blog

Budete se smát, ale v Ohiu opět hoří

Budete se smát, ale v Ohiu opět hoří

Bočkarev Alexander

Podívejte se, a co se ve Spojených státech vlastně skutečně děje? No, jeden problém měsíčně, dva, to je – bojím se, že to bude znít cynicky – ne systém, ale statistika. Ale oblastí “Hradu na kopci” nadále otřásá nesmírně zajímavý řetězec neustálých nehod, z nichž mnohé mají vážné ekologické a demografické dopady. Je stále obtížnější vysvětlit to jako “náhodnou shodu okolností”.

Zde je neúplný výčet velkých problémů způsobených člověkem, které měl “hegemon” během posledního měsíce.

✔ 03.02.23 – v Ohiu sjel z kolejí vlak naložený nebezpečnými chemikáliemi. Obrovská ekologická a demografická katastrofa, při níž americké úřady postupují podle nejhoršího scénáře a úmyslně zapálí zbylé cisterny s chemikáliemi. Kvůli tomu se mrak nebezpečných výparů přesouvá přes Ohio a otravuje řeky a půdu směrem ke Kanadě.

✔ 06.02.2023 – V Illinois hoří velká chemická továrna a do vzduchu se vyvalí nový oblak nebezpečných chemických výparů.

✔ 13.02.2023 – Na Floridě vypukne další velký požár v závodě na zpracování odpadu, kde byly skladovány nebezpečné chemikálie, a do ovzduší se opět uvolní nebezpečný oblak zplodin.

✔ Téhož dne, 13.02.2023, opět vykolejí 2 vlaky v Jižní Karolíně a Texasu.

✔ 16.02.2023 dochází na Floridě ve městě Kissimmee opět k požáru továrny.

✔ Rovněž 16.02.2023 dochází k dalšímu požáru, ale v Oklahomě. Hoří nakládací terminál.

✔ Následující den, 17. 2. 2023, hoří v Massachusetts závod na zpracování nebezpečného odpadu. Opět se do ovzduší vznese oblak nebezpečných zplodin a produktů hoření z chemického odpadu.

✔ 20. 2. 2023 – Ocelárnou v Ohiu otřese výbuch. V nedaleké dílně, kde se vyráběly barvy, vypukne požár. Ve vzduchu se objevují chuchvalce jedovatých látek a kouře oxidu uhelnatého.

✔ Následující den, 21. 2. 2023, dochází k výbuchu v továrně na výrobu hliníkových nádrží na Floridě.

✔ Zatímco Rusové slavili Den obránců vlasti, 23. února 2023 dochází v Arkansasu k havárii vrtulníku. Při nehodě zahyne pět odborníků na biologickou bezpečnost.

✔ 28.2.2023 – Na Floridě opět vykolejí nákladní vlak.

✔ 01.03.2023 – V ocelárně v Clevelandu došlo k výbuchu.

✔ Téhož dne, 01.03.2023, ale již ve Wisconsinu, došlo k velkému úniku neznámých – alespoň se mi nepodařilo v tisku najít přesnou látku – chemikálií.

✔ Dne 05.03.2023, opět v Ohiu, došlo k vlakovému neštěstí.

Tento seznam obsahuje pouze velké havárie způsobené člověkem, které pronikly do amerických federálních a nadnárodních médií.

Pokud lze za vlakové neštěstí vinit horší americkou infrastrukturu – jakýpak je to “hegemon” s kolejemi jako na valše! – Ale problémy v chemických a hutních zpracovatelských závodech jsou nepochopitelné.

Buď se všichni američtí dělníci rozhodli zapomenout na bezpečnostní opatření – což je, řečeno na rovinu, velmi nepravděpodobné – nebo američtí výrobci zvýšili výrobu tak drasticky, že to staré stroje nezvládají – rovněž nepravděpodobné – nebo se Petrov a Baširov rozhodli stát se předáky a novými stachanovci – což je ovšem jen vtip… nebo ne?

