blogpolitika

Čau Praho

Proč chce Pětikoalice předat klíče od Česka do Bruselu? Proč chtějí za každou cenu zavést euro? Nejen, že by přechod na euro lidem prodražil už takhle dost drahé nákupy, ale Češi by se tím zaručili za miliardové dluhy Evropské unie. Připadá vám to jako dobrý nápad? Mně teda ne!

Čau Praho! 🇨🇿Proč chce Pětikoalice předat klíče od Česka do Bruselu? Proč chtějí za každou cenu zavést euro? Nejen, že by přechod na euro lidem prodražil už takhle dost drahé nákupy, ale Češi by se tím zaručili za miliardové dluhy Evropské unie. Připadá vám to jako dobrý nápad? Mně teda ne!
👉 Premiér Fiala na otázku, jestli je pro přijetí eura, odmítá odpovědět. Mlží a mlží. Není se čemu divit. Moc dobře ví, že už teď jsou na něj občané naštvaní, a nechce jim říct pravdu.  
👉 Vláda chce prosadit korespondenční volbu v zahraničí, protože ví, že u vlastních obyvatel prohrává. Podle mého názoru není vhodné, abychom lidem, kteří tu nežijí a nemají ponětí o tom, jak to tady dopadlo, usnadňovali rozhodovat o budoucnosti země. 
👉 Stanjura se chlubí, jak se mu minulý rok povedlo dát finance dohromady. Co už ale neříká, je fakt, že jeho zdaňovací balíček pokryl maximálně jen ty náklady, které pětikoalice za svého působení sama navýšila. A z rekordních zisků od bank nevybral ani korunu navíc!
👉 Tisíce lidí letos přijdou o příspěvky na bydlení. Jurečka dokonce chce, aby vám úřady kontrolovaly bankovní účty, pokud o ně budete žádat.  👉 Bydlení v Praze už dnes patří k nejdražším. Podle nové směrnice EU by teď nové stavby měly přidávat i parkovací místa a nabíječky pro kola. To samozřejmě byty zase o něco více prodraží. Katastrofa pro obyčejné lidi.
👉 12 let už se připravuje nový územní plán Prahy a stále se to nikam neposouvá. Každý rok prodloužení přitom stojí Pražany stovky milionů. Petr Hlaváček, který je za něj přímo zodpovědný, ale odmítl odpovídat na naše otázky a do rozhovoru místo sebe poslal zástupce. To vše a mnohem víc se dozvíte v 65. dílu mého politického podcastu. Děkuji vám předem za zhlédnutí a prosím o další sdílení, ať se pravdu dozví co nejvíc lidí! Těším se na dotazy i komentáře!   
Pusťte si nový díl Čau Praho!

sdíletj na

46 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Helena
8. 1. 2024 18:05
Ohodnotit příspěvek :
     

Proč? Protože páníčkové chtějí!!!

Helena
8. 1. 2024 22:10
Odpovědět  Helena

Jurečka: Uprchlíci z Ukrajiny mohou příští rok získat přístup do českého systému dávek

  • tady je další proč? a další proč tam toho zm.da musí nechat. A další megaokrádání českých občanů! A k čemu ještě “uprchlíci” získají přístup – ke korespondenční volbě? Jak to zase do sebe zapadá.
  • a není to podle skopčáckého vzoru?
Pravdomluvny
9. 1. 2024 06:12
Odpovědět  Helena

Je to podle vzoru z fašoEU

jiří
9. 1. 2024 09:07
Odpovědět  Helena
Slovan
8. 1. 2024 18:13
Ohodnotit příspěvek :
     

Všechny ty cocotiny a výmysly všichni cálujeme a lidičky čumí a konejší se tím, že ONO to nějak dopadne nás se to přeci netýká to je v Praze nebo jinde, ale že to všichni pocítíme na cenách všeho, lidu nedochází. Neskutečně blbej národ. Gosudare ty to mušíš vidět.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Autor
8. 1. 2024 18:40
Odpovědět  Slovan

Ano, to je ta chyba. Lidi – ostatně všude po světě – říkájí to samé – hlavní město, co tam dělaj se násnetýjá. A přitom z drtivé většiny TI politici jednak přichází z “venkova” (což je u těch samých lidí vše, kromě hlavního města) a je jim to fuk. Přitom kdo umožnil na místní úrovni “pozvednout se” takovým politikům? Kdo třeba kdy dával hlasy takovým jako je Fialová nákaza, Rakouské “jelito”?
V Řecku měli nebo ještě mají zákon, že kdo chce volit, tak musí přijet domů, kde je v Řecku evidován. Tečka. Aspoň by se pak nedalo tak snadno podvádět. O pár procent.

