blog

Česká republika směřuje do války.

Česká republika směřuje do války. Žene jí tam svými projevy a svými činy prezident Petr Pavel, premiér Fiala s celou „pětidemoliční vládou“ a hlavně ministr zahraničních věcí Jan Lipavský. To vše za masivní podpory českých veřejnoprávních, ale i soukromých medií ovládaných pravicí a liberály.

Válka je blíže, než se běžnému českému občanu zdá, protože vrcholní politici a jimi spřízněná media překrucují fakta! Vybírají si jen taková, která se jim hodí pro jejich válečnou a nenávistnou politiku vůči Ruské federaci. Realita a pravda o situaci ve válečném konfliktu na Ukrajině jsou jiné!

Český ministr zahraničních věcí Lipavský  by měl být nazýván spíše lobbistou a tlampačem NATO. Je to nejhorší a nejzaprodanější český ministr zahraničí za dlouhá desetiletí našeho státu, který nese spolu se svojí stranou PIRÁTI  osobní zodpovědnost za tuto válečnickou a nenávistnou zahraniční politiku.

Lipavského česká zahraniční politika utrpěla nedávno zásadní úder, když Mezinárodní soudní dvůr OSN v Haagu odmítl v lednu 2024 na návrh Ukrajiny uznat Ruskou federaci po dvou letech válečného konfliktu jako agresora vůči Ukrajině! Uvedený rozsudek Mezinárodního soudu OSN zcela zboural konstrukci české válečné zahraniční politiky a štvavé propagandy vůči Ruské federaci! O této skutečnosti žel česká media neinformují!

Je třeba zastavit válečné štváče! Jediní, kdo může zastavit tyto české válečné štváče a blížící se válku, jsou občané České republiky, které se zatím přes veškerou snahu a mediální masáže nepodařilo válečným štváčům získat ve velkém měřítku na svojí  stranu. Přesto jich je dost! Nejbližším místem, kdy dostanou občané osobní možnost se vyjádřit k válečnické politice české vlády jsou volby do Evropského parlamentu.

Občané, v zájmu České republiky, nevolte tyto válečné štváče a jejich strany, které je podporují. V zájmu svém, vašich mužů a žen, kteří budou mobilizováni do války, v zájmu vašich dětí!

My účastníci jednání upřednostňujeme diplomatická jednání směřující k ukončení konfliktu! Jme proti dalším dodávkám zbraní na Ukrajinu!

Dejme společně šanci míru!

Zástupci vlasteneckých stran a organizací Plzeňského kraje účastnící se 4. společného zasedání v Plzni

dne 23.4.2024. (Komunistická strana Čech a Moravy,  Český svaz bojovníků za svobodu, Svaz protifašistických bojovníků).

  Miroslav Kavij

sdílet na

52 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Aleš
23. 4. 2024 23:41
Ohodnotit příspěvek :
     

Do války tu nikdo nepůjde, jen pár idiotu, kteří sledují hnůj Českou televizi, Seznam.cz apod..
90% národa na to nemá buď zdravotně, psychicky, přesvědčením, odborně, morálkou, … .
Ale lze vytvořit prapor SPOLU složený z těchto šťváčů, přeji jim mnoho úspěchů v první linii.

cool
24. 4. 2024 00:12
Odpovědět  Aleš

..aneb boj s dronem za dvacku // €
Nazdar bazar, terminátore.

Pavel z Moravy.
24. 4. 2024 12:29
Odpovědět  cool

Tak si to přiznejme, této společnosti zde ve středu a západě Evropy není pomoci.

Gales
24. 4. 2024 13:09
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Já když vidím toho Liliputánka tak se mi automaticky vybaví mastná huba lidožrouta.

sizok
24. 4. 2024 18:36
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Co si Češi zvolili, to mají. Tečka.

Francin
25. 4. 2024 06:51
Odpovědět  sizok

Kdo jsou převážně voliči tzv” pirátů – bukanyrů”? Mladí nezkušení a od přírody bouřliváci. Tak uvidíme jak se jim bude chtít s Lipankem válčit daleko od pohodlí domova.

