blog

Bruselská Uršula kasíruje až 2 koruny z každé české kilowatthodiny elektřiny! Ze šesti Fialových korun jdou dvě do Bruselu! To musí okamžitě přestat!

Včera 14. září bruselská Uršula slavnostně vyhlásila před nastoupeným Euro-manšaftem totální válku Rusku. Nyní nastal čas ukázat naše odhodlání porazit Rusko. Jen souhlasit s porážkou Ruska už nestačí. Sankce na Rusko jsou předurčené, aby přetrvaly věky. Hřímala včera Uršula v Bruselu, obdobně jako 18. února 1943 vyhrožoval v Berlíně před nastoupeným Hitler-manšaftem její soukmenovec Joseph Goebbels. ( Viz: Sportpalastrede.)

Že je Rusko na totální válku s Uršulou připraveno, se ukázalo už v 17 hodin Kyjevského času, kdy se z nebe snesla první ruská raketa. Tedy ještě dřív, než se Uršula stihla letecky přepravit za svým novým parťákem Volodomyrem do Kyjeva, jak dopoledne v Bruselu slíbila, a poradit se s ním, jak společně totální válku proti Rusku povedou.

Ruská raketa se snesla na přehradní nádrž Karačuny, a jednou ranou prorvala její hráz. Voda se průrvou začala valit rychlostí 100 metrů za sekundu! (Průměrný průtok řeky Inhulec pod nádrží Karačuny je 0,36m/s, Průměrný průtok Vltavy pod Prahou 136m/s) Předpokládá se, že voda zatopí, v případě provalení poškozené nádrže až 70km2 území. Objem vody, která může z přehrady vytéct po protržení nádrže je 100 milionů m3. Pro srovnání objem Lipna je 300 milionů, Orlíku 700 milionů.  Přímo pod nádrží Karačuny je město Kryvyj Rih. Město, ze kterého se jeho syn Volodymyr nedávno vypravil do Kyjeva, aby odtud vedl s bruselskou Uršulou totální válku proti Rusku. V důsledku úderu ruské totální rakety je nyní část Volodomyrova rodného města pod vodou, vypadlo zásobování vodou, zastavily se hutě Arcelor Mittal, a ukrajinskou armádu, která se zrovna pod přehradou přepravovala přes Inhulec, aby Rusům ukázala, jak vypadá Uršulin totalen Krieg, to totálně spláchlo (ruské video) někam směrem do Černého moře! Po 4 raketách, které předevčírem vyřadily 4 ze 16 Ukrajinských elektráren, by už snad mohlo být všem jasné, že vyhlašovat Putinovi totální válku a věčné sankce,  je jen voda na ruský mlýn. (Video zachycující odtok vody z proražené nádrže a poškození nádrže.)

Uršula potřebuje na svoji válku peníze, a jak jsme zjistili, Češi jsou její zlatá kasička. Z každé 1 kilowatthodiny české elektřiny, jejíž cenu Fiala zastropoval na 6 korun, se do Bruselské kasičky odvádí skoro 2 koruny jako poplatek za používání české elektřiny Čechy! Kdysi stačilo Němcům poslat 150 volů ročně, a měli jsme od nich svatý pokoj, a český král mohl při cestě do Cách na říšský sněm vypalovat německé vesnice, aby si v noci svítil na cestu, a požáry šesti zbývajícím říšským knížatům oznamoval, že se blíží Primus inter paresaby se připravili na jednání v Říšské raděDnes platíme jen ze spotřebované elektřiny poplatky CO2 ve výši  73,7 až 147,4 miliardy korun ročně, a Brusel, bankéři a energo-šmejdi si z nich plní kapsy (1,50 až 2 CZK z 1 KWh, celková roční spotřeba 73,7 miliard KWh), a český oslíček Fiala hýká a otřásá se, jen aby z Čechů dukátky padaly, jak mu Brusel nařizuje.

Ruští vlastenci mají z nové totální války radost a vyzývají Putina, aby celou kritickou infrastrukturu Ukrajiny od Lvova do Charkova okamžitě a pořádně “otkalibroval“. (Zničil raketami Kalibr)

Hlavní dirigent Vágnerových symfonických orchestrů a Putinův “šéfkuchař” Jevgenij Prigožin, který byl Ukrajinci už několikráte zabit, třeba při útoku HIMARS na Popasnaja, včera opět povstal z mrtvých a prováděl nábor houslistů, bubeníků, harfistů a dalších specialistů na totální válku v ruských trestaneckých koloniích. (Plamenné video z Prigožinova náboru.) Oligarcha Prigožin včera ruským vrahům, násilníkům a narkomanům sliboval skvělý výcvik, perfektní vybavení, nadstandartní plat, a povinnou šesti měsíční loveckou sezónu na Ukrajinském safari. Kdo safari přežije, dostane milost, sliboval Prigožin, a bude moci obnovit smlouvu za lukrativních podmínek. Kdo padne, získá místo ve Wágnerově posmrtném ráji, v kavkazském městečku Gorjačij Ključ. A kdo při kontraktu bude pít a nebo fetovat, tak s tím bude kontrakt pro výstrahu ostatním okamžitě ukončen.