jiří
9. 1. 2024 09:12
Odpovědět  Peter 008

Co kdyby vláda financovala teroristy, aby na vás mohla uvalit více zákonů a „ochránit“ vás před teroristy, které sama vytvořila.
https://tadesco.org/ceka-nas-nejaka-obrovska-udalost-typu-cerne-labute-mozna-uz-tento-tyden/

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel z Moravy.
8. 1. 2024 19:03
Odpovědět  Slovan

Vidíš, když tady Sizok už dávno říkal to své procento 93% hlupáků, tak se to moc nelíbilo. Ono je to drsné, takhle mluvit, ale co naděláš, když je to asi pravda. Když budeš mít doma babu, která si jenom lakuje nehtíčky, chodí do salónů a neuvaří, nevypere a neuklidí, také bude totální trotlárna říkat jak skvělá je to ženská. Budeš prostě muset říci, že je to lemra líná. To jsem dal jako příklad, ale možná jsem se s těmi mladými děvuchami i trefil.

8. 1. 2024 21:09
Odpovědět  Slovan

Jo. Neskutečně blbej… Momentálně nejb-bější v celé Evropě, s nejb-lbější vládou na světě. Aspoň pro jednou bychom si měli vzít příklad z Němců:

https://odysee.com/@%C4%8Cesk%C3%BDList:7/celon%C3%A1rodn%C3%AD-protest-proti-spolkov%C3%A9:4

Všimni si toho ukruťáskýho ticha o tom na majnstrýmu. Zato se tam dozvíš, že jakási německá fotbalová legenda Franz atd. mrskla cvičky (neznam) a že kus ledu prorazil u někýho postrku čelní sklo (hovínky).

anonym
8. 1. 2024 21:14

Na Yahoo News o Nemecku ani slovo. Ale dobre tak… vyhynou sami svym pricinenim.

8. 1. 2024 21:36
Odpovědět  anonym

Ahóóój v Coloradu! 🙂 🙂 🙂

8. 1. 2024 23:01

Dodatek. Ta blokace není jen tak nějaká akce, jako naše pozářijové demošky plus srandastávka pro srandu králíkům – má trvat TÝDEN.(Pokud se to nakonec ještě neprotáhne, nebo se to nevyvrbí do nějaké časově neomezené generální stávky. Ty jsou v rajchu sice zakázané, ale jak se vlak jednou rozjede… Nezapomeňte, že i chudý helmut má za měsíc třikrát víc chechtáků než český pracující a k tomu levnější žvanec, takže mají z čeho vyžít. Jojo, on signalizující nutela dobře ví, proč nás tak bere u huby.) Tak to už se bude, hádám, uražená jitrnice sakra kymácet na vládní štokrdli.

Jo, a ještě toto:
Německý deník Die Welt upozorňuje, že protestní nálady se neomezují jen na farmáře. K započatým protestům se už přidali i kamionisté. Stávka zasáhne od středy i německé železnice. Nespokojení jsou i pracovníci v restauračním odvětví, protože růst DPH na 19% podkopává jejich podnikání.

A ještě: Za farmáře se postavili konzervativní zemští premiéři, mimo jiné saský ministerský předseda Michael Kretschmer.

Takže žádný divadýlko; rukavice jsou dole a jede se naostro.

https://1url.cz/UuZYA

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
9. 1. 2024 13:15
Odpovědět  jiří

Kterou generálstávku mají helmuti zakázanou zákonem… A to se mi právě moc líbí. Začnou stávkovat farmáři. K nim se spontánně (nebo spíš “spontánně”?) přidají kamionisté. Pak, stejně spontánně, železničáři. A také krčmáři a restauratéři jsou spontánně nespokojení. A už se to nabaluje a koumejse helejmese, tu máš Káčo lívanec, ono se to nabalilo do zakázané generálstávky. No, není to nádhera?

