blog

Bývalý šéf frakce Alternativa pro Německo o budoucnosti strany

Aneb, proč ani u nás nelze spoléhat ani na opozici jen tak a proč skutečně zásadní změny „nejdou“ prosadit pouze volbami

Drevlyanin

Z rozhovoru s Hansjörgem Müllerem:

[Hansjörg Müller je bývalý poslanec Bundestagu (německého parlamentu) ze strany Alternativa pro Německo]

Se svou vnitřní znalostí celé této „kuchyně“ mohu jako bývalý šéf frakce v Bundestagu říci, že naše strana je na jedné straně nezávislou silou, která se staví proti stávajícímu mainstreamu, a na straně druhé je stále „opozicí“ ovládanou politickým systémem“. Protože mezi členy a vedením strany stále probíhá vnitřní boj. Členové strany jsou většinou příčetní lidé, kteří říkají: “Potřebujeme německou suverenitu a přátelství s Ruskem.” A většinu našich nejvyšších funkcionářů a samozřejmě v Bundestagu tam umístily západní (proamerické) síly.

Když jsem byl ještě poslancem Bundestagu, vydal jsem knihu na toto téma . Navštívili mě také zástupci BND (Federal Intelligence Service of Germany) a CIA (Central Intelligence Agency of United States), kteří naznačili, že pokudpod ně „lehnu“, udělám kariéru ve vedení svého vlastní party. Odmítl jsem je se slovy: „Ne, jsem německý patriot, pod vás nepůjdu, bojuji za úplnou politickou stranu nezávislou na Západě. Samozřejmě jsem tím ukončil svou politickou kariéru.

Proto je to dvousečná zbraň. Na jednu stranu systém infiltroval své zaměstnance do vedoucích vrstev, na druhou stranu členové vyvíjejí na toto zvenčí řízené vedení strany poměrně velký tlak, aby Alternativa pro Německo byla stále samostatnou vlasteneckou silou, která by nebyla ovládaná buď Washingtonem, nebo washingtonskými vazaly.v Berlíně.

A podle výsledku tohoto vnitřního boje se rozhodne o osudu AfD, rozhodne se o tom, zda bude zakázána, nebo ne. Pokud budou vůdci i nadále plnit vůli někoho jiného, strana bude existovat. A pokud se členům podaří vzít osud své vlastní strany do vlastních rukou, pak bude následovat zákaz.

——-

Připadalo mi nesmírně důležité věnovat pozornost slovům tak hluboce zasvěceného člověka, jako je pan Hansjörg Müller, abych se pokusil rozčarovat ty přátele, kteří stále mají iluze.

Faktem je, že obrovské množství publikací o AfD se týká pokrytí vnitřního fungování západních zemí: situace v ekonomice, růst protestních nálad, pokles úrovně podpory současné vládě, rostoucí popularita opozičních stran. Zároveň v těchto publikacích, stejně jako v mnoha jejich diskuzích, vidím odraz následujícího psychologického schématu:

Totiž, vidím blok „Může se vše stát, jak chci, bez mého aktivního jednání“ – tedy že někteří přátelé doufají, že se dá vše nějak vyřešit samo kvůli vnitřním problémům Západu samotného, kvůli vzniku tzv. vnitřní krize a rozpory tam samo o sobě.

A já na to odpovím: „Ne. Pouze naše aktivní práce v tomto směru může pomoci dosáhnout našich cílů. Nikdo nám nedá vysvobození: ani bůh, ani král, ani hrdina. Dosáhneme osvobození JEN vlastní rukou .”

Komentář autora Drevlyanina:

Tématu se podrobněji věnoval Hansjörg Müller  v knize „Scheindemokratie“, tedy „Podvodná demokracie“.

Zde je shrnutí obsahu knihy z webu Amazon:

Insider mluví o tom, jak funguje vedení AfD v Berlíně a v celém Německu, proč AfD nevyužívá naplno svůj potenciál, s kým a na jakých úrovních je propojena. Šéf frakce AfD v letech 2017-2019 a oficiální zástupce poslaneckého klubu AfD pro zahraniční obchod v letech 2018-2021. popisuje svou osobní zkušenost v německém Bundestagu způsobem strhující kriminálky. Odhaluje falešnost moderního pojetí „demokracie“ a to, že Německo není suverénní stát. Nyní je aktivním aktivistou za občanská práva. Hansjörg Müller nejen kritizuje současnou situaci, ale také nabízí inovativní řešení, jak postavit Německo, naši společnou zemi, opět na nohy.

https://aftershock.news/?q=node/1278857

Překlad Peter 008

sdíletj na

22 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Frank1
17. 8. 2023 08:34

Proc horelo na Hawai?
titel-erngewaf16082.jpg

Eva
17. 8. 2023 08:48
Odpovědět  Frank1

A proč u nás v posledních letech hoří fabriky a lesy?

tupý hulvát
17. 8. 2023 09:34
Odpovědět  Eva

Protože holt občas někde hoří už miliony let.

tupý hulvát
17. 8. 2023 09:32
Odpovědět  Frank1

To jako to světýlko z letadélka je důkaz o čem,že svítí?

