blog

Chystáme se prožít si třetí ze soudných sester světových?

Doba se mění, lidé v ní jsou neměnní. A ani ty dějiny nepoučí, jen se do zblbnutí opakují. A my, nepoučení a nepoučitelní, si zase sedáme do prohnilé bárky budoucnosti, kde „o nás bez nás“ bude hlavní politika řízení naší země. Americký admirál Rob Bauer vyzval civilisty, aby se připravili na kataklyzmatické konflikty. A já tak nějak nevím, proč. Za co bojovat? Proti jakému konkrétnímu zlu? Přidali se i Němci. Naše věrchuška pak mluví už jen o válce.

Měl jsem k dnešku podivný sen. Vykoukl jsem z okna, do kopce se hnali vojáci, byla válka, vojáci pročesávali domy, zabíjeli. Vnikli oknem i k nám, proběhli domem, atmosféra po nich zbyla otřesná, takový tísnivý pocit násilné smrti. Aby se ji podařilo vyvětrat, povstali tři uměle vypadající lidé s brožurkami v rukou a se slovy – k podvolení je jednoduchá cesta – se začali usmívat. Na brožurkách bylo napsáno AI. Výklad snad není moc přímočarý.

I Německo představilo tajný plán Ruska na budoucí apokalypsu. V létě prý vznikne válka s Ruskem na území Polska a Pobaltí. Teď už se nevysmívám, to americké třeštění od prosince 2021 o tom, že Rusko do toho na Ukrajině práskne, bylo postavené na reálném základu (a je jedno z které a proč strany). Německá „jasnozřivost“ může být postavená na stejné realitě. Už jen proto, kolik se po tomto „úniku“ německých plánů na ruské plány vyrojilo mediálních smrští, které v podstatě třetí světovou válku předpovídají jako jistou samozřejmost, ke které přece logicky směrujeme. Ke které směrovat chceme a těšíme se na to víc než na Ježíška. Och, umírat pro vyšší zájmy, to je naše.

Vlastně se bude jednat o konečné řešení pro slovanské národy. Protože tu následnou řež bychom odstonali všichni. Východní křídlo NATO, jak řekl hlavní řezník naší armády Řehka, by bylo okamžitě na bojišti. To abychom se začali chystat krmit dětmi i sebou samými kanóny. Chřípí se chvěje, cítí krev. Pak, po válce, bude čas na to, psát pokrytecká protiválečná díla a pohoršovat se nad násilnou a tak, tak nesmyslnou smrtí. Ale to až za chechotu mocných poztrácíme při kolektivní ztrátě příčetnosti většinu svých dětí. Teď se po nás chce krvelačnost a volání po válce. Až pak budeme otupěle plakat nad bestialitou člověka.

Nejspíš už bychom si takovou válku neužili pod jistou macešskou ochranou jako nějaký protektorát za druhé světové, ale jako Polsko, zcela bez ochrany a s miliony zavražděných. Jsme přece východní křídlo NATO. A mluví ty naše hlavy v jenerálských čepicích o tom, že budeme v první linii. A Německo tomu teď dalo úřední štempl. Následná mediální smršť ukázala, že tu je na třetí světovou válku objednávka.

A naši rozmilí ve vysokých funkcích jako kdyby se na takovou budoucnost těšili. Pořád ji věští a za slova o diplomacii a míru div nepořádají pouliční soud s následným kamenováním viníka. Stačí nahlédnout pod článek na iDnesu, kde nechali promluvit Matěje Stropnického. Ta nenávist k míru v diskuzi byla odzbrojující. Kdo totiž není pro válku, ale pro jednání, je vinen. Dav si to myslí, dav tím žije. A na vrcholu toho davu mávají ti naši lokální Napoleonci s mindrákem Mnichova i roků 1948 a 1968. A mindráčky se dají léčit různě. I válkou. Izolovat ty dva šílené národy a vyhladovět je? Ne, děkujeme, budeme šlapat na plyn, dokud sami nevjedeme na frontu a nezačne se po nás střílet. Hrubě primitivní jednání, které volá po tom, abychom se začali těšit na pořádný vojenský marš. Na zteč, do boje, bijte je, umírejte pro naši pravdu, za naše byznysové zájmy, za mamon, za nedostatek pokory před existencí jako takovou. Zabít dvacetiletého „vojáka“ odervaného matce z náruče, který křičel, že chce žít.