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
9. 1. 2024 14:04
Odpovědět  jiří

A vo tom to je. Kdyby oka můra za něco stál, už dva dny bubnuje do boje, ať se čeští nespokojenci připojí k německým nespokojencům. A třeba – jen třeba, ale kdo ví? – by se pak ke stávkujícím helmutům připojili i další eurorebelové a dominový efekt. To už by mohlo poslat vonu lejnovou a na ni nabalená lejna zpátky do žumpy, odkud vykvasily. A oka můra by navíc, krom politických bodů u českého všeholida, tou podporou helmutů, získal i bodíky u helmutů a stal by se skutečným, i v zahraničí respektovaným politikem, což by se mu později mohlo setsakra šiknout. Jenže Okamura je holt přizdis-ráč a oka mého noční můra. Proto jsem mu ostatně po téměř deseti letech vypověděl věrnost a ve volbách už SPD nepodpořím. Ach jo. Taková šance a český národ jen ohýbá hřbet a drží hubu, bo není nikoho, kdo by ho vedl do války s eurohydrou! A bez toho, bez vojevůdce a strategie, je každá válka už dopředu prohraná – viz selské bouře. Babiš? Přece nezačne svolávat do zbraně sám proti sobě, co dotačnímu agrárníkovi.
A co řeší oka můra? Tohle:
https://www.youtube.com/@tomiookamura-official/videos
Ne že by to nebylo relevantní, ale… Zkrátka přizdis-ráč. A vo tom to je.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pravdomluvny
9. 1. 2024 16:18

👍

Slovan
9. 1. 2024 09:17
Odpovědět  Slovan

Pro všechny diskutující co na mě reagovali. A máme tu další průserryy, Zemědělská inspekce prošla naše slavné spřátelené obchodní řetězce a jeden houmáč vedle druhého, kterými nás tu krmí. Co na to naši spoluobčané? NIC. Nikde nic neregistruji, že by nějaká odezva, tak proč by ten hnuj sem dál necpali. Češi to přece ve slevě rádi snědí. Jinak ten článek je na PL.

Slovan
9. 1. 2024 14:47
Odpovědět  josh-xy

Jo díky.🙋‍♂️

Bety
9. 1. 2024 19:46
Odpovědět  josh-xy

Stejně toho zkontrolovali sakra málo. Že to smrdí se okecat nedá. Ale co takhle zkontrolovat složení potravin a zaměřit se na všechnu tu chemii, která jim neskutečně prodlužuje trvanlivost?

Pravdomluvny
8. 1. 2024 18:38
Ohodnotit příspěvek :
     

Je divné, že opozice nedovede táhnout za jeden provaz…..ani co se týká svolávání stávek.
Tím se mnohé,co přichází pětidemoliční vlastizradě vysvětluje….

8. 1. 2024 19:17
Odpovědět  Pravdomluvny

Protože nemá žádnou mediální podporu…bojí se fašisty Rakušana…

Pravdomluvny
8. 1. 2024 20:16
Odpovědět  Veny232

Bojí se zbytečně
Jenže průser je ten, že každý hrabe na svém písečku.

jerabek karel
8. 1. 2024 19:26
Odpovědět  Pravdomluvny

Mas pravdu…
chce to generalni stavku jinak je to na nic

Pravdomluvny
9. 1. 2024 08:22
Odpovědět  jerabek karel

Generální stávku vyhlašují odbory….. máme snad nějaké??

Bety
9. 1. 2024 20:43
Odpovědět  Pravdomluvny

To je tím, že každý z nich chce něco jiného. Zaklínají se demokracií jako kdyby neviděli, že tahle kapitalistická demokracie je maximálně na ten starořecký způsob – žádná práva pro nemajetné, ženy a samozřejmě otroky. Ženy zmiňuji proto, že ačkoliv si vymyté feministky myslí něco jiného, tohle chce udělat otroky z nás všech. Zatím platí to finanční doživotní otroctví, ale přitvrzují a přitvrzují.
A jelikož se demokracií zaklíná i vláda ,lidé v tom mají guláš, zvlášť ti, co se o politiku moc nezajímají.