Pipa
25. 4. 2024 14:12
Odpovědět  Francin

Ale poslal bych je tam všechny hned a nadobro !

Jaris
26. 4. 2024 03:14
Odpovědět  Pipa

…a jak by jim to prospelo! plivat na Rusko se jim zachtelo. Tak supsup do uniformy a do predni linie at poznate, zac je toho loket! Odmena bude sladka v podobe medaile. Funus paradni za vystrelu kanonu. Sice to neuslysite, ale to neva.

Evžen
24. 4. 2024 08:32
Odpovědět  Aleš

Hrozně by mě zajímalo zda těm zločinci věří tomu co říkají a pokud ano tak jsou psychopate a patří do izolace…!

Pavel
24. 4. 2024 10:12
Odpovědět  Aleš

Dobrovolně ano, ale jak vidíte na Ukrajině, KoZa již našla recept. Změna zákona,uzavření hranic pro osoby podléhající mobilizaci a násilná mobilizace jak ji ukazují dnes na Ukroreichu! A nezapomeňte na ty odřady z žoldáků a kryplů z NATO co jdou za prvosledovými jednotkami a kosí ty co nechtějí na zteč a nebo se chtějí vzdát! Takže dámy a pánové co horujete pro válku s Ruskem a jste v mobilizačním věku, máte poslední šanci to šílenství zastavit svojí aktivní účastí na odstavení těchto kryplů, co nás ženou do války! Jak ji spustí, jste v “zadeli” a nic vám nepomůže,půjdete na smrt spolu s námi co to již máme za pár!!!

Boomer
24. 4. 2024 11:39
Odpovědět  Pavel

..do války půjdou i ti, co pro válku s Ruskem či kýmkoli jiným nehorují. Dostanou povolávací rozkaz a nikdo s nimi diskutovat nebude, pár exemplárních potrestání a bude disciplína jako řemen…..

orinoko
24. 4. 2024 12:41
Odpovědět  Boomer

“Jen tak okraj světlo Lucipera, takto vzkaz hejkalovi… Dej-vice. Jediný pokus o khaki mobilizaci u nás skončí státním rozvratem. Chlastaci Red Bullu, modří sjezdari, bojechtive smazky, hráči tankdoromu a teoreticti vysílači signalu nejsou na nějakou fialovou mobilizaci vůbec zvědavi. Ke komisi přijedou na koloběžkach. S kroužkem v rypáku a tetováním na ritnim otvoru oznámí, že bez kýblu kukuřice a emero karbanátku si to podes může narehtat do osobních….
No prosím vás, kdo NATO má?”

Gales
24. 4. 2024 13:07
Odpovědět  Boomer

Jo,jo.Von si každej myslí že se nějak hodí marod a tím se vojně vyhne.Nikdo nepočítá s tím že vyhýbání se branné povinnosti je ze zákona trestné.Takže páky na rypáky jsou.

Pavel z Moravy.
24. 4. 2024 12:26
Odpovědět  Pavel

Vyzýváš jmenovče marně, prázdné a duté mozkovny neoslovíš. Ale ono to bude pro ně nesmírně rychlé. Rusové blafovat nebudou, tady to půjde do kopru, aniž bychom stihli říci to kouzelné slůvko švec. Ale jim to nedochází a nedojde. Ani to nejde, oni jsou v zajetí transgenderu, zelené pakárny a dalších liberálních hodnot, takže na skutečné myšlenky nemají čas. Pokud by skutečně byl Bůh architektem tohoto lidského tvora, tak by musel zaplakat. Ještě, že není, není o co stát.

Jiří
25. 4. 2024 12:17
Odpovědět  Pavel

Bude masová dezerce. Jako za první sv.války.