Ať tak či onak, tento trend je nesmírně zajímavý a obecně nejasný. Co je to s tebou, “hegemone”?!

Američané jsou opět v ráži.

Zatímco Vladimir Putin 21. února přednášel svůj projev o stavu Unie, ocelárna v Oakwood Village vybuchla. Na místě vypukl požár a “neznámý incident” zničil závod na výrobu měděných slitin.

Krátce předtím došlo ve stejném státě Ohio k epickému železničnímu neštěstí s toxickými chemikáliemi.

Následky se zdály být tak ničivé, že se katastrofě poprvé začalo přezdívat “americký Černobyl”.

Ale 21. únor, den poselství ruského prezidenta, se neomezil pouze na jeden hutní závod. Poselství shůry dorazilo i na Floridu a do Nebrasky. Na Floridě média informovala o výbuchu ve svařovně, který způsobil rozsáhlé materiální škody. Policie příčinu vyšetřovala, ale nemohla říci nic bližšího. A v Nebrasce vykolejilo a převrátilo se asi 30 nákladních vagonů – vlak společnosti Union Pacific. Lidé nebyli zraněni, ale vznikl velký hluk.

A nedávno zase hořelo…

California-252 je nejdražší kov na světě (1 gram stojí 250 milionů dolarů). Vyrábí se na dvou místech na světě. V Dimitrovgradu v Rusku. A v Oak Ridge National Laboratory ve Spojených státech. Teď už je jen jedno. V Dimitrovgradu. Ten americký vyhořel.

Tak to je lajdáctví! To je technologický úpadek, který začal ve stárnoucích USA…! Kdyby někoho z vás napadlo něco jiného – třeba “msta rašky” nebo dva hbití chlapíci jménem Alexandr a Ruslan, tak – ani náhodou!

“Šuriku, tohle není naše metoda!” (narážka na oblíbenou sérii komediálních filmů s hlavním hrdinou Šurikem – pozn.překl.)

A vůbec… mám mučivé pochybnosti… Tak se podívejte.

Dne 26. září byl vyhozen do povětří ruský plynovod “Nord Stream”. Ale mnohem dřív – už v létě – se stalo něco jiného.

V červnu výbuch a požár poškodily a trvale vyřadily z provozu závod na výrobu zkapalněného zemního plynu Freeport v Texasu. Tento terminál LNG, který dodával 20 % veškeré exportní kapacity USA, pracuje na plný výkon až nyní.

Měsíc po Texasu došlo k hrozivému výbuchu v závodě OneOk LNG v Medfordu v Oklahomě. Mohutný požár, který se podle televize Fox News nepodařilo uhasit, závod zcela vyhořel a je neopravitelný.

Během několika málo dní na přelomu června a července 2022 vybuchla v USA také rafinerie Petro Star ve Valdezu na Aljašce a plynovod Energy Transfer ve Wallisu v Texasu.

Podle některých zpráv za podobně záhadných okolností vyhořelo v USA během dvou letních měsíců 18 velkých rafinerií. I když se tento údaj nepotvrdí, čtyři velké požáry jsou dostatečným důvodem k vyloučení nehody.

Samotný objem událostí je ohromující!

A nyní – to už není možné skrývat – se to stalo jasným! Mimozemšťané! Proto Američané tak usilovně sestřelovali všechny balony, které létaly nad Amerikou.

No, tak možná mimozemšťané zasáhli i Rusko. Protože ještě předtím – před těmi čtyřmi lety velkých amerických požárů – hořely v Rusku sklady téměř každý den. Sklad za skladem.

V podstatě sklad za sklad, trubka za trubku, zub za zub, oko za oko. A vy říkáte, že ruští vládní manažeři mají slabou vůli a charakter.