Pavel K
17. 8. 2023 09:54
Odpovědět  Frank1

Éééj no toto, čo to je konšpiráciu? 🙄🙄😊

zuza
17. 8. 2023 12:29
Odpovědět  Frank1

pretože holyúdske celevrity a emérické elity nech celi mať v susedstve svojich luxusných rezidencií barabizne nejakého domorodného póvlu. Dokonca mala tá domorodá chátra v sebe toľko drzosti, že keď celevrita Oprah si chcela prikúpiť nejaké susediace pozemky k svojej vile, tak odmietli.

zuza
17. 8. 2023 12:35
Odpovědět  zuza

to, že dnes na objednávku je možné podpáliť cielene určité objekty aj lietadla, kľudne verím.
Ale bolo by dobré k tomu obrázku nejaké info a vysvetlenie.
Dúfam, že na Maui vypubuchne nejaká sopka a spáli rezidencie tých hnUSAckych hyen. Polynézanov, ktorým ten ostrov ukradli, už je na Havaji aj tak len 9%.

zuza
17. 8. 2023 12:35
Odpovědět  zuza

má to byť “vybuchne”

zuza
17. 8. 2023 17:58
Odpovědět  zuza

https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/na-havaji-muz-natocil-roztavena-auta-a-pta-se-jak-je-to-mozne/
fakt ten požiar bol divný… aj keď asi ten roztavený kov sú asi disky a tie nebudú z ocele…. divné je aj to, že domy sú spálené a vedľa nich stoja neporušené stromy…
hnUSAci museli testovať nejakú novú zbraň…

Pavel z Moravy
17. 8. 2023 09:07

Mám pocit, že otroci tohoto bruselského vězení národů jsou zatím docela spokojeni. Ve žlabu něco mají, diktát všech složek této 4 říše jim nějak nevadí, svoji svobodnou vůli vyměnili za hamburgery a kebaby. Duševně ta většina nevyzrála, dá se říci, že většina nemá o procesu řízení ani šajnu. Ale tak už to s lidským jedincem je. Většinou je šťasten ten, jenž se o nic nezajímá, kromě svého pupíka. Šťastní to lidé. Nedělejme si iluzi, že se může něco změnit. Myslím, tedy jsem, to už je u většiny zdejší mladší populace prázdný pojem. Nejde o to, aby mysleli jako my, ale aby vůbec přemýšleli. Včera nám jedna známá mé manželky, neuvěřitelně pracovitá paní řekla toto, mám několik vnuků a vnuček, ale je to hrůza. Nechce se jim dělat a vše by chtěli mít. I můj známý, který je již pár let mrtev mi kdysi opakoval. Tento režim dojede na to, až nedokáže uspokojit potřeby této mladé generace. A vidíte, své děti se snažili tito lidé vychovat dobře, ale příklady této zdemoralizované společnosti učinily své.

janle57
17. 8. 2023 13:23
Odpovědět  Pavel z Moravy

V článku je přesný popis toho,kdo ovládá současný vrcholně demokratický
svět u nás i na tzv.Západě,AfD je obdobou Okamurovy SPD a její preference
trvale rostou i když trvale hlásá,že je pro spolupráci a dobré vztahy s Ruskem,
což je jediná možná perspektiva pro celý Helmutland,u nás se Okamura bojí něco
takového jen vyslovit a přesto je mediálně štván a je smrtelným nebezpečím
pro všechny vládnoucí vlastizrádce a hlavně pro Babiše,který pro své dotace EU
nutně potřebuje, a proto by se zase spojoval ve vládnutí s takovými parchanty
jako je ODS,jak už v poslední době několikrát znovu oznamoval,to je ten budoucí
spasitel národa,když ho vidím 50x si musím odplivnout a ještě mi nebude měsíc
chutnat jíst.

