blogpolitikavideo

Čau Praho – video

  • Premiér Petr Fiala je opět na cestách. Tentokrát asi zjišťuje cenu Nutelly v Indii. Mezitím, co si dělá image v zahraničí, hnutí ANO bojuje za české seniory a jejich důstojné důchody u Ústavního soudu.
  • 👉 Boj o penze pokračuje. Vláda odmítla přidat důchodcům to, co jim bylo původně slíbeno. Hnutí ANO je razantně proti tomu, aby se šetřilo na našich nejohroženějších občanech, a o zrušení této nespravedlnosti bojuje u Ústavního soudu. V důchodové kalkulačce si můžete spočítat o kolik vás pětikoalice obrala, odkaz na ni dávám do komentářů.
  • 👉 Popularita českého premiéra se na žebříčcích světových lídrů zlepšila! Už není poslední. Je předposlední. Tak gratulujeme Petru Fialovi za úspěch a kdyby se náhodou někdo ptal, proč je v seznamu tak hluboko, odpověď je zřejmá. Raději cestuje po světě, než aby řešil problémy vlastních občanů.
  • 👉 Koalice ODS, TOP09, lidovců a Pirátů se Starosty narychlo protlačuje korespondenční volbu. Proč tak spěchají? Není to náhodou tím, že se jejich obliba u českých občanů razantně propadá a oni tak chtějí nasbírat víc hlasů v zahraničí?
  • 👉 Za deset let může Česku chybět až 26 tisíc zdravotních sester. Je to proto, že desítky tisíc z nich mají právě před důchodem. Nepřibývá jich dostatečně a vláda bohužel nedělá vše pro to, aby poměry ve zdravotnictví napravila. Právě naopak.
  • 👉 Stanjurova windfall tax nakonec nebyla tak spásná, jak sliboval. Banky neodvedly na této dani ani miliardu. Spořitelna dokonce nezaplatila nic. Praktická ukázka toho, jak je pětikoalice “efektivní” v nakládání s financemi.
  • 👉 V Praze je také veselo. Kvůli havarijnímu stavu muselo město uzavřít dva mosty. Jen Libeňský most přitom mohl už být dávno nový. V roce 2018 Piráti s Praha Sobě zbourání mostu a stavbu nového zablokovali. Teď po 6 letech ale zjistili, že ho stejně budou muset zbourat a nahradit jiným. Jediný rozdíl je, že nyní zaplatí o 2 miliardy Kč více. To vše a mnohem víc se dozvíte v 66. dílu mého politického podcastu. Děkuji vám předem za zhlédnutí a prosím o další sdílení, ať se pravdu dozví co nejvíc lidí! Těším se na dotazy i komentáře!

sdíletj na

12 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Gales
15. 1. 2024 17:45
Ohodnotit příspěvek :
     

Kéž by si Nutellou namazal krokodýl Fialu a sežral ho.

Teuton
15. 1. 2024 18:39
Ohodnotit příspěvek :
     

Ale víte, čemu se musím smát ? Možná jste zaregistrovali, jak ta legrační hromada zeleného hnoje, takzvaný generál Řehka, cosi koktal a krákoral o válce s Ruskem. Málem jsem smíchy spadl ze židle. Vybavuje se vám rok 2021 ? Tenkrát v Afghánistánu Taliban podnikl závěrečnou ofenzívu a vyhnal ze země všechny okupanty. Naši špenáti zdrhali jako zebry před tygrem, Emil Zátopek by nevěřícně zíral, výše zmíněnému Řehkovi při tom explodovaly všechny jeho hemeroidy. Tahle tragikomická parta hňupů, kterou vypráskali velbloudáři z Talibanu, takzvaná armáda České republice, chce válčit s Ruskem ??!!

jsladin
15. 1. 2024 21:32
Odpovědět  Teuton

Navíc nemá čím, všechno je na ukr. A zázračné stíhačky , možná dostaneme až za deset let.Budeme muset Rusko požádat o odklad.