Žádná Čapkova Matka se svým – jdi, bojuj, synu. Není za co, není proč. Kolektivní šílenství války se zase usazuje v hlavách milionů a chystá se prožít si třetí ze soudných sester světových. Nikdo se nesnaží to zastavit. Ta opičí povaha provázená touhou mlátit se po hlavě je v nás pořád. A pořád, bez omezení, nahlodává to, že bychom mohli jako lidstvo dělat něco rozumnějšího, než se zabíjet. Světoví politici by měli usednout před soud, který by vedly matky ve válkách zabitých synů. A tam si vyslechnout svou vinu, i svůj ortel. Bez odpuštění, bez lásky. Stejně jako oni posílají lidi do války. Bez odpuštění, bez lásky, bez lítosti.

K tématu strašení válkou se vyjádřila i naše ministryně Černochová. „Já bych nenaskakovala na nějaké výroky populistů o tom, že někdo straší válkou, protože to bychom si mohli říct, jestli policie neděsí veřejnost, když hovoří o vraždách nebo o autonehodách. To samé hasiči, mohou hovořit o požárech? Nestraší těmi požáry, když to tedy vyčítáme vojákům?“ řekla ministryně Jana Černochová v Partii CNN Prima News. Tady Jana Černochová ovšem vstoupila na trochu nejistý led. Hasiči totiž při ochraně budov před požárem neobchází tytéž budovy a nezalévají je benzinem a pak u nich nepořádají závody v kouření a odhazování špačků. Policisté zase pro krizové situace mají vyjednávače, kteří mají předcházet kritickým situacím a tragickým koncům… mluvit s agresorem a domluvit mu. Politici naopak podporují atmosféru vzniku války, kdy zcela rezignovali na nejdůležitější páku samotné politiky, kterou je diplomacie. Jinak řečeno – krizového vyjednavače poslali ke všem čertům a řvou na agresora – co, ty malej skřečku, ty opice nemytá, nesaháš nám ani po kotníky. 

A ano, ano, až naši politici a média doženou stav do chvíle, kdy budeme muset stanout se zbraní v ruce proti Rusku, až tady budou po ulicích dusat armádní běhny a dělat pouliční divokou mobilizaci jaká se děje na Ukrajině i v Rusku, rvát táty od rodin a syny od matek, také řeknu – jděte – jako ta Čapkova Matka – ale jděte bojovat s vědomím, že nebojujete za spravedlnost, za spravedlivý svět, ale že bojujete za vrchol všeho pokrytectví, že po vás střílí, aby si mocní mohli rozdělovat svět a vás berou jen jako statistické číslo přeživších, nebo spíš obětí. Vztyčí vám pak památník. Žulový kvádr, kde bude vaše jméno, jméno vašeho dítěte. Obětí. V každé vesnici je takový jako pozůstatek první ze sester světových. Nechápu, nechápu, proč se v lidech úderem února 2022 neprobudil naprostý a neovladatelný odpor k tak cynickému a bezbožnému násilí. Jedině takový odpor by zastavil horké hlavy našich politiků, kteří se těší na to, až nás obětují pro vyšší zájmy. Donutit velmoci, aby si z mrtvol lidí přestaly dělat bábovičky jako na pískovišti. Vraždí se tam. Strašlivým způsobem, nepochopitelně. A my tomu tleskáme. Jako hyeny.

Děsím se, děsím, ovšem ne ruské armády, ale našich politiků, našich médií. Rukou společnou a nerozdílnou hnojí válečnou hysterii, vyvolávají tísnivý pocit, že válka je jediné řešení. To jejich étos, jejich dezolátní, a to vpravdě zcela dezolátní směr, nás může dovést na skutečné bojiště a všechno v dohledu dovléct až před polní soud bez spravedlnosti. Ovce už zase bečí po tom, aby mohly být odvlečené na jatka. Pro vyšší zájmy.