(Ráj Wágnerů – Gorjačij Ključ – foto: Паша Небо)

Čečenský náčelník Kadyrov, jak předevčírem na slavnostní přehlídce u příležitosti ukončení výcviku slíbil, dnes vyslal 5 tisíc čerstvě vycvičených válečníků speciálních jednotek ACHMAT, aby na Donbase s Ukrajinci zjednali totální pořádek. Jednotky Achmat jsou moderně vyzbrojené, a přesunují se hlavně na nových džihádomobilech. Docela by mne zajímalo, která automobilka je jim dodala. Pokud to někdo z videa pozná, prosím aby mi napsal na kpv0249@gmail.com. Rusko také včera začalo vysílat na bojiště působivé obrněné kolony

Fórum 24 se včera hádalo, že Fiala nezastropoval cenu elektřiny na vyšší cenu 6 KČ, než zastropovala EU na 5 KČ, protože EU prý zastropovalo ve skutečnosti cenu na 7,2 KČ. .(Podrobný výpočet Forum24 zde) Jak ovšem oznámil bývalý člen bankovní rady ČNB docent Lízal, je to úplně jedno na kolik Fiala zastropoval, protože  jakákoli cena elektřiny v Česku vyšší než 3KČ za kilowatthodinu je likvidační, jak pro průmysl, tak pro lidi, a povede nakonec ke státnímu bankrotu!

Docent Anglo-American University Lízal tak má na působení konkurence ve světovém obchodu obdobné názory jako vedení číno-komunistů. Ti publikovali včera text, ve kterém se radovali ze včerejšího strmého pádu amerických akcií, který byl největší od roku 2020 (důsledek COVID). Podle číno-komunistů-kapitalistů se díky válce na Ukrajině mění světové bankovnictví. Dolar, který je tažen nahoru vysokými úrokovými sazbami FEDU, vysává a ruinuje japonskou, evropské a další západní měny, a jejich držitelé rychle chudnou, ale čínská měna je tímto světovým trendem nezasažená. Proto saudští a kalifornští kapitalisté zahájili vyjednávání s Čínou, a Saudové se už chystají ropu obchodovat za čínské juany, a kalifornské investiční fondy už začaly po miliardách masivně nakupovat čínská investiční aktiva.  Podle Číno-Kapitalistů se nyní USA dostaly do zajetí své virtuální ekonomiky, která nic nevyrábí a jenom spekuluje, koho by obrala, a současně do zajetí svých válečnických plánů na Ukrajině. USA budou muset jen v roce 2023 zvýšit svůj vojenský rozpočet o dalších 42 miliard USD jen aby pokryly růst inflace. USA jsou tak v pasti nutnosti tisknout další a další nekryté dolary a zároveň zvyšovat úrokové sazby FEDU. Tím USA ruinují Evropu a Japonsko vysokými cenami energií, které jsou způsobeny poklesem směnného kurzu – jelikož 1 EUR má nyní jen 80% hodnoty 1 USD oproti roku 2021, lze nyní za 1 EUR nakoupit jen 80% ropy, plynu a uhlí, a to pouze vlivem změny směnného kurzu. USA tak podle číno-kapitalistů nyní vysávají své spojence, a svoje vlastní obyvatelstvo jako upír, jen aby mohly vést válku na Ukrajině, a demokraté neprohráli podzimní volby ještě víc než deklasujícím způsobem. Díky této sebedestruktivní politice Bidenovy washingtonské a Uršuliny bruselské administrativy bude Čína brzy vedoucí mocností světa a juan nahradí dolar ve světové ekonomice, uzavřeli číno-komunisté svoje včerejší hlášení z Pekingu. A vy si můžete z textu mimo jiné povšimnout, že s EUREM se už nijak vážně ani v Číně nepočítá.

Fiala zbankrotuje Česko, než bys řekl švec, a plátci hypoték budou zruinováni. Protože, jak včera oznámili číno-kapitalisté, bude muset brzy USA FED zvýšit útokovou sazbu o dalších 75 bodů, aby udržel v chodu svoji válečnou virtuální ekonomiku. Každé zvýšení FEDU vyvolává neúprosný tlak na Evropskou centrální banku a ČNB, aby kopírovaly zvyšování úrokových sazeb FEDU, jinak nastává odliv bankovního kapitálu do USA a padají měny a roste inflace. Zvyšování úrokových sazeb ovšem prodražuje splácení státního dluhu, firemních půjček a splácení úvěrů a hypoték. Fiala, který si půjčuje stovky miliard, aby se mohl v televizi holedbat Čechům, že je zachraňuje před drahotou, ve skutečnosti celé Česko – obyvatele, podnikatele i důchodce a děti, žene do bídy a bankrotů – a to jen proto, aby mohl hýkat jak bruselská Uršula přikáže, a udržel se se svými diletanty u koryt. Tyto dluhy už zruinované Česko nedokáže zaplatit. Proto je jak, tvrdí docent Lízal, nutné nastavit cenu elektřiny na 3 koruny za KWh.