Pijack
24. 4. 2024 10:15
Odpovědět  Aleš

Ano, bojová brigáda SPOLU je skvělý nápad. Proč s jeho vznikem váhá Černochová? To by měl Koudelka z ústavu BIS prozkoumat, jestli to není záškodnické jednání 🙂

janle57
24. 4. 2024 10:19
Odpovědět  Aleš

Zdejším čummobilům,co střílejí na Rusy přes diskuze na Seznamu,se rozsvítí v makovici
až poté,co skončí svou humanitární misi ruské Kinžaly v Semtíně,Čáslavi,Mošnově
a Litvínově,to pak z nich teprve vytryskne to pravé vlastenectví a láska k pirátské vlasti,
určitě se na to těší i prasánek Lipánek,Pepa,zapocená Černochová a další správní
kádři,hlavně,že tu bude dost popcornu a hotdogů,abychom tu náhodou neumřeli hlady.

Pipa
25. 4. 2024 14:14
Odpovědět  janle57

Hlavně si ty válečný štváče pamatujme! Jednou na ně dojde!

jsladin
24. 4. 2024 11:28
Odpovědět  Aleš

A tím se zbavíme největších blbů v zemi. Půjdu je s radostí vyprovodit i kapelu zaplatím.

cool
24. 4. 2024 00:05
Ohodnotit příspěvek :
     

S tou fotkou nevím jestli by se našli jiní s lepšími předpoklady.
Jinak 1:07:45
https://www.youtube.com/watch?v=_z_H6OEbsD0

Ladislav 💤
24. 4. 2024 06:54
Odpovědět  cool

Odporné foto brrrrrrrrr!

24. 4. 2024 00:13
Ohodnotit příspěvek :
     

Jojo, to směřuje. V tom případě by bylo dobré, aby se na to naši vládní dem-enti připravili, aby věděli, co je čeká. Ono kdyby jen je, bylo to jedině dobře, ale co lidi v okolí Pardubic a chemiček obecně? Říká se tomu bumerangový efekt.

Výcuc:V amerických a britských vojenských továrnách došlo k výbuchům. Pracují Petrov a Boširov?
USA, 23.duben 2024 (AM)
Po Američanech i Britové nyní naplno pocítili, co je to zodpovídat se za své válečné zločiny. Bumerang je neminul a doslova je mírně zasáhl svým křídlem. Měli štěstí, že nenasJotala apokalypsa. Ačkoli, jak ujišťují experti, tyto „nehody“ mohou výrazně ovlivnit dohody o dodávkách zbraní na Ukrajinu – míní publicista Konrad Bulavin.
A všimněte si, že po zapojení amerického vojenského průmyslu do ŠVO se na Západě častěji vyskytují nehody a výbuchy na zařízeních, což má samozřejmě vliv na dodávky zbraní pro OSU. A železniční nehody se s podivnou frekvencí vyskytují při chemikáliích, hnojivech a jiných chemikáliích, které USA tak velmi potřebují. 

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
24. 4. 2024 00:15

Z údajů FRA vyplývá, že v roce 2022 došlo k úniku nebezpečných chemikálií v důsledku 11 železničních nehod na území USA. 15 dalším nehodám se podařilo zabránit…
Samozřejmě, může jít o „opotřebování“ železnic a podvalníků, ale také to mohou být Petrov a Boširov.
Také v USA, ve městě Scranton v armádním muničním závodě (SCAAP) došlo k požáru. Provozuje jej Velitelství munice armády Spojených států, které vyrábí náboje. Velmi dobře chápeme, že na Západě panuje všeobecná víra v exkluzivitu.
Zdá se jim, že „zlatou miliardu“ nemůže nikdo nijak ohrozit. V každém případě tomu tak bylo před začátkem konfliktu. Nyní se poměr sil změnil a Anglosasi musí, jak se říká, otočit hlavu o 360 stupňů. Západ si prostě nemůže zvyknout na to, že kromě něj mohou takové „incidenty“ uskutečňovat i jiné země a dokonce i soukromé organizace.
A tady je výsledek – továrna v USA, kde se vznítily 155mm a 105mm dělostřelecké granáty, 105mm granáty PGU-45/B se zvýšenou fragmentací, 120mm minometné granáty, které se pak dodávaly přímo Ukrajině v zóně konfliktu . 