Míru zdar, vy zdegenerované „elity” v generálských čepičkách.
https://www.krajskelisty.cz

Zdroje: Novinky, iDnes, Politico,

sdíletj na

64 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
jiří
28. 1. 2024 21:19
Ohodnotit příspěvek :
     

comment image

28. 1. 2024 21:59
Odpovědět  jiří

K horšímu? Jistěže jsme si to mysleli. Nebo aspoň já, abych mluvil jen za sebe.

Pravdomluvny
29. 1. 2024 06:22
Odpovědět  jiří

Tvůj odchod do Tartaru měla💀 zařídit v roce 1991

sergej
29. 1. 2024 07:46
Odpovědět  jiří

(https)://pbs.twimg.com/media/GE8psWIWsAA5A1d.jpg
au

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Ladislav 💤
29. 1. 2024 07:56
Odpovědět  jiří

Kopnout mu do ksichtu je málo! Parchant!

Slovan
29. 1. 2024 10:45
Odpovědět  Ladislav 💤

Jj, to jsme My poseroutkové, takových běžných lidí ho muší v běžném životě míjet, potkávat a zase nic. Jsme už zkrátka tak uplácaný a genově vytvořený.

M.Š.
29. 1. 2024 13:31
Odpovědět  jiří

To je ale odporný,bolševický ksichtík……

skeptik
28. 1. 2024 21:32
Ohodnotit příspěvek :
     

Obě světové války má na svědomí “báječný” “úžasný” kapitalismus reprezentovaný KoZa.
A teď se pokouší o třetí, poslední.

PřemekJ
29. 1. 2024 10:37
Odpovědět  skeptik

Pokouší se, ale marně. pouze se tím odhalují nenapravitelní zločinci, na něž nebude brán žádný ohled.

jiří
28. 1. 2024 21:46
Ohodnotit příspěvek :
     

Letovice, protestní jizda 27.1. 2024 z Letovic směr Černá Hora.
Letovice, protestní jizda 27.1. 2024 z Letovic směr Černá Hora (youtube.com)

Slovan
29. 1. 2024 10:48
Odpovědět  jiří

jiří já to zase zvoral, já tam dorazil až včera, zase pozdě. Né dělám si prču, byl jsem tam koupit papouška. 🤣

Joe Arp
29. 1. 2024 11:39
Odpovědět  jiří

Skvělý pytel na hady! Zajímavé, že tam nesměli chybět benga v poměru 1:1, přestože se vlastně nic nedělo.

jiří
28. 1. 2024 22:53
Ohodnotit příspěvek :
     

comment image

Albi
29. 1. 2024 12:25
Odpovědět  jiří

By mě zajímalo, kdo jim píše nebo aspoň kontroluje titulky …” rozezněli sirény !!!

Administrátor
P.A.Semi
29. 1. 2024 00:51
Ohodnotit příspěvek :
     

πατερ ημων … ρυσαι ημας απο του πονηρου
Pater emon … rusai emas apo tou ponerou…
Otče náš … vysvoboď nás od toho zlého…

πα½

JoFa
29. 1. 2024 08:58
Odpovědět  P.A.Semi

Vy Česi sa nemáte čoho báť a my tiež nie, ak by došlo ku konfliktu s NATO, jednoducho odmietnete bojovať a ak aj, tak prejdete na Ruskú stranu, tak ako to bolo v minulosti, Slovan proti Slovanovi nepozdvihne nikdy zbraň.
Ak by sa zapojili pobaltské krajiny do vojny, nič lepšieho pre Rusov. Okrem Ukrajiny dobyjú aj Pobaltie a pripoja ďalšie krajiny L-L-E k Rusko, takto vidím obraz opätovného veľkého Ruska oveľa reálnejší. Nech sa len Pobaltie pridá do konfliktu, Rusi ich privítajú do Nového Ruska.
Západ dostane darček, aký určite nečakal…

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Administrátor
P.A.Semi
29. 1. 2024 19:07
Odpovědět  JoFa

Tak ještě víc polopatě: v řečtině “rusaiznamenávysvobodit” (asi “vysvoboď”), a máme to i v Otčenáši, abychom na to pamatovali…

πα½

JoFa
29. 1. 2024 20:34
Odpovědět  P.A.Semi

Tak ešte raz polopate, ak sa úfate k Bohu, ste bezradní, bojíte sa, čakáte pomoc. Ja som vám odpovedal..