K tomu je nutné:

  1. Okamžitě zastavit veškeré platby poplatků za CO2, a poplatky zrušit = úspora 1 až 2 koruny na 1 KWh.
  2. Okamžitě zastavit veškerou výrobu elektřiny v plynových elektrárnách. Česko ji nepotřebuje. Plynové elektrárny produkují 7 TWh a Česko 11 TWh vyváží!
  3. Okamžitě zrušit celý Green Deal, se všemi jeho důsledky. A další Bruselské nesmysly, jako je Lipská burza elektřiny, atd.
  4. Okamžitě zahájit seriózní jednání s Ruskem o budoucím uspořádání neutrální Ukrajiny.

Pokud to neuděláme, evropský průmysl zanikne, a s ním zanikne naše civilizace. Bláznivá Uršula, oslík Fiala a jejich divadelní  komparsisté z toho možná budou mít radost, ale naše děti a vnoučata nás za to proklejí a budou trpět bídou a životem otroků.

Eskalace v Náhorním Karabachu byla podle Rusů i Arménů včera večer ve 20 hodin ukončena příměřím s Ázerbájdžánem. Ázerbájdžánská oficiální média tuto zprávu zatím nepotvrdila.

Velkou ránu USA včera zasadila Indie. Ta nejprve oznámila, že odchází z americko-asijské obchodní a politické organizace IPEF. Už ze samotného názvu organizace Indo-Pacifická ekonomická zóna je jasné, že bez Indie je organizace v troskách. A potom oznámila, že indický premiér Narendra Modi zamíří tento čtvrtek neočekávaně do Samarkandu, kde budou pobývat Putin a Xi. Tzv. Šangajská organizace, která nyní jedná v Samarkandu o přijetí Iránu, tak začíná i viditelně přebírat od USA otěže nad politikou a ekonomikou v Asijsko-Pacifické oblasti. Tyto ekonomiky budou mít díky šílené Uršule z Bruselu a českému oslíku Fialovi k dispozici energie za poloviční ceny. Jejich průmysl bude vzkvétat, životní úroveň jejich občanů poroste. V Evropě očekávejte opak.

新华社照片,努尔苏丹,2022年9月14日
习近平出席哈萨克斯坦总统托卡耶夫举行的欢迎仪式
当地时间9月14日,国家主席习近平出席哈萨克斯坦总统托卡耶夫在总统府举行的隆重欢迎仪式。
新华社记者岳月伟摄

Včerejší fotografie z návštěvy Xi v Kazachstánu. Obdržel řád Zlatého orla a slíbil mamutí čínské investice a pomoc při ochraně proti tzv.  Třem tzv. zlům. (Obchod z drogami, Organizovaný zločin, a Šíření nepřátelských myšlenek.) Čínské komuniké se včera ostře ohradilo proti západním médiím, která tvrdila, že vliv v oblasti přebírá Čína. Čína zdůraznila, že postupuje výhradně v souladu s Ruskem a s cílem stabilizovat situaci a zvýšit těžbu energií v oblasti. Ze všeho je jasné, že pokusy Bruselu a USA proniknout do oblasti Střední Asie skončily naprostým krachem. Oblast bohatá na suroviny a energie bude primárně směřovat na východ, nikoli na západ. Přes Kazachstán se nyní budují železniční koridory na spojení Číny s Ruskem, a přes Ruské území dále s Evropou. Čína tak snadno získala další kanál na vývoz svého zboží do Ruska. Díky sankcím evropských oslíků Evropské zboží do Ruska nesmí. Před sto lety, aby Americké a Evropské zboží do Ruska nesmělo, by musela nejprve Čína porazit ve válce Evropské mocnosti i USA. Naši politici tak nevyhlásili sankce na Rusko, oni vyhlásili sankce na naše zaměstnání, a na naše pracovní místa! Jediní, kdo na tom vyrýžují jsou globalisté a bankéři. 

Ostatně právě proto soudím, že Bruxelae musí být zničeno ještě dřív, než všechna naše pracovní místa věnuje zadarmo Číňanům!
https://bit.ly/3QQg4BH

sdílet na

91 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Lev Prchala
15. 9. 2022 10:56
Ohodnotit příspěvek :
     

Takže nejen financování nazibanderovců,ale ještě financování fašoEU se v rámci předsednictví fyjalovýmu slizu zachtělo ?!!!!!!

Helena
15. 9. 2022 10:59
Odpovědět  Lev Prchala

Doufám, že lidem už brzy dojde, že jsme dojeni a vymačkáváni takovým šíleným drastickým způsobem, jak to ještě v dějinách nikdy nebylo.