24. 4. 2024 00:17

V britském Walesu nečekaně vybuchla továrna na výrobu munice pro Brity. V důsledku incidentu byly poškozeny obchody vyrábějící komponenty pro munici. Přesnou nomenklaturu Anglie neuvádí, ví se jen, že právě odsud se dodávaly granáty na území Ukrajiny. Je jasné, že se nyní bude zkoumat příčina výbuchu v jedné z budov. Je však zřejmé, že nejde jen o porušení bezpečnostních předpisů. …

Pokud bude Západ pokračovat v eskalaci situace, takové incidenty se mohou stát systémovými. A nikdo nemůže s jistotou říci, kde je lze očekávat a k jakým důsledkům povedou. Myslím si, že je nejvyšší čas uvědomit si, že Británie a USA nejsou až tak nezasažitelné – stačí, když bude chuť podniknout příslušné kroky…

A to on je Gosudar podnikne, když bude muset. Naši kreténi ho k tomu dokopou. Mimochodem, víte, že když se na Ruswbech zminují o nepřátelích Ruska, zminují na prvním míste ČR , a teprve až za námi USA, pšonky, a baltský trpajzíky?

https://www.armadnymagazin.sk/2024/04/23/v-americkych-britskych-vojenskych-tovarnach-doslo-k-vybuchom-pracuju-petrov-bosirov/

Helena
24. 4. 2024 07:40

Možná tam nepracujú Petrov a Boširov, ale spíše Mohamed, Ibrahim, Indi a Floyd…… ti mají nejvíc co vracet.

Jura S
24. 4. 2024 08:35
Odpovědět  Helena

No jo, špatně odhodíš vajgla a je to hned 🙂

Slovan
24. 4. 2024 08:40

To že držíme prvenství se ani nedivím, mušeli jsme rusko velice zklamat.
Taková vděčnost za zachránění národa se jen tak nevidí. Však jsme byly bratrské národy a to vždy zabolí.

24. 4. 2024 13:33
Odpovědět  Slovan

Přesně tak.

Jiří
24. 4. 2024 00:39
Ohodnotit příspěvek :
     

Vše se muselo stát ,aby se socialismus očistil od balastu který na něj kyde 30let fašismu v ČR. Ta současná válečná hrůza je dobrá k odhalení tváře “svobody a demokracie”. Přijde den zůčtování za 5,10,15let?

Pavel z Moravy.
24. 4. 2024 10:16
Odpovědět  Jiří

Jiří, ta SVO velmi dobře odhalila morální kolaps kapitalistického západu a náš. To má ještě větší důležitost než cokoliv jiného. Bez této operace by stále lidé zhlíželi na kapitalistický západ jako na svého bůžka. Toto otevírá oči, alespoň některým lidem a báchorky o zlém socialismu a bájném kapitalismu se bortí, nebo jsou alespoň vykloněny ze svého směru jako šikmá věž v Pise. Zápaďácký kapitalismus, který vždy sklouzne až ke svému zhnědnutí dokonale odkryl svoji tvář a to je to nejdůležitější co tato SVO z tohoto získá. Tak dlouho se někdo přetvařuje, až mu dojde síla přetvářky a on se pak odhalí. Všichni, kteří jsme tušili anebo věděli co je ta vládnoucí banda na západě a u nás zač, to teď vidíme v přímém přenosu. To je ten největší přínos SVO.

Slovan
24. 4. 2024 10:44
Odpovědět  Pavel z Moravy.

😊 😊 😊

Pipa
25. 4. 2024 14:17
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Přesně !

Pipa
25. 4. 2024 14:16
Odpovědět  Jiří

Věřme a dělejme pro to něco!