Jaroslavem
29. 1. 2024 04:12
Ohodnotit příspěvek :
     

Musím se smát, jak si demobolševický prasata myslí, že za ně ty v exekuci půjdou chcípnout. Každého dezoláta, kterého znám,se už těší,jak bude vyhledávat rodiny demobolševiků a rovnat účty. První kdo by měl zdechnout za zájmy těch lepších lidí,jsou jejich děti. A když to nepochcípá rukou Rusů,tak ať zdechnou rukou těch, kteří měli být obětování.

Pavel z Moravy
29. 1. 2024 11:03
Odpovědět  Jaroslavem

Vy tedy milujete to slůvko demobolševický. To jsou u nás ti z charty 77 nebo kdo?

ryba
29. 1. 2024 14:50
Odpovědět  Jaroslavem

Demobolševik – a to je jako kdo???

Boomer
29. 1. 2024 15:15
Odpovědět  ryba

.. mno, pro mě jsou to tvorové s komunistickou minulostí, kteří si v rámci velké sametové revoluce začali hrát na demokraty. A táhne se to za nima jako smrad…
I jako zarytý antikomunista bych klidně podal ruku Ransdorfovi a popovídal si s ním, ovšem u demobolševiků můžu přemýšlet jen o tom, kam je kopnu.. jestli do řiti nebo do čenichu…

Slovan
29. 1. 2024 16:10
Odpovědět  Jaroslavem

Musím se smát, jak si antibolševičtí geroji myslí, že to je tak všechno jednoduché. Každého hrdinu od klávesnice a někde stát stranou a opodál, bude zase v ústraní se sevřenou řití a čekat jak to dopadne. A proto se ptám, KDE JSTE BYLI CELÝCH 34 LET. Byla možnost si vyřídit si účty. Bylo by lepší, radši mlčet a neštěkat za plotem.

Markýza
29. 1. 2024 17:05
Odpovědět  Slovan

Copak my – my doufali v demokracii. Kde jste však byl vy? Když vám destruovali milovaný systém.

Boomer
29. 1. 2024 18:40
Odpovědět  Markýza

.. destruoval taky, nic zlého netuše. A teď dělá blbýho, že on nic…

Slovan
29. 1. 2024 18:58
Odpovědět  Boomer

Tak reakci těhlech dvou nicků jsem čekal. Je mi pochvalou že jsem chytil do pastičky hned dva potkany. Už jsem to tuna několikrát psal, i na PP. Máte dávat větší, buď pozor, nebo si hoownoo pamatujete. Boomere neser mě hned po ránu, já nestojím v ústraní a nevyčkávám jaj
ko Průša v rákosí. 🤣 🤣 🤣 🙋‍♂️

Boomer
30. 1. 2024 07:46
Odpovědět  Slovan

.. ty nikoho nechytáš, na to ti náplň v hlavě nestačí. Ty jenom napíšeš hovadinu, až ti podle reakcí docvakne, že jsi za kašpara, tak to otočíš a jásáš, jakej chyták jsi vymyslel.
Kdyby tě dřív pochválil tvůj přítel nebo mentor, tak budeš vrtět ocáskem jako voříšek a na pastičku si ani nevzpomeneš. Kazový exemplář Homo sapiens.. ale hravej a družnej.

Slovan
30. 1. 2024 17:28
Odpovědět  Boomer

Ale přiskočil jsi ty pako přitroblé nádherně. Podle reakcí jiných nicků nevím kdo je tady za kašpara a hlavně za aroganta. A vocásek taky nezůstal pozadu. Kolik jí platíš za věrnost.

Boomer
30. 1. 2024 17:51
Odpovědět  Slovan

..tohle není vtipnější vyhrává, ty šoufku, a pochvalné reakce jiných stejně blbých či dokonce blbějších než jsi ty, vypovídají o tobě i o nich cosi velmi nelichotivého. Nedávno se to zde probíralo.. IQ většiny a menšiny. Tady nutno uznat, že vás fakt je tupců je většina, ale naštěstí blbost jedinců v davu se nesčítá, páč jináč by to znamenalo konec civilizace.