Bočkarev Alexander

https://ilyavaliev.livejournal.com/9244014.html

překlad: Peter008

sdílet na

25 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Pavel z Moravy
9. 3. 2023 12:35
Ohodnotit příspěvek :
     

Nu, je to hodně zajímavé, co se hegemonovi děje. Na AE, který občas navštívím jsem viděl na fotu z loděnice v Gdaňsku prý tisíce kusů americké techniky tam dovezené z operace Pouštní bouře. Jsou prý připravené na ty asistenční mise. Je tam vedle sebe kousek vedle kousku. Tak já když chodím na hřiby, tak jsem také rád když se mi nachomýtne, že narazím na nějaký plácek 5×5 metrů a vysbírám tam 20 nebo 25 suchohřibů nebo třeba klouzků. To je radosti kopec a když se to pak ještě zopakuje třeba na dalším místě, je vysbíráno.

zdena
9. 3. 2023 12:44
Odpovědět  Pavel z Moravy

🙂 🙂 🙂

9. 3. 2023 14:59
Odpovědět  Pavel z Moravy

Jo tak jsem to viděl. A přemejšlel jsem, kolik by bylo třeba termobarických bomb, aby tam nebylo nic k vidění.

Helena
9. 3. 2023 15:17
Odpovědět  Pavel z Moravy

No, jestli jsou mašinfírové, manažeři, nejen těch vybouchnutých fabrik takoví, jako byl ten Bidetovo armádní poradce v červených šatičkách, tak se mají amíci na co těšit.

Pavel
9. 3. 2023 20:37
Odpovědět  Helena

Muze bejt , ze vladnouci bohaci a korporace setri na vetsi zisky ,rusi a nedodrzuji bezpecnostni a protipozarni pravidla ,atd..
Vi se ,ze infrastruktury se hrouti , mosty padaji , potrubi pod zemi hnijou atd..
Jde o zhorsujici se vakuum v centru moci , ktera uz tu moc pozbyva a smeruje do anarchie..
Kde najdete nekoho ,kdo by respektoval Bidu a kdyz neco precte z papirku , nejakou vladni instrukci ,aby to dodrzoval..
Nebo do vlady globalistu.
Nekdy a asi stale casteji se stastne vyhori nebo vybouchne , kdyz to zaplati pojistovna..
To je celkem beznej jev v kapitalismu..Napr.
Stalo se ,ze v dobe pocitacu, kdy ma kazdej kdo chce nebo potrebuje levnou kopirku doma , skupina politiku investovala do tiskarny ,samozrejme bez budoucnosti , prodejni cena tiskarny asi 3.5 milionu, brzy shorela a byla pojistena 53 milionu..
Vo co asi slo v ty pojistovne..
Obyc clovek urcite takovou pojistku nedostane..

Pavel
9. 3. 2023 20:49
Odpovědět  Pavel

Jeste , mimo to muze jit o zajem tech nejvetsich bohacu a korporaci za ucelem sireni vlady globalistu a o zmonopolizovani , tady aby zbyly ty hlavni a nejvic bohaty ,korporace , konglomeraty a ovladli tak vladu a svet..
To je taky dost pravdepodobny..
Pro ne je neco takovyho hracka..
Urcite meji takovy umysly..
Vlada monopolu znamena diktovani cen vseho ,napr. je moc lidi a zerou , tak jim zradlo zdrazime, nebo zradlo rovnou prestaneme vyrabet..
Zprivatizovani vody napr. v J.Africe po osvobozeni ,zavedli koupi karty za 20 dolaru, aby tak kdyz se nekam strci pustila za 20 dolaru vodu..
Ale spousty chudych na kartu nemeli.
Pit vodu z kaluze ,nebo destovou vodu je kradez, patri korporaci…Dopadlo to ,ze v noci se prokopavali na potrubi s vodou to rozbijeli, aby se napili..
V Peru ,napr. ,se lidi tak rozbesnili, ze se privatizace musel zrusit..