8. 1. 2024 19:30
Ohodnotit příspěvek :
     

V těch důvodech proč lidé v zahraničí volí tak jako volí se plete…
Zaprvé,většina těch hlasů je podvodná,nasázená do obálek agenty…
Zadruhé lidé kteří dlouhodobě žijí v zahraničí nemají vůbec žádný zájem na tom aby ČR prosperovala…
Jsou to všechno zrádci,kteří se na svou zem vykašlali…a utekli…proč by měli mít zájem na prospěritě naší země?.
Schválně volí tak aby se nám nedařilo…
Páč si dovedou spočítat,že peněz je omezené množství…a tedy čím méně jich máme my, tím více jich mají oni…
Ani na Ambasádách nemají co volit!
Vůbec, Ambasády bych skorem všechny zavřel…máme Ambasádu v kdejakém zadku světa…jen pro to aby si tam papaláši mohli jezdit na dovolenou…
Podívejte se na to! A schválně řekněte, kolik nás to může stát? A kolik nám to vydělává?
To musí stát desítky miliard ročně! Provoz těch ambasád,a k čemu?
wikipedia.org/wiki/Seznam_%C4%8Desk%C3%BDch_velvyslanectv%C3%AD_v_zahrani%C4%8D%C3%AD

Jaris.
9. 1. 2024 00:25
Odpovědět  Veny232

Stari cesti emigranti, kteri odesli pred 48. rokem, pomalu vymreli. Byli vzdy vlastenci a charakterni lide, kteri se snazili udrzovat ceske tradice v ruznych narodnostnich spolcich. Znala jsem par takovych lidi. Nejhorsi emigranti jsou zapskli osmasedesatnici, nevychovani, hrubi, kteri se dodnes ohaneji ‘rusackou invazi’ a USA je pro ne jedina rise zlatych zitrku. Tahle skupina emigrantu nikdy nedrzela pohromade, navzajem se pomlouvala a zavidela si, kdyz se nekomu prilis darilo. Pokud jsme nekdy meli nejaky konflikt nebo nesrovnalosti, bylo to vzdycky s Cechy, zatimco Italove, Rekove, rodili Australaci, Svedove aj. emigranti byli vzdy uzasni partaci, kteri byli pripraveni vzdy pomoci.
Co se tyce voleb v zahranici, neni to tak jednoduche, protoze se da v Australii, pokud je mi znamo, volit pouze na velvyslanectvi. Kolem toho je spousta papirovani. Dostavit se k volbam na vyslanectvi je zaroven draha zalezitost, pokud bydlite tisice kilometru od mista voleb. Tudiz vetsina se na to vykasle. Ja samozrejme souhlasim, ze lidi, kteri ziji mimo CR nemaji pravo zasahovat do ceskych voleb

Standa
9. 1. 2024 11:59
Odpovědět  Jaris.

Jari, nemáte pravdu. Která-koli embasy si muže pronajmout volební místnost v kterém-koli městě!

Frank
8. 1. 2024 20:22
Ohodnotit příspěvek :
     

Troufám si prognózovat, že problémy Prahy jsou většině obyvatel republiky někde vzadu. Koneckonců co jste si tam zvolili, to tam máte! Vždyť i ten falešný doktor Benda byl na nevolitelném místě a pitomci z Prahy ho preferovali. A jinak to všechno jsou jenom jalové kecy různých komentátorů a převážně z Prahy, kteří se živí jen svými kecy. Mimochodem, proč by někdo měl brát příspěvek na bydlení, když má slušné konto? Ano bydlení v Praze patří k nejdražším, ale také platy patří mezi nejvyšší, tak neškemrejte. Veškeré dotace a většina různých příspěvky jsou podvod a kšeftaření. Příspěvky by měli dostávat opravdu jen ti, kteří mají hmotnou nouzi a to nejlépe vědí místní zastupitelé. Kolik klotových rukávů se zabývá evropskými dotacemi a kolik peněz zůstane mezi prsty? Jak dopadla kauza 14 miliard ROP severozápad, která se táhne od roku 2018!!!? Ticho po pěšině. Bratr pravdomluvného bratra Jurečky dostal na dotacích cca 300 mil. korun, kdežto ostravská firma Liberty, která zaměstnává 6000 lidí krachuje. Ale ne kvůli neschopnosti vedení, ale kvůli nekonkurenceschopnosti vlivem drahých energií. To ale vládu nezajímá. My musíme v prvé řadě financovat oligarchy na Ukrajině.

katango
9. 1. 2024 10:56
Odpovědět  Frank

Praha je plná náplav, zejména z Moravy, ba co je nejhorší, z Brna. Na nás rodilé Pražáky to neházejte. My jsme se teda k Praze připojili až v r. 1978, ale koneckonců narodila jsem se v Podolí. Do Prahy se natáhla všelijaká svoloč, ta za to může.