Pavel K
15. 9. 2022 11:22
Odpovědět  Helena

To mělo už dávno napadnout každého blbce že nás ždímou. Proč asi nechtějí odejít z Lipské burzy PROČ???🤣🤣🤣
Proto tu a nejen tu píši, že jsem smutný, že lidi jen čumí a čumí a nechávají se beztrestně okrádat!!! Hamba našemu národu, ale my na to doplatíme, pak už bude pozdě, jestli tedy už není, protože nás mají zmáčknutý. Se ještě popereme mezi sebou místo toho abychom jim nakopali zadky. A mezitím lidi kapou na tresy, že to nezaplatí.
Hnus.

Lev Prchala
15. 9. 2022 11:24
Odpovědět  Helena

Obávám se,že ve velkých městech,jakými jsou Prágl a Brno asi těžko.V malých městech a vesnicích to je jasné každému,kdo chodí do práce a místo výplaty má almužnu.:-///

Masunta
15. 9. 2022 15:44
Odpovědět  Helena

Nejnovější článek: Charkovská změna hry, mi nejde otevřít.
————————————————————————————————————-
Podnikatel Michal Redl obviněný v korupční kauze Dozimetr kolem pražského dopravního podniku (DPP) byl propuštěn z vazby. Uplynula tříměsíční lhůta, pro kterou mohl být ve vazební věznici kvůli ovlivňování svědků. Kvůli obavě z možného útěku složil podle serveru Seznam Zprávy kauci. Na svobodu se již dříve dostali i vazebně stíhaní bývalý náměstek pražského primátora za STAN Petr Hlubuček a podnikatel Zakaría Nemrah.
V kauze je obviněna víc než desítka lidí. Policisté tvrdí, že organizovaná skupina systematicky obsadila klíčové pozice v dopravním podniku tak, aby dosazení spřátelení manažeři mohli ovlivňovat různá výběrová řízení s cílem získat od vítězných firem úplatky.

Masunta
15. 9. 2022 11:01
Odpovědět  Lev Prchala

… zachtělo?! Tolik na čtenáře nemusíš právě TY stále řvát.

Lev Prchala
15. 9. 2022 11:22
Odpovědět  Masunta

Mluv jen,když jsi tázán, ty NEfunkční CLM!

Masunta
15. 9. 2022 11:32
Odpovědět  Lev Prchala

… sejří tě to, stříháš ušiskama, máš rychlejší pohyby a vyvalenější psychobulvičky – už jen když zahlédneš můj supernick… I viděl Bůh, že je to dobré. 🙂

Lev Prch
15. 9. 2022 11:54
Odpovědět  Masunta

Omyl, celá práce se baví tvojí tupostí🤣🤣🤣🤣🤣

15. 9. 2022 12:17
Odpovědět  Masunta

Zalez

Jula jako Tomio
15. 9. 2022 12:27

Neumět napsat správně ani CML …. Milane zalez do Okamury taky. 😀

Lev Prch
15. 9. 2022 12:37
Odpovědět  Jula jako Tomio

Další odborník a specialista v jednom. 🤔

sizok
15. 9. 2022 17:18
Odpovědět  Jula jako Tomio

Jsi hlupák a hlupákem zůstaneš, šmejde.

Pavel K
15. 9. 2022 11:24
Odpovědět  Masunta

Nehádejte se!!! Aspoň ne v téhle hnusné a nejisté době. Tak se ignorujte. Já to tak dělám. Děkuji. 🙋‍♂️

Lev Prch
15. 9. 2022 11:54
Odpovědět  Pavel K

Je to zbytečné, on má F73 a nemá čím chápat…..

Pavel K
15. 9. 2022 12:29
Odpovědět  Lev Prch

Jako by té zloby nebylo všude okolo dost i když, to jsem někde četl, že je prý třeba dohadů a vyhrocení situací k dobrému chodu debaty a společnosti. To je vlastně pravda že?!! Beru zpět a odvolávám TO co jsem odvolal. Jak by to vypadalo, kdybychom si jen notovali.Tak se jebte klidně dál, by tu bylo pak nudno. 🤣 🤣 🌹 🙋‍♂️

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Lev Prchala
15. 9. 2022 13:39
Odpovědět  Pavel K

Tohle není zloba kámo,ale mít toho odborného specialistu po ruce….,důvod k zábavě by se našel.-)

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Frankie
15. 9. 2022 12:41
Odpovědět  Lev Prchala

Je třeba tu fialovou bandu co nejdříve vypráskat, zkonfiskovat všechny majetky, u kterých neprokážou řádně nabytý původ a poté soudit. Je to banda zločinců, zaprodanců a kazišuků.