Spam Bety
9. 3. 2023 21:48
Odpovědět  Helena

On ani nemusí mít ten poradce červené šatičky. Co se jen u nás vyrojilo manažerů a poradců, kteří o oboru v němž “manažeří” nemají ani páru,ale rozkazování to jim jde.
A jelikož je Amerika náš vzor tak se nedivte. Ostatně i naše vláda je takových manažerů, kteří umí jen se culit , vysílat signály a káravě hrozit prstíčkem plná. Máme se na co těšit.

Pavel z Moravy
10. 3. 2023 09:35
Odpovědět  Helena

Já myslím Heleno, že tak jak píše Pavel, tam se již nedodržují žádná bezpečnostní a jiná pravidla, krom toho pravidla ráno chlap, večer děvucha na podpatcích v červených šatičkách. Řekl bych, že těch posledních dvacet roků je totálně odrovnalo. Ničemové byli vždy, ale teď jsou k tomu ještě totálně vyblbaní. A musí tam jednoznačně dojít ke zhroucení systému, stejně jako zde v Evropě, kde vládne stejný typ neschopných ale přitom všehoschopných lidiček. Prostě Šorošátko si je vychovalo k obrazu svému. Pohled to úděsný. Mám opravdu velkou videotéku a mám spoustu amerických filmů, ale jsou to filmy z před 15- 20 roky. Musím přiznat, že mnoho z nich je výborných, proč lhát, filmy propagující rodinu, přátelství a ty skutečné hodnoty člověk ocení ať jsou jakékoliv produkce. Posledních 15 roků přišel skutečný škvár a to asi s tím jejich NWO a společností, jež se vyžívá ve zvrácennostech. Proto se to tam ve státech to jejich zřízení rozpadne. A s další degenerací i u nás.

EvaK
9. 3. 2023 17:57
Odpovědět  Pavel z Moravy

Viděla jsem to na Strana.ua na jejich telegramovém účtu.

zdena
9. 3. 2023 12:59
Ohodnotit příspěvek :
     

To je jako sci-fi….. a krásně to navazuje na příspěvek o ušáckých námořních “kocourech” a jejich zkušenostech s Rusy…..
Ale co, aspoň se zase ouřadové vyřádějí v měření uhlíkových stop…..i když tohle se asi nepočítá… tohle by asi nesneslo srovnání s našimi kamínky na vytopení baráčku…. tak se bude zase mlčet…..

Pekos
9. 3. 2023 13:18
Odpovědět  zdena

Určitě nás o těchto katastrofách bude do puntíku informovat ČT.

Pavel K
9. 3. 2023 20:32
Odpovědět  Pekos

Dneska na PL dávala Drtinka celkem kopr ČT, vyloženě natvrdo co tedy i víme, ale ona to nahlásila tak nějak služebně, že na Kavkách šoustá kámen tvárnici. Já tu holku frkolatou začnu mít ještě rád. 👍🤣🙋‍♂️

Pijack
9. 3. 2023 13:05
Ohodnotit příspěvek :
     

Stačí mi se podívat na fotku Bidena a hned se mi vybaví ten starý miliardář pitomec s Alzhaimerem na Floridě ve filmu “Někdo to rád horké”… přiblblý výraz dementního kostlivce, jak slintal u té ženské kapely 🙂

zuza
9. 3. 2023 16:00
Odpovědět  Pijack

ten starý pán z filmu na rozdiel od dementného pedofila bol sympaťák.

Zmatený
9. 3. 2023 13:46
Ohodnotit příspěvek :
     

Zase ti to spadlo Máchale. Asi vítr…
Nebo že by Čuk a Gek? To asi ne, nenašli tam jejich pasy :o))

All
9. 3. 2023 14:12
Ohodnotit příspěvek :
     

Velký intelektuální ůpadek,neschopnost samostatně tvořit a vyrábět,velká bezohlednost k vlastním lidem. Brát od jiných a cpát jen do armády po světě- ukazuje se už vlastní ovoce i uvnitř USA. Oproti tomu Rusko zvyšuje svůj potenciál,podporuje nejenom armádu,ale i školství,vědu a vzdělavání a soběstačnost. Je mocnější a rozjezd je celistvý. ( Kéž by tomu bylu i u nás a zase- obnova vědy a kultury a jazyka a 100 % soběstačnost,československo existuje stále,i po té nepravosti veliké-politickém podvodu při ůdajném rozdělení) Jen nechápu,proč stáhli rusi gen.Surovikina,měli jej nechat dodělat práci,musel se asi pořádně naštvat na byrokracii a pomalost v dodávkách raket….