Ještěže Parerovo pravidlo funguje…

Slovan
30. 1. 2024 18:05
Odpovědět  Boomer

S tebou se nedá mluvit. Tak jdi mezi své neomylné a nebuzeruj na sociálních sítích. Ale ty jsi takový úchylný človíček, kterému takováhle atmosféra dělá dobře viď. Doma pak stará zadupe a ty lezeš kanálama. I zde jsou tací, nejsi v tom sám. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🙄🙄🤦‍♂️🙋‍♂️

Boomer
30. 1. 2024 18:24
Odpovědět  Slovan

..heleď ty bambulo, o moji starou se nestarej, abych ti nezavařil natolik, že ani 15.srpna si nelokneš a půjdeš spát bez večeře…

Markýza
30. 1. 2024 12:32
Odpovědět  Boomer

To byla návodná otázka! Já si říkala, že na to třeba přijde sám 😎

Boomer
30. 1. 2024 17:56
Odpovědět  Markýza

..ten trumpeta to zde pustil už vícekrát, vidí to tak, že tenkrát byl pomýlený ale už prý přišel k rozumu. No nevím, rozum před ním musel zdrhnout sotva ho zmerčil…

sergej
29. 1. 2024 08:08
Ohodnotit příspěvek :
     

Děsím se, děsím, ovšem ne ruské armády, ale našich politiků, našich médií. Rukou společnou a nerozdílnou hnojí válečnou hysterii, vyvolávají tísnivý pocit, že válka je jediné řešení. …

Ne pouze se zbavují konkurence, dominion jim zajistí kované čechy, třeba i z burundi.

Markýza
29. 1. 2024 08:40
Odpovědět  sergej

Jojo, to vyvolávají. Vyvolávači. Mně by zajímalo, jestli si vůbec někdo z nich uvědomuje, s jakým materiálem to chtějí jít na Rusa……co mají? latéčkové hrdiny, co se v reklamách rozčilují nad nedostatečně účinným pracím práškem? Naše malá nemohla ukázat ve školce fotku, jak moje čuba drží v hubě její hračku – že by to vyvolalo zděšení. Bez ohledu na to, že ona na té fotce vypadá velmi bojovně a zjevně se sápe, aby jí hračku sebrala (což se taky nakonec povedlo)
A s tímhle materiálem se chtějí ti blbci vrhnout mezi Rusy a Ukrajince………..

Boomer
29. 1. 2024 15:22
Odpovědět  Markýza

..většina z nich by si nadělala do kalhot, pokud by měli ležet v cvičném okopu, nad nimi by se sunul tank a oni koukli na ten poškrábaný spodek, natož aby museli z balkonu v prvním patře budovy na pomalu jedoucí tank seskočit s dekou a molotovem.
Takže naši ozbrojenou účast ve třetí světové vidím jako kratičkou epizodku…

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Markýza
29. 1. 2024 15:27
Odpovědět  Boomer

Kéž by zůstalo u těch pos.raných gatí……….já bych Řehtačku mlátila potěhem! O Kalamitydžejn nemluvě, tu bych pustila maximálně doplňovat zboží.

sergej
29. 1. 2024 18:25
Odpovědět  Boomer

Spíš by tam nakoukl dron a potom by řekl “grigorfij nabít tříštivým.

Jarda
29. 1. 2024 10:07
Odpovědět  sergej

Pane autore výše umístěného článku. Poněkud se pletete v jednom detailu (pokud je to ovšem detail). To datum není konec února 2022, nýbrž dávno před tím, přinejmenším v r. 2014.(MAJDAN)

JoFa
29. 1. 2024 09:31
Ohodnotit příspěvek :
     

Myslím, že tretia sestra svetová je idiotizácia a debilizácia sveta z ktorej sa budeme musieť vymaniť.
Teraz vám dám príklad Slovenský:
Tak ako Fico aj Kaliňák https://www.hlavnespravy.sk/kalinak-vojna-na-ukrajine-nema-vojenske-riesenie/3387434 hovoria o mieri v súvislosti s Ukrajinou , tak ako to západ presadzuje a prečo to som už písal a mier nastane len úplnou kapituláciou Ukrajiny-iný nebude idio.ti !!
K týmto retardom by som rád doplnil, že ak niekto túži po mieri, tak nebude o ňom len hovoriť, ale ho aj napĺňať a nebude kupovať zbrane na “obranu”, ale sa bude snažiť o neutralitu Slovenska a jej uznanie.
Nebolo by aj pre vás Čechov ak by sme boli neutrálni aj s Maďarskom a Rakúskom a celá stredná Európa by bola zbavená akého koľvek budúceho konfliktu? Prečo toto nepresadzujú naši trotli vo vláde?