Lev Prch
15. 9. 2022 12:57
Odpovědět  Frankie

Přesně 👏👏👏👏

Helena
15. 9. 2022 10:56
Ohodnotit příspěvek :
     

Tato energetická komedie je germánsko-bruselsko-ušácký TUNEL na českou energetiku, tj. na kapsy čecháčků. 1. germánům platíme grééndýl a společníky vlastnící ČEZ 2. bruseli daň za to, že jsme v EU 3. ušákům platíme jejich přes moře vožený LNG a další vlastníky ČEZ-kteří defacto v ČEZU rozhodují. A pak nám má zbýt na rohlík. Proto dosadili do “vlády” fijalovýhnus.

Pavel K
15. 9. 2022 11:27
Odpovědět  Helena

Vážená paní já mám v poslední dobou obavy, aby to nebyla jen hra a rusové v to jedou taky. Rád se budu mýlit. Velice rád. 🤦‍♂️🍀🙋‍♂️

Pavel K
15. 9. 2022 14:13
Odpovědět  Pavel K

Ne že bych se šel věšet, ale koukám tady mě nebylo porozumněno. ❤🙋‍♂️

Masunta
15. 9. 2022 10:59
Ohodnotit příspěvek :
     

V Chersonskej oblasti bola zničená veľká skupina ukrajinskej morskej pechotyVojensko-civilná správa Chersonskej oblasti nepotvrdila údaje o vylodení Ozbrojených síl Ukrajiny v Nikolajevskej oblasti v oblasti Železného prístavu na pobreží Čierneho mora.

Informovala o tom agentúra TASS s odvolaním sa na vyhlásenie zástupcu šéfa regiónu Kirilla Stremousova.
„Teraz som v oblasti Železného prístavu. Zatiaľ nepotvrdzujeme,“ odpovedal na otázku agentúry.
Stremousov tiež informoval, že spojenecké sily odrazili dnes ráno, 15. septembra, útok pri vylodení Ozbrojených síl Ukrajiny zo strany Kinburnskej kosy z Čierneho mora.
Túto informáciu potvrdzuje množstvo ďalších zdrojov. Skupina ukrajinských diverzantov sa pokúsila pristáť na Kinburnskej kose, čo je 45-kilometrový úsek zeme nachádzajúci sa v Chersonskej oblasti medzi ústím rieky Dneper-Bug a Čiernym morom.
Ukrajinskí militanti, ktorí tam dorazili na 5 motorových člnoch, boli prepadnutí. Naši strelci a národná garda zasypali nepriateľa paľbou, čím ho „krvavo privítali“. Bolo zlikvidovaných okolo 120 ukronacistov.

Misa z Moravy
15. 9. 2022 11:58
Odpovědět  Masunta

Stremousov je hodně důvěryhodnej zdroj, jeden z těch, co prchají, sotva se ozve pár výstřelů.

jar
15. 9. 2022 12:14
Odpovědět  Masunta

Zato pres.Ruska Vlad.Vladimirovič Putin je dnes na schůzce v Samarkandu,tyrkysovém městě Uzbekistánu na pracovním setkání ,,Ulugbegů”, Velkých vládců a Velkých vůdců východu,který se více a více sjednocuje proti záp.tyranii . Jinak Samarkand má i restauraci Zlatá Praha a pivovar Samarkand-Praga-Pivo.

Pavel K
15. 9. 2022 12:33
Odpovědět  jar

To je hezký, to jsem nevěděl. ❤🍀🙋‍♂️

František
15. 9. 2022 14:57
Odpovědět  jar

S Putinem tam je i prezident Si Ti a jede tam za nimi i Indický Mohdi.

Masunta
15. 9. 2022 18:40
Odpovědět  jar

Díky za reakci jare. Jednají o přijetí Íránu do BRICS. Čína uvedla, že neudělá rozhodnutí bez Ruska. Ve světě bude brzy dominovat juan. Ale když se podíváme na Seznam.cz – tak to překroutili dokonale. Myslím, že tam je uvedeno, že Rusku je tak ouvej, že nic bez Číny nezmůže. Je to horizontální řízení společnosti. Stále se jí předkládají nesmysly, až je sama s přesvědčením šíří. Nejúčinnější způsob řízení. Stejně sionisti postupovali v případě covidu-19.

Pijack
15. 9. 2022 11:21
Ohodnotit příspěvek :
     

Moje moto dne:
“Musíme mlčet, ale můžeme zabíjet”

Ladislav
15. 9. 2022 12:05
Odpovědět  Pijack

💤Trochu bych popravil: Nesmíme mlčet, ale můžeme zabíjet!

Ladislav
15. 9. 2022 11:21
Ohodnotit příspěvek :
     

💤Co nejrychleji vyKalibrovat celý Banderostán! A jednu jedinou na fašistický Brusel!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
jar
15. 9. 2022 11:50
Ohodnotit příspěvek :
     

A jaké krásné,žluté sako si ta uršula lejno navlékla po obcování se zelenbubeníkem a slibuje v něm,jaké blaho chystá pro celý svět.Byl ůplněk,i ten má vliv na vytí valpružiných nocí.