Velitel
24. 4. 2024 06:45
Ohodnotit příspěvek :
     

Země bez armády, beze zbraní, bez schopnosti zbraně vyrábět a bez peněz směřuje do války , tak to určitě. Kdo a čim tu válku povede?
Shrňme si fakta, jen obléct a ručními zbraněmi vybavit jedno motostřelecké družstvo to je 9 bigošů stojí přes 4M Kč a dát jim to základní tedy ten motor tj dnes plechovku Pandur II dalších 130M Kč. Lehký kulomet MINIMI nakupují ti korupční neozbrojení komici za 1.5M Kč (není to nic jiného než 7kg dost primitivního železa) a v ČR nic podobného neumíme vyrobit, stejně jako neumíme vyrobit blbou uniformu o neprůstřelné vestě nemluvě.
Že to nakoupí, nenakoupí oni to neumějí vyrobit ani na tom slavném západě, jak MinImi tak Pandury byl byli za 5 nebo 10 let .
a podobně je na tom celá KoZa, Němci spočítali jak by to bylo s obnovením povinné vojny a závěr, když by se dařilo mohli by v roce 2026 povolat 4 až 6 tisíc lidí na vc nejsou peníze, kasárna, vybavení a personál co by je cvičil.
KoZa umí vyrábět pohlaví, dovážet negry a tím to končí. Celá EU má dvě továrny na nitrocelulózu, (Pardubice, a Francie) po jejich zničení nevyrobí celá EU a evropská část NATO ani jediný náboj jedno zda do pistole, pušky děla nebo minometu.Game over.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Velitel
24. 4. 2024 08:24
Odpovědět  Velitel

Dva příklady, které ukáží kam jsme to dopracovali.
Rok 1924 Lehký kulomet Praga vz. 26 konstruktéra Václava Holka se stal takovým hitem, že prakticky celosvětově ovlivnil konstrukce lehkých kulometů. Dnes nakupujeme 7kg železa v podobě LK MINIMI za 1,5M Kč v Belgii.
To že Patton “osvobodil” Plzeň, tedy osvobodil, bez boje obsadil mělo jediný důvod a to technologii kontinuálního lití dělostřeleckých hlavní , kterou přijeli američané ukrást do zbrojovky v Plzni. vše ostatní jsou kecy, Američané vykradli archív zbrojovky a “unesli” klíčové lidi z výroby. My dnes nakupujeme primitivní nepancéřovaná děla z Francie opět za neuvěřitelné peníze.
O tom, že ČSSR bylo 3 největší výrobce obrněné techniky na planetě a dnes nakupuje obrněné plechovky v Rakousku za neuvěřitelné prachy 130M Kč /ks nemluvě.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Skolastikus
24. 4. 2024 19:13
Odpovědět  Velitel

No pokud vím, tak česko sice nemá zbraně, to co vyrobí zbrojovky je tak pro práčata, ale zato mý 400 generálů, takže mohou zachraňovat “čest” česka na Ukradině.

Pipa
25. 4. 2024 14:22
Odpovědět  Velitel

Ale desítky českých raketových systémů Vampír, které ostřelovaly oblast Bělgorodu a zabíjely civilní obyvatelstvo, už Rusové zlikvidovali! Kdepak se asi vyrábí ?! Z Česka se stal “konečně” agresor a slouha amerických zájmů! A k proto přišli čeští důchodci o svojí valorizaci !

Horňák
24. 4. 2024 06:56
Ohodnotit příspěvek :
     

Ne Česká republika, ale šmejdi čeští politici chtějí válku. Ale svoje haranty uklidí do USA a pošlou umírat vaše děti. Stejně jako ukrajinci.

Horňák
24. 4. 2024 06:57
Ohodnotit příspěvek :
     

Kdo z vás chce umírat s obrázkem PePa na prsou?

Pavel z Moravy.
24. 4. 2024 12:13
Odpovědět  Horňák

Nebojte se, Rusové vše vyřeší jednoduše. Ještě trochu tlaku na ně od mamánků v růžových šatičkách a na důležitá centra přiletí okřídlení draci a je konec. A jestli si úchylové ze západu myslí, že ne, tak se šeredně pletou. Když vás někdo neustále provokuje a šikanuje, je nejlepší mu dát v nestřeženém okamžiku po tlamě. A uvidíte ten efekt.

Frank1
24. 4. 2024 09:03
Ohodnotit příspěvek :
     

Dva valecni stvaci, ktere tam protlacil Rychetsky a Kolar, slouhove USA. Drive slouhove SSSR.