sergej
16. 1. 2024 08:27
Odpovědět  jsladin

Až na že nelétají, 60%? provozního času na plánovanou údržbu, tak to je tamaguči a z toho byli japonské děti ..píp. 🙂

Jaris.
16. 1. 2024 00:41
Odpovědět  Teuton

Nejspise rehtakovi Cerna huba zvysila plat, proto se nestydi rehtat takove koniny.

sergej
16. 1. 2024 08:21
Ohodnotit příspěvek :
     

Poslední zhasne.
https://www.youtube.com/watch?v=TSxrR6xqaKo
Jestli je to systém který dává tyto dohromady tak je tady lidem konec. Ledaže by byli určení nepřáteli?

Jan
16. 1. 2024 09:54
Ohodnotit příspěvek :
     

Problém celého našeho světa, nejen té zdejší protektorátní parodie jménem “českoňsko” je, že žijeme v iluzi Reality a v Nevědomosti KDO OPRAVDU JSME A PROČ JSME TADY. Když sleduju diskuse všude možně, vidím, se hádáme zda jsou lepší či horší Rusové, Židé Američané atd. Která politická strana je “lepší či horší”. Nechápeme že i mezi Rusy Američany Židy a jinými jsou dobří a špatní lidé (je to přirozené) a že politické strany jsou jen uměle vnucený nefunkční manipulační nástroj. Nad všemi politickými stranami je takzvaný DEEP STATE. Ovšem ani on není všemocný a jediným zdrojem ZLA. Nad DEEP STATE jsou ještě vyšší energetické síly které s ním a skrze něj manipulují náš svět. Jsme jako děti v mateřské školce které se hádají o kyblíček a lopatičku a která paní učitelka je “lepší nebo horší” a nechápou že nad mateřskou školkou je ministerstvo školství. Když tak sleduju diskuse, zaráží mne, jak se neustále dohadujeme o malichernostech a jak málo z nás se snaží O SKUTEČNÉ POCHOPENÍ KDO JSME, PROČ TU JSME A JAKÉ JE POZADÍ VESMÍRU A REALITY v němž žijeme. A přitom PRÁVĚ TOHLE BY NÁS Z NAŠICH POTÍŽÍ VYSVOBODILO.

Slovan
16. 1. 2024 11:19
Odpovědět  Jan

Souhlasím s vámi, ale tak na půl. Na světě bylo zlo a dobro od nepaměti. Chceteli + či – , nebo záporná či kladná energie. No a to spolu od věků zřejmě bojuje. Já se třeba trochu o tohle vesmírné téma zajímám. A tady na pokecu jsme jedna dobrá parta. Nikdo rozumný netvrdí, že jsou ostatní také špatní, je to v lidech.

Pavel z Moravy.
16. 1. 2024 12:22
Odpovědět  Jan

Nemůže nás to vysvobodit, většina to nechápe a také to tak zůstane. Nemá li jedinec sám zájem o své zdokonalení, není síly, která by to za něj mohla udělat.

Pavel z Moravy.
16. 1. 2024 10:35
Ohodnotit příspěvek :
     

Škůdce zemské nemá smysl komentovat. Zlo je zlo a tak se má pojmenovat.

Jura S
16. 1. 2024 17:45
Ohodnotit příspěvek :
     

ŽÁDÁM O ODTRŽENÍ SLEZSKA ! od debilní Prahy, a pak by jsme v Slezské televizi zakázali ukazovat ty pražský vopičáky a ropušan a spol… by u nás byl prohlášen za “volně lovitelnou zvěř”… Pydlaju vy jsme zavřeli do vopičího pavilónu v ZOO Ostrava aby měly děcka odstrašující případ, kam vede študium poblitologie….

ModrýKlokan
19. 1. 2024 14:23
Ohodnotit příspěvek :
     

Učitel Nutela je ostudou národa.