Misa z Moravy
15. 9. 2022 11:57
Ohodnotit příspěvek :
     

V tomto článku je smatláno x témat dohromady, ruskej terorismus (útok na vodní přehradu), Lejnová, Green deal, Čína …

Lev Prch
15. 9. 2022 12:07
Odpovědět  Misa z Moravy

Všechno souvisí se vším…..

Ladislav
15. 9. 2022 12:07
Odpovědět  Misa z Moravy

💤 No vidíš, jedním vrzem ses dozvěděl vše!

15. 9. 2022 12:20
Odpovědět  Misa z Moravy

Příliš náročné pro tebe, zpracovat ve své míse více zpráv?

Misa z Moravy
15. 9. 2022 13:43

Já s tím problém nemám, slátanina to ale je. Autor psát neumí. K tomu nějaký autopřeklad.

zuza
15. 9. 2022 13:45

nechajte ho, to je na neho priveľa, to si musí vziať ku každej téme zakaždým iný manuál, nečudo, že mu z toho prepína

Masunta
15. 9. 2022 18:45

Podle mě toto kritizovat není vhodné. Tedy pokud kritik je alespoň trošičku tolerantní, trošičku demokrat. Je však fakt, že oficiálně máme demokraci, ovšem bez demokratů, Milánku náš. Prý přežitek z minulého totalismu. Ale i ti, kterým třeba 30 let, často demokrati nejsou….

Lev Prch
15. 9. 2022 19:32
Odpovědět  Masunta

Ty jsi vrcholem debilokracie odborníku a specialisto v jednom🤪

Pavel
15. 9. 2022 12:07
Ohodnotit příspěvek :
     

tak tak svět se nám pomalu v prd.el obrací a ted si představte že tato tupá ficka chce vyhlásit sankční válku číně kvůli těm urgujům

jirik
15. 9. 2022 12:10
Ohodnotit příspěvek :
     

Pro sledovatele zdeňka mojmíra ponerta

RAzhlas – férovky – 14. 09. 2022

nevzdávejte se občanství – to je chybný postup !

odchod z korporace česká republika

https://www.youtube.com/watch?v=btXlP9jJaDA

Ladislav
15. 9. 2022 12:20
Ohodnotit příspěvek :
     

💤Kdysi stačilo Němcům poslat 150 volů ročně, a měli jsme od nich svatý pokoj. Já bych se k tomu ihned vrátil, darovat jim celý Sernát a celou sněmovnu i z jalovicema!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
jirik
15. 9. 2022 12:24
Odpovědět  Ladislav

toto už kdysi glosoval ve svých výstupech josef alois náhlovský a josef mladý……

zuza
15. 9. 2022 13:46
Odpovědět  Ladislav

za toto si zaslúžiš tisíc plusiek!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Jula jako Tomio
15. 9. 2022 12:22
Ohodnotit příspěvek :
     

V televizní televizi řikali – že vlci okolo Černobylu jsou hodný hodně 😀 Medvědi na Slovensku taky – Na Ukrajině vlky ani medvedy určitě nemají – proto ty drahé elektřiny na ohradníky . Víte kolik se namnožilo divokých prasátek ??? To vám vznikne hlad – po masíčku. Hnedka, co ?
…ještě že Pendolíno nebouralo do divokých prasátek – to by Kupka ods- železničář rezignovl

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel K
15. 9. 2022 12:23
Ohodnotit příspěvek :
     

Dám to sem, tak už jsou zase rejdy jak swyňa. Blaško odchází z SPDé!! Náhodičky 14 dní před volbama. Já mu fandil, proč tak najednou, to mohl ještě těch 14 dní vydržet a pak mohl odejít, ale on musel poškodit na poslední chvíli. Tak jsem zvědavý za jak dlouho vyplave na povrch, kdo v tom má rypák.👎👎😥🤮🤮

Helena
15. 9. 2022 12:30
Odpovědět  Pavel K

Coby, dostal hooodně přeplacíno a možná mu bylo slíbeno, že mu dají. Další důkaz toho, jak se fijalovýhnus bojí SPD. Další důkaz, že dělám dobře, že volíme SPD. P. Okamura má zkušenosti z Úsvitu, jak mu ho rozjebali před volbama. VOLÍM SPD !!!

Lev Prch
15. 9. 2022 13:00
Odpovědět  Pavel K

Člověče kolego, víš, že se ani nedivím. Když si vezmu, že i v nedělní debatě na CNN Prima News bude zase Radim Fiala a ne Tomio, začíná mi to bejt dooost prapodivný….. 🤔Nezdá se Ti?