PENNYS
9. 3. 2023 15:17
Ohodnotit příspěvek :
     

Jsem velice přející člověk : “DOBŘE JIM TAK”

9. 3. 2023 16:34
Ohodnotit příspěvek :
     

Co se dá čekat, když minulý prezidentský kandidát Pete Buttigieg – bývalý “Major Pete” městečka South Bend ve státě Indiana:
https://www.latimes.com/politics/story/2020-01-09/pete-buttigieg-legacy-south-bend
byl jmenován ministrem transportu (takovej by to byl hezkej Préza), jenž si hned po zvolení vzal 2 měsíce mateřské/otcovské.
https://www.instagram.com/pete.buttigieg/

Ta dopravní krize, co stovky lodí z Číny kotvily před přístavy a nebyli lidi na vykládání, to se vyřešilo jistě bez něho, přece nenechá svého partnera v tom kojení samotného. Jim jistě nescházelo to mlíko pro kojence, co nebylo v celém USA k dostání. O toaletním papíře ani nemluvě. (to jen u nás o tom našem s dojetím pořád vzpomínáme).

A tento vypečený ministr jim v Ohiu (East Palestine) řek (když ho nemohli dostat na plac): jo to není nic tak zvláštního, tisíc vlaků do roka…

Pavel z Moravy
9. 3. 2023 17:40
Odpovědět  primak

Panenkoskákavá, oni jsou sice ujetí, ale co je moc, to je moc. Jednu velkou výhodu ale my máme, toto se prostě musí zhroutit, není jiné východisko. Nu, proč to vše tak vehementně prosazují, protože jsou většinou stejní. Nelze se již divit ničemu, ta degenerace západu je v té nejvyšší fázi.

Drak
9. 3. 2023 18:06
Ohodnotit příspěvek :
     

My na to máme přece staré přísloví: Jak se do lesa, tak se z lesa.

zuzana
9. 3. 2023 18:30
Ohodnotit příspěvek :
     

Bývalý prezident Donald Trump chce být znovu prezidentem a dokončit práci, kterou začal, tedy odstranit „Deep State“ a pohnat k odpovědnosti lidi, kteří zneužili svou moc a poškodili zemi.

https://aktax.cz/donald-trump-pozaduje-okamzite-propusteni-vsech-veznu-z-6-ledna-pote-co-tucker-carlson-odhalil-sokujici-zabery-z-bezpecnostnich-kamer/

Gene
9. 3. 2023 18:31
Ohodnotit příspěvek :
     

Neviděl bych za tím nic jiného než nedostatek údržby, nedostatek kvalitních pracovníků, neschopné vedení, kvalita školství a celkového úpadku se musí někde projevit. Navíc akcionáři potřebují zisky.

Helena
10. 3. 2023 09:43
Odpovědět  Gene

Přesně to si myslím i já. Všude si dosadili příslušníky BLM, teplouše a jiný magory, nekoukají na vzdělání, či praxi. Pak to takhle musí nutně dopadnout.

Vladimír
9. 3. 2023 19:05
Ohodnotit příspěvek :
     

To může být i boj s “neekologickou firmou” uvnitř USA nebo cokoliv dalšího. Zvlášť těžba z břidlice je ekology neoblíbená, takže výbuchy fabrik na zkapalněný plyn mohou mít počátek tam…

PENNYS
10. 3. 2023 19:19
Ohodnotit příspěvek :
     

Budete se smát, ale v Ohiu opět hoří????? Snad bychom měli plakat???Jsme přející takže CHACHACHACHA