Helena
24. 4. 2024 09:05
Odpovědět  Frank1

Ti by věrně sloužili i mimozemšťanům, kdyby na to přišlo.

Frank1
24. 4. 2024 09:05
Ohodnotit příspěvek :
     

Anglani uz nemaji co zrat a Ind Sunak posila milardy nackum. Tak to tam nastavili!

Pijack
24. 4. 2024 10:12
Ohodnotit příspěvek :
     

Žádám větší zastoupení “umělecké úderky” v řadách České armády. Nechť předvedou své schopnosti a odhodlání bojovat za zájmy svého chlebodárce 🙂

Tupý hulvát
24. 4. 2024 11:10
Ohodnotit příspěvek :
     

Další buď lump,nebo pitomec,který vydává ten rozsudek za reakci na spec.oper. Ruska.Soud rozhodoval o podání Ukrajiny z roku 2017!!

Jura S
24. 4. 2024 12:59
Ohodnotit příspěvek :
     

Již to bylo předpovězeno, jednání v CIA – odtajněno zde :

https://www.youtube.com/watch?v=mkVIZP9UKEU

Honzas
24. 4. 2024 14:14
Ohodnotit příspěvek :
     

Pouhý týden po zvolení Pepi prezidentem k němu přijel na návštěvu dědic Sorosova panství, jeho syn. Nevím proč náš prezident přijímá takovéto návštěvy přednostně před státníky cizích zemí. Ale až bude zapotřebí tak zavelí a vy půjdete. Přestanete si holit nohy, dostanete mundůr, nový samopal za 100 000, kulomet za 1 000 000 a hurá na Rusa. až před ním budete stát po kolena ve sněhu tak se po děláte a to lejno vám přimrzne k zadku. To moje poslední zážitek který tady Zažijete. Už ani nebudete stačit vykřiknout to fašistické sláva Ukrajině.

Slovák
24. 4. 2024 15:17
Ohodnotit příspěvek :
     

Pri ekonomických a surovinových vyhliadkach Západu, vratane zadĺženosti, je jasné že chcú veľkú vojnu! Vojnami riešili vzdy ich ekonomické problémy ! No maju aj strach z nuklearnych zbraní Ruska, Číny,KLDR, a uz mozno aj Iránu…Židobanksteri Zapadu by chceli nenuklearny stret, no vedia že to nepripada v úvabu….A tak špekuluju, kombinuju, ako zatiahnuť Rusko a mozno aj Čínu do vojny! Ak to Rusko ukočíruje politicky, a vyhne sa ich zamerom, tak je Západu amen, skolabuje do 600 ročneho veku tmy a úpadku…Rusko im ponúklo multipolaritu, no oni chcu unipolaritu, a to uz nepripadá v úvahu! Všetko je teraz na chytrosti Ruských a Činskych politikov, lebo ak nas Zapad strhne do zničujúcej vojny, tak je nám všetkym amen…Ak to Východ ustojí, tak Zapad sa stane zavislí na Rusku a Číne, kam budú chodiť za pracou a aj migrovat…A Ruskí strategovia to dobre vedia…

M.Š.
24. 4. 2024 19:33
Ohodnotit příspěvek :
     

Tak koukám,jak jsou čechomoráci vychcaní,za bolševika se mohli před Ruskem a Moskvou potento,aby po přiblblém převratu,jinak majdanu v 89,ti samí co byli u bolševika,obrátili na tzv západ a lezou do zadku opět a zase na jinou světovou stranu a jinému páníčkovi.No nic,to známe všichni,co máme na krku hlavu a v ní mozek ale co stím se dá dělat,když blbost kvete……..

Slovan
24. 4. 2024 20:24
Odpovědět  M.Š.

Já bych to zkrátil, pokrytecké swyně.

cool
24. 4. 2024 21:46
Honzas
25. 4. 2024 11:09
Ohodnotit příspěvek :
     

To jsou oni, absolventi aspen institutu. Ti nám tady dnes vládnou. A někteří z nich začínali jako absolventi VUML.