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel K
15. 9. 2022 14:18
Odpovědět  Lev Prch

Ee e, přešlapuji a něpanimaju. Čemu se mám čemu?!!
A co by se mě mělo zdát? Mě už se zdájí jen samé sprosťárny. 🤣🤣🤣

Lev Prch
15. 9. 2022 15:20
Odpovědět  Pavel K

Je divný, že Tomio se na veřejnosti neobjevuje a místo něj teď vystupuje Radim Fiala.Uže panimaješ ty hanbáři 😂😂😂😂

Joxarán XVII
15. 9. 2022 19:56
Odpovědět  Lev Prch

Je divný, že neznáš Tomia bl ba – bojí se i nofinářů na chodníku – co taková televizní klaustrofobie 😀

Lev Prch
15. 9. 2022 20:58
Odpovědět  Joxarán XVII

Blbec nikdy nepřichází vstříc. Vždycky se postaví do cesty.

Pavel K
15. 9. 2022 20:59
Odpovědět  Lev Prch

No nevím nevím, tady asi není zakopaný zajíc. 🤣🤣🤣🙋‍♂️

Lev Prch
15. 9. 2022 21:12
Odpovědět  Pavel K

Zajíce nech zajícem,ale pro SPD se začínají průseróny šířit rychlostí světla 😥

Masunta
15. 9. 2022 18:48
Odpovědět  Lev Prch

Konečně jsi – možná omylem, Fialovi nezparchantěl příjmení. Za odměnu si můžeš vytisknout mou nejdelší reakci pod tímto článkem a tu si pověsit u postele. Ale pátou končetinu nech na pokoji !

Lev Prch
15. 9. 2022 19:32
Odpovědět  Masunta

Není nic horšího pro člověka, než pochvala od hlupáka….

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Lev Prch
15. 9. 2022 19:48
Odpovědět  josh-xy

Tak zrovna takovým vyjádřením si SPD podporu občanů NEzíská a to říkám jako řadový člen zcela vážně 🤔

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Joxarán XVII
15. 9. 2022 19:50
Odpovědět  josh-xy

Jinde na facebůku Blaško psal něco o De bii lícii Okamury – to nevadí,musí být EDEN kandydát 2 jsou milion 😀

Lev Prch
15. 9. 2022 20:59
Odpovědět  Joxarán XVII

Většina lidí jsou jako špendlíky – hlavičky na nich nejsou to hlavní.

Lev Prch
15. 9. 2022 21:01
Odpovědět  josh-xy

A tímhle kamínkem se může spustit lavina….. tentokrát je to pro SPD opravdu špatné rozhodnutí 👎

Helena
16. 9. 2022 07:48
Odpovědět  Lev Prch

Jak se říká – papír snese všechno – každého by mělo zarazit to, že se to děje TÝDEN před volbami. PODIVNÉ CO ? A JAK PRAVIDELNÉ – TĚSNĚ PŘED VOLBAMI. Pětiflus se tak bojí SPD, že hledají cokoliv, aby poškodili SPD !! To je jasné snad i blbému, hluchému a slepému. VOLÍM SPD!!

Lev Prchala
16. 9. 2022 09:20
Odpovědět  Helena

Tentokrát si to SPD posrala sama,už jen tou neúčastí na demonstraci a dost lacinou výmluvou,proč se nikdo z jejich čelních představitelů nedostavil.

Jula jako Tomio
15. 9. 2022 12:33
Ohodnotit příspěvek :
     

jinak co asi rozesílá Pán z článku :  prosím aby mi napsal na kpv0249@gmail.com -spam jak pyz dec rozesílá 😀 a prvni cenu ziskává ten panelák jak z Chanova- Ráj Wágnerů 

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
zuza
15. 9. 2022 14:18
Odpovědět  Jula jako Tomio

máš veľmi zaujímavé príspevky, prosím Ťa, mohol by si napísať číslo svojej diagnózy?

Lev Prch
15. 9. 2022 15:21
Odpovědět  zuza

Má tytéž co Masunta,jsou to bratři 😂😂😂

Administrátor
P.A.Semi
15. 9. 2022 18:46
Odpovědět  Lev Prch

Masunta sem kopíruje nebo i píše celkem rozumné texty, kdežto tohle je zřejmě opilec, nebo psychopat…

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Lev Prch
15. 9. 2022 19:33
Odpovědět  P.A.Semi

Nenech se vysmát 👎👎👎👎👎

Masunta
15. 9. 2022 18:51
Odpovědět  Lev Prch

… psych – ano bratři, ale nevlastní…. Mně jsi napsal, když jsem ti dnes napsal, že jsem nebyl tázán. Dvokí metr, nebo ti začínají rezavět střely 6,35 mm v řechtačce ?

Lev Prch
15. 9. 2022 19:33
Odpovědět  Masunta

Odborník a specialista v jednom 🤪

zuza
15. 9. 2022 13:42
Ohodnotit příspěvek :
     

za čias Mao ce tunga číňania vyhlásili boj proti škodcom, ktorí prenášali choroby a ničili úrodu. Čiňania na dôkaz svojej účasti odovzdávali zabité potkany, krysy, komáre. Európania by si mali vziať príklad a začať likvidovať krysy a iných škodcov, ktorí nám ujedajú z spoločného a prenášajú a šíria v spoločnosti besnotu

Joxarán XVII
15. 9. 2022 19:52
Odpovědět  zuza

a ty zverolékárka z Osady – dávaš záruky ,že krysy nemajů Covid !!! 😀

Lev Prch
15. 9. 2022 21:02
Odpovědět  Joxarán XVII

Přemýšlel jen při chůzi, a chodil velmi málo.

zuza
15. 9. 2022 21:09
Odpovědět  Joxarán XVII

ty si už zase neužil svoje lieky???