Ladislav 💤
9. 1. 2024 11:10
Odpovědět  katango

Tak proč jste si je tam navolili?

Standa
9. 1. 2024 12:06
Odpovědět  Ladislav 💤

Píšeš kraviny. V Praze volí ta naplavenina. A ,,Studenti” s celého Česka,… kde kdo.To na vesnicích, odkud jste do Prahy poslali své mladé vidláky , aby se něco naučili, tito volové volí to , co jste je naučili!
Podívej se na výsledky u Vás na vsi, max. vesnickové střediskové,, vesničce”!Samý chachar, lidovec,Stan-ovec. Běž do háje.! Nás bylo na náměstí přes 150 000 ( včetně postranních ulic) ! Kolik Vás bylo u Vás na návsi?

katango
9. 1. 2024 12:27
Odpovědět  Standa

Přesně tak. Volí náplava. Třeba studenti si vyřizujou voličské průkazy, aby mohli volit v Praze, i když tu nemaj trvalé bydliště.

8. 1. 2024 23:12
Ohodnotit příspěvek :
     

Asiže dobře mluvíš, přecedo pražského hnutí ANO. Jenže sory – neposlechl jsem si tě. Nejspíš je to u mě daný předsudečnou ignorací ANO. A pak – mám celkem u pr-dele, že se Praha zadrhává, když v nezadrhávající se mimopraze jsou sr-ačky kam se koukneš. Ale možná si tě zítra poslechnu a omluvím se ti. Nebo taky neomluvím.

9. 1. 2024 13:17

Tak jsem si tě poslechl. Jen ztráta času…

jmm
9. 1. 2024 05:38
Ohodnotit příspěvek :
     

To je to pivčo “fialovej hnuss”….

Ladislav 💤
9. 1. 2024 10:56
Odpovědět  jmm

Vidět ten připitomělej ksicht, tak to bych si nekoupil i kdyby stálo 0,50 haléřů!
Opravdu Fylajový hnuss!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Jiří
9. 1. 2024 07:55
Ohodnotit příspěvek :
     

Za třicet let se z loajalních obyvatel ČSSR stali zuřivá monstra nenávisti a pravicové beranidla proti zdravému rozumu.Do Prahy se stahuje pravicový zlodějský odér a fašismus.Kolař a řeporyjec jsou majáky v té hnědé sračce.

Pravdomluvny
9. 1. 2024 08:23
Odpovědět  Jiří

Ne všichni.

unor 2022
9. 1. 2024 08:04
Ohodnotit příspěvek :
     

Cechove nejsou az tak hloupi, lec znacne politicky a historicky nevzdelani. A tak lide, ktere si zvoli a meli by ridit jejich stat lehce prodejni.
Jsou dva svym zpusobem identicke weby.
//www.eurogirlsescort.cz
//vlada.gov.cz

unor 2022
9. 1. 2024 08:08
Ohodnotit příspěvek :
     

K tematu cesky volic se da rici toliko .. kdyz je blba hlava trpi cele telo.

Pravdomluvny
9. 1. 2024 08:26
Odpovědět  unor 2022

Co je platné, že lež má krátké nohy, když PRAVDA je na obě nohy chromá…..

unor 2022
9. 1. 2024 08:34
Odpovědět  Pravdomluvny

Mozna jsou Cesi, kazdy ve svem oboru cinnosti dobri.
Ovsem to nestaci. Musi sledovat deni, znat historii a zaklady psychologie.
Dokonala ukazka jsou nase vzdelane a soucasne neschopne, kratkozrake elity.

Ladislav 💤
9. 1. 2024 10:38
Odpovědět  unor 2022

Čím dříve Germánci chcípnou, tím líp! Jen nas za pomoci zrádců Spolu odírají!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Honzas
9. 1. 2024 23:08
Ohodnotit příspěvek :
     

Ještě nás čeká velký překvapení. Země BRICS se čím dál tím víc rozrůstají a jde jenom o to kdy Pořídí vlastní měnu. Vzhledem k tomu jakým tempem těží a skupují zlato se dá předpokládat že poslední hřebíčkem do rakve USA a EU bude znovu zavedení Zlatého standardu. To by prakticky dolarovou ekonomiku položilo na lopatky.