JoFa
29. 1. 2024 09:46
Odpovědět  JoFa

A teraz poďme k tým zbraniam. Bývalý min. vojny vygumovaný Naď ako Soroš dieťa a Globsecový káder, ktorý si spravil 2 roky pred nachystanou min.pozíciou doplnkové vzdelanie /aká náhoda-dnes ho tam máte vy/ https://cs.wikipedia.org/wiki/Jaroslav_Naď a ďalší retard Kaliňák toho si vygúglite sami, vzdelaním právnik, nám obaja jeden nestihol a druhý sa práve chystá, chce nakúpiť zbrane od USA a Izraela a pritom tie cenovo výhodnejšie a flexibilnejšie z Ruska nechcú /S400/ pritom cenovo je to neporovnateľný rozdiel a Turci od Rusov nakúpili oveľa väčšie množstvo ako SR “potrebuje” a to sú Turci oveľa bojovnejší národ ako my.
Koľko 10-tok miliónov by SR ušetrila, ak by sme sa stali NEUTRÁLNI ! “Vojna na Ukrajine nemá vojenské riešenie. Je čas začať hovoriť o mierových rokovaniach.” -Kaliňák
Prečo ak chce Fico mier nakupuje a predáva zbrane!!!!!!!!!!
Kde sú naše alternatívne média a dovolia právnikovi rozhadzovat naše desiatky miliónov eur za zbrane!!!!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
JoFa
29. 1. 2024 12:37
Odpovědět  JoFa

Koľko krát vzlietli naše stíhačky od r.89 proti narušiteľovi, koľko krát strielali naše S300 proti raketám vystrelených na Slovensko? Čo ti je.be?
Za toto vyhodíme milióny eur Ficko, ty špina zapredaná aj s tým feťákom?

JoFa
29. 1. 2024 12:42
Odpovědět  JoFa

A ďalšia perlička, naša Monča B. stará kur.va, ktorá sa premávala na Pride-och , podporovala LGBTI agendu roky a v EÚ hlasovala proti suverénnym záujmom SR, ktoré Fico prezentuje /akože/, je na kandidátke do volieb EU na 1 mieste a Blaha, ktorého sa chce Ficko zbaviť, aby ho nesral a nevidel mu do kariet je na dvojke..

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
JoFa
29. 1. 2024 12:53
Odpovědět  JoFa

Kto o tomto pochybuje, tak nech si porovná úroveń myslenia a vzdelania Monči a Blahu. Takúto kandidátku, môže zostaviť len úplný egocentrický psychopat, sluha západu.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Boomer
29. 1. 2024 15:49
Odpovědět  JoFa

.. na chování Turecka je patrná historická zkušenost z období,kdy byla Osmanská říše označována jako Nemocný muž na Bosporu a nechala se zatáhnout do Krymské války. Za pomoci Západu sice “utrpěli vítězství”, ale za nějakých dvacet let jim to Rusko spočítalo i s krutým úrokem a museli se pakovat z Balkánu. Další desítky let konfliktů s kdekým v okolí je naučily jedno.. souseda milovat není nutno, vycházet s ním po dobrém je však žádoucí. Tudíž mě nijak nepřekvapilo, když členský stát NATO získal špičkový zbraňový systém od Ruské federace, ona košile je blíž než kabát… a Turky už několikrát ojebali právě Západní spojenci.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Jura S
29. 1. 2024 09:52
Ohodnotit příspěvek :
     

Já do III. světové půjdu ! Nám vojnu v 90-tým za sebou, podporučík od tankánů. Hrdě si vezmu vojenskou knížku ČESKOSLOVENSKÉ SOCIALISTICKÉ REPUBLIKY a svou přísahu dodržím, IMPERIALISTÉ neprojdou !!!