Lev Prch
15. 9. 2022 21:15
Odpovědět  zuza

Plegomazinu se Masunta ve prospěch bratra nevzdá ní náhodou,sám má málo . Prý si tím ředí kurvinky a snižuje LDL cholesterol 🤪

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Aleš
15. 9. 2022 13:49
Ohodnotit příspěvek :
     

Je nutno CZEXIT.

Lev Prch
15. 9. 2022 13:54
Odpovědět  Aleš

Už měl být dávno, ovšem nikdo z politiků nebyl'”””chlap s gulema “””😕

Pavel z Moravy
15. 9. 2022 14:29
Odpovědět  Lev Prch

Nu, přátelé, smrdí to tady skutečně totálním krachem a státním bankrotem jak si to prožila svého času Argentina a Island. Mnoho času na nápravu už nezbývá. Kdo má z vás českých přátel možnost dát zde do placu co se děje v SPD, prosím o info. My jsme absolutně mimo obraz. Dávám zde dnes odkaz na dva dobré články na sk.news-front.info, webu, který rád navštěvuji. Jsou to tyto články – Nič nepochopili ani se nenaučili ? A druhý je – Západ sa pripravuje na globálny konflikt s Ruskem.

Lev Prch
15. 9. 2022 15:22
Odpovědět  Pavel z Moravy

No je to celý nějaký vachrlatý s tím děním v SPD,za mák se mi to nezamlouvá 👎👎👎

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pat
15. 9. 2022 14:35
Ohodnotit příspěvek :
     

Musím se smát.
Nyní na dezinformačním webu Novinky.cz vyšel článek, kde se eurosvazáci rozčilují nad Maďarskem, jaký je to prý nedemokratický stát s vysokou korupcí, a že se mu musí zastavit příjem peněz z eurofondů.
Srovnám-li Maďarsko s nacistickou militantní diktaturou na Ukrajině s absolutně nejvyšší a nekontrolovatelnou korupcí v Evropě, a srovnám-li peníze kolik se posílá Maďarsku a kolik Ukrajině, tak se už musím jen smát.
Eurosvazáci už opravdu úplně ztratili kontakt s realitou.

http://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-madarsko-uz-neni-demokracie-shodli-se-europoslanci-40408798

Administrátor
P.A.Semi
15. 9. 2022 18:49
Odpovědět  Pat

Maďarsko je poslední rozumný hlas v Evropě…
Až ho vyhodí, zbyde tu v Evropském Svazu jen šílený řev fanatických rusofobů a bolševických lumpů…

πα½

Masunta
15. 9. 2022 18:53
Odpovědět  Pat

Žijí v paralelním světě sionistickém. S normálnějšími lidmi nekompatibilní.

Administrátor
P.A.Semi
15. 9. 2022 18:42
Ohodnotit příspěvek :
     

Tu přehradu “vypustili” mimo jiné i proto, že u David Brody severně od Chersonu prý strhnula velká voda pontonové mosty kolem té “kapsy”, kterou tam měli Ukrofašisté, a nyní si je tam zřejmě “podají”…

Ohledně plánované Energetické Krize, která by se spíš měla nazývat Velká Energetická Loupež, jenže to asi nebudou chtít, protože by se lidi začali ptát, kdo že je tam tedy ten Loupežník, viz ceny Emisních Povolenek EUA ve Wikipedii:

Přiložený graf je z 13.3.2022, takže to prakticky nijak nesouvisí s Ukrajinskou krizí (nebo jen ten krátký hups z 60 E/t na 100 a zpátky?), ale je to prostě drzá Burzovní Manipulace a Gigantická Loupež…!

πα½

European_Allowance_prices.svg.png
Gales
15. 9. 2022 18:49
Ohodnotit příspěvek :
     

Smradi zasraní.Ať chcípnou.

Drak
16. 9. 2022 07:56
Ohodnotit příspěvek :
     

Neustále dotujeme Němce. Kradou nám doktory, zdravotní sestry, které jsme nechali, za naše peníze vystudovat a nemají žádnou povinnost studia odpracovat v republice ,elektřinu , prodávají nám x-krát předražený ruský plyn, vyvádějí neskutečné zisky svých podniků mimo republiku, aniž by cokoliv investovali, nebo danily a naše kolaborantské vlády, nečinně přihlížejí. Všechny vlády od roku 89. Šmejdi jsou to a my jsme blbci, že to trpíme.