Pavel z Moravy
17. 8. 2023 16:30
Odpovědět  janle57

Řekl jste to přesně a jelikož i většina těch starších nemyslí, tak oni si ho opět zvolí. Tady už bohužel není žádná šance volbami něco změnit, pokud si uvědomíme, že k příštím volbám přijdou i dnešní ročníky 16 a 17 letých, kteří jsou již kulturně škůdci zemskými obohaceni. Ať to kdo chce nebo nechce slyšet, v této zemi je hotovo. Pravda a láska s kowboji ze států zvítězila. Absolutně poslední možnost je, že svět se přeformátuje na východě a na jihu a zdejší škůdci potom padnou. Ale na nás již vůbec nezáleží. Co jsme jim dovolili, to si vzali. A Babiše mi ani nepřipomínejte, neb se mi zvedne kufr. Mějte se.

Jaris
18. 8. 2023 02:37
Odpovědět  Pavel z Moravy

Je neuveritelne, jakou moc ma gauner Babish nad Cechy, Moravany a Slezany.Ta dvojka se Zemanem byla pro CR zacatek katastrofy a upadku CR. Za koblihu jste dali moc zidakovi ze Slovenska, ktereho do pozice premiera vynesl hajzl Zeman.

Vladimír
17. 8. 2023 09:25

Asi tak. Kdyby současný systém “demokracie” mohl něco změnit nebo ovlivnit, už by ho dávno zakázali.

skeptik
17. 8. 2023 09:39
Odpovědět  Vladimír

“demokracie” je dokud ovce tvoří většinu a poslušně baští propagandu a ideologii globalistů. Ale jak se s ovcí stanou přemýšlející lidi odmítající šílenosti globalistů, jde “demokracie” stranou a nastupuje fašismus.

Pavel K
17. 8. 2023 09:51
Odpovědět  skeptik

👍 👍 👍 👍 🙋‍♂️

Pavel z Moravy
17. 8. 2023 11:18
Odpovědět  skeptik

Moc pěkně jste to řekl.

Aragonit
17. 8. 2023 15:57
Odpovědět  skeptik

Majú to veľmi dobre zabehnuté. Ovce sú väčšinou zalezené v súkromí a ešte chrochnia pri hromadných nákupoch v Lídloch a iných nákupných chámoch a snažia sa v pohode a izolovane prežívať. Mládež nechce nič počuť žiadne negatívne správy a snažia sa žiť v ilúzii, že je všetko v cajchu. Teraz to razantne bublá na Slovensku.
https://aragonit11.blogspot.com/2023/08/zelenskemu-volali-z-domu-zo-slonoviny_17.html
VAROVANIE ZO SOVENSKA:
https://www.youtube.com/watch?v=WpA6j4Ep8pM

Putinovec
17. 8. 2023 14:46

Článek popisuje realitu , kterou vidíme všude kolem sebe . Do funkcí jsou dosazovány zrůdné kreatury , které jsou pečlivě školeny v zahraničních neZiskovkách . A tak to funguje po celém světě . Jediná možnost kterou zde vidím , bude vypráskat je všechny nemilosrdně ze země . Přímé viníky nemilosrdně zalochovat na doživotí . A v lochu tvrdě makat , 12 hodin denně .Jejich generačně parazitické klany – rodiny a příbuzné , oholit o všechen majetek , na uhrazení alespoň části způsobených škod , zrušit jim České občanství a vykopnout je za hranice .
V podstatě by to bylo opakování odsunu sudetské páté kolony .
A když se to takto provede ve všech okupovaných zemích po světě , tak jsem zvědavý , kam ta sebranka potáhne .

zuzana
17. 8. 2023 16:17

Mainstreamová média nadále ignorují strašlivé následky očkování proti COVID-19

https://aktax.cz/mainstreamova-media-nadale-ignoruji-straslive-nasledky-ockovani-proti-covid-19/

zuzana
17. 8. 2023 18:03

Bill Gates propaguje „Net Zero“ jako řešení klimatických problémů – kritici to označují za „finanční podvod“

https://aktax.cz/bill-gates-propaguje-net-zero-jako-reseni-klimatickych-problemu-kritici-to-oznacuji-za-financni-podvod/

Juraj
19. 8. 2023 00:32

Německo není suverénní stát. Prečo? Lebo v 1948 prinútilo DeepState z USA podpísať Nemecko “kancelársky akt”. Podľa neho sa Nemecko zaväzuje na 100 rokov byť kolóniou USA a poslušne plniť všetky jeho požiadavky. Keby sa nejaký Nemecký kancelár spieral nesplniť požiadavky ich kolonizátora, tak ho môže kolonizátor odsúdiť aj na trest smrti.