Putinovec
29. 1. 2024 10:25
Ohodnotit příspěvek :
     

Všímáte si někdo toho , k jakým rozdílným paradoxům dochází v biorytmu planety Země ? Profesor Staněk už několik let mluví o tom , že na planetě Zemi dojde k mohutným změnám , které mají změnit stávající mapu světa a které se už teď začínají projevovat . Kde může dojít k takovým změnám , že 20 až 25 % současného povrchu planety , se může stát neobyvatelným , z různých příčin . Sopečná činnost , zaplavení území , devastační zemětřesení , nárůst tepla v určitých částech světa a jinde prudký nárůst zimy .
A naopak , v oblastech světa , kde se dnes velice těžce žije , by měl nastat rozkvět , kdy zamrzlá země roztaje a v jiných částech světa začnou ustupovat pouště a půda se zazelená , což je odhadováno na 10 až 15 % povrchu planety .
Znamená to ohrožení životního prostředí pro cca 2 miliardy lidí . To znamená války , migrace , rozpad států jako takových , konec světového obchodu atd .
A teď si všimněte toho , co se děje v rámci nejen uhlíkové ideologie , která všem na první pohled připadá jako blábolení idiotů , po vyvalení vrat blázince .

Putinovec
29. 1. 2024 10:44
Odpovědět  Putinovec

Lidem se ubírají všechny cesty , stabilních zdrojů energie . Zakazují se tradiční a funkční způsoby vytápění . Likvidují se jaderné elektrárny , zavírají doly , přesekávají se možnosti dodávek energií .
Tím se likviduje i zázemí , které je schopné vyrábět , opravovat a produkovat vybavení , nutné pro vytápění a vytváření produktů a zařízení , pro plynulé zásobování zdroji . Důl se zavře snadno , ale jak dlouho bude trvat , než se opraví zanedbaná vnitřní struktura , najdou se odborníci pro jeho provoz a vyrobí se potřebná technologie a zařízení pro těžbu . Likviduje se potravinová soběstačnost .
Místo vytváření kritických zásob a přípravě na krizové situace , se doslova záměrně vyhazují zdroje států na nesmyslný boj s uhlíkem a dusíkem . A k tomu se , vzhledem ke strašení hrozbou Ruska , které má tak ohromné územní prostory , že jim bude trvat ještě dlouhé generace , než je dokáží využít při počtu obyvatel a porodnosti , se nahonem vytvářejí fašistické režimy , podpořené armádní soldateskou , která nemá být ani tak nasazena do války proti Rusku , ale vlastním obyvatelům .
A teď si srovnejte ty procesy , které jsou protlačované a jakou záruku nepřežití , tak lidem zaručují .

ladik
29. 1. 2024 15:26
Odpovědět  Putinovec

Že by se Matka Země začala bránit před lidstvem?

Markýza
29. 1. 2024 17:07
Odpovědět  ladik

Spíš si jen bere nazpět svoje kompetence.

Pavel z Moravy
29. 1. 2024 11:00
Ohodnotit příspěvek :
     

Pořád vidíte jen určité osoby, ale nevidíte propracovaný systém se svým řízením, který toto vše dlouhodobě připravuje. Jednotliví aktéři jsou pouze loutky, které určili k prosazení svých zájmů. Jen nějaký podobný systém kolektivní společnosti, jako byl socík nás může zachránit. Kur.wa, vždyť je to do očí bijící.

Gales
29. 1. 2024 11:03
Ohodnotit příspěvek :
     

Pokud je ten náš svět ovlivňován našim myšlením tak my, kteří nechceme válku,musíme ,,myslet ” na mír a tím ovlivňovat procesy dějin.Takže MÍRU ZDAR.

Markýza
29. 1. 2024 17:08
Odpovědět  Gales

No a proč si myslíte, že ještě nelítají jaderný pumy? Já jsem přesvědčená, že už je solidní mentální blok na světě.

Boomer
29. 1. 2024 18:24
Odpovědět  Markýza

..těm, co o lítání či nelítání jaderných pum rozhodují, to lítání zatím nepasuje do karet. Mentální blok tedy existuje jen v jejich hlavách.. nám ostatním nezbývá než doufání, že jim tam vydrží “ať to trvá věčně!”

Markýza
30. 1. 2024 12:36
Odpovědět  Boomer

Ale kdepak. Já vím, že vy to nevidíte, ale ono to fakt existuje. když kritické množství myslí něco chce/nechce, tak tomu dokáže velice úspěšně pomoct/zabránit. Ovšem, co je kritické množství, to neví nikdo – respektive buddhističtí mudrci tvrdí, že stačí 25%. Jestli je to pravda…… A ten jejich blok je prd blok, to je jen obyčejný kalkul.

M.Š.
29. 1. 2024 13:29
Ohodnotit příspěvek :
     

To je jako Boží trest to vynoření takového množství pomatených,ideologicky zblblých,absolutně mentálně pochroumaných person(prý lidí…),kteří dělají dusno na celé Zeměkouli.A to napříč a všemi směry,to není normální,za tím něco je a stojí…..jenže co.Že by absolutní zblbnutí lidstva jako takového.

ryba
29. 1. 2024 15:04
Odpovědět  M.Š.

Jestli oni jim všem těm politickejm zmr.dům nepřidávaj něco do jídla nebo pití ?!
Takový hovadiny přece nemůžou vypadnout z hlavy normálního člověka !

Jura S
29. 1. 2024 16:45
Odpovědět  ryba

Polož dotaz do ASPENU…

Boomer
29. 1. 2024 18:21
Odpovědět  ryba

.. problém je ve vašem subjektivním vnímání parametrů pro normálnost. Skutečnost, že někdo má na konkrétní věc konkrétní názor, odlišný od toho mého nebo vašeho, ještě naznamená, že je nenormální.
Jak často jíte syrové tulení a velrybí maso? Eskymáci ho jedí velmi často a rádi. Jsou tím pádem nenormální? Nebo jde jen o vliv odlišného životního prostředí a zvyklostí?

JoFa
29. 1. 2024 17:03
Odpovědět  M.Š.

Mám hypotézu,ale berte to s rezervou. Už v roku 2012 sa hovorilo o konci sveta, no bolo to skôr rozdelenie ľudí- prestupu jednej časti ľudstva do inej akoby dimenzie. Nie je možné aby sa na svete vytvoril taký rozkol na dva tábory. Uznávam, je to skôr žáner sci-fi, ale inak si to neviem vysvetliť a momentálne šialenstvo na námestiach u nás/ rôzne vekové kategórie!/, si vysvetľujem skôr takto https://cz24.news/nemoc-x-je-5g-zareni/.
Vysvetlite mi niekto, ako je možné zmanipulovať tak značné množstvo ľudí? Alebo je to zásah z vesmíru a dimenzionálne trieštenie?
Alebo je to len prostá tupost?

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Boomer
29. 1. 2024 18:12
Odpovědět  JoFa

.. jsem přesvědčen, že k manipulaci stačí mít doma televizor. Já to zařízení sundal ze stěny už před více lety, když probíhala změna sytému přenosu signálu, ani předtím jsem tomu “informačnímu médiu” nijak neholdoval, totéž s rozhlasovým vysíláním. A tak si v pohodě žiju v blažené nevědomosti a neočkovanosti…

JoFa
29. 1. 2024 19:07
Odpovědět  Boomer

Ja sa na to tiež nedívam a sledujem len internet, ale tam je to podobné, iba musíte vyberať a spriadať vlákno. Volám to : Niť múdrosti.

Boomer
29. 1. 2024 19:19
Odpovědět  JoFa

.. no já ani ten internet moc neberu. Zpráva je pro mě “co se stalo kde se stalo”, jak pokračuje komentářem, jdu od toho.. pokec je jedinou výjimkou v tomto směru, kde se bavím o politice veřejně bez výběru.
Jinak už v té souvislosti jen skládám mozaiku ze zpráv, kombinuji/zvažuji souvislosti, vyhledávám/doplňuji odborné informace, nakoukám do knihovny, pohovořím se známými, kteří by k problému mohli vědět něco osobního, ze svých zkušeností…

JoFa
29. 1. 2024 19:23
Odpovědět  Boomer

Veď ja to kvitujem a v určitej sfére vás beriem ako studnicu moudrosti a môj posledný príspevok sa od toho odvíjal, tak ešte raz dík, bolo to pre mňa dôležité info.