blogpolitika

Brusel uvalí daně a poplatky na účty Čechů a Slováků v bankách! Válka na Ukrajině potrvá ještě 4 roky!

Brusel uvalí daně a poplatky na účty Čechů a Slováků v bankách! Válka na Ukrajině potrvá ještě 4 roky! Češi a Slováci budou platit dluhy Italů a Španělů! O tom všem se včera domluvili ministři států EU na dvou oddělených schůzkách!

 Michael Svatoš

Od 1. září letošního roku rozdává Putin všem ruským školákům od 1. do 4. třídy 1 teplé jídlo zdarma. Děti z nízkopříjmových rodin mají nárok na druhé jídlo zdarma. V ruských školách jde typicky o snídani a oběd. Všechny náklady na tato jídla platí ruský stát. V ČR je to naopak. Profesor Fiala nedokáže nejen zajistit dostatek míst ve školách, aby do nich české děti mohli chodit studovat, ale ještě neustále vymýšlí, jak by dětem jídlo zdražil, aby měl na zbraně pro paní Černochovou a další euro-nesmysly pro paní Pekarovou – Adamovou! Letos nastoupí do škol 118 tisíc prvňáčků, to znamená že v prvních 4 ročnících základních škol se bude učit kolem 450 tisíc dětí. Na každého českého školáčka se uvaří za rok zhruba 200 školních obědů, v hodnotě ceny obědu asi 40 korun za suroviny. Vydřiduch Fiala tedy nemá 3.6 miliardy korun, aby nejmenší české děti měly zadarmo stejnou teplou stravu jako mají nejmenší ruské děti díky Putinovi! A vůbec mu nevadí, že rodiče 20 000 českých školáků si už nemohou dovolit kupovat dětem školní obědy, a rodiče 35 000 českých školáků nemohou kupovat svým dětem obědy pravidelně! 5% českých dětí nechodí na obědy, protože jejich rodiče nemají na jejich zakoupení! Kdyby Fiala chtěl aspoň v něčem trumfnout Putina, stálo by to jeho kasu pouhých 10 miliard ročně – to je částka, kterou loni rodiče zaplatily za všechny školní obědy + letošní fialová inflace + 5% navíc za ty děti jejich rodiče na teplý oběd ve škole nemají! Proč to Fiala neudělá, má důvod, a ten je pro Čechy i Slováky děsivý! 

Včera, 31. srpna se totiž v Ponte de Barca v Portugalsku, kde bruselská komise EU nějakou náhodou letos provozuje svou obdobu sovětského pionýrského tábora Artěk pro vyvolené, sešli ministři Francie, Německa a Portugalska, a po besedě s vyvolenými evropskými studenty se usnesli, že v EU budou uvaleny na všechny občany nové daně, které zaplatí náklady války na Ukrajině a náklady na Green Deal. Tyto daně bude Brusel vybírat od všech obyvatel EU přímo do své kapsy

Německá ministryně Anna Lührmannová včera vymyslela, že nové daně budou kreativní, a budou vybírány ze všech finančních transakcí. Tedy, jakoukoli částku na svůj účet přijmete, nebo cokoli z něj zaplatíte, bude Bruselem řádně zdaněno! Francouzský ministr Laurence Boone oznámilže takto se bude muset vybrat na zaplacení dluhů Bruselu za COVID, (750 miliard EUR), dluhů za GREEN DEAL, (zatím 300 miliard EUR), a dluhů za válku na Ukrajině, (? miliard)!

Nejnovější video – moji besedu s panem Hájkem na Protiproudu ze středy 30. srpna najdete zde

V Toledu se včera usnesli ministři zahraničí EU, že válka na Ukrajině potrvá ještě 4 roky, a Ukrajina na její vedení dostane z těchto nových kreativních daní za finanční transakce od Bruselu dalších 20 miliard EUR! Připravte si peněženky – loupeživá výprava Fialy, Pirátů a bruselských úředníků proti Vašim bankovním účtům právě začíná! Vše má být podle plánu shromážděných Euro-potentátů schváleno v roce 2024, ihned po volbách nového Euro-parlamentu! Aby se akce zdařila, je třeba mobilizovat mladou generacioznámil včera portugalský ministr Tiago Antunes. V Toledu samozřejmě na jednání Euro-loupežníků nechyběl ani pirátský ministr Lipavský ,(viz foto z Toleda). Je tak zajímavé, že Vás ještě česká fialová média neinformovala, na čem se tam s ukrajinským ministrem Kulebou usnesli!! Pravdu tak má Babiš, který do volebního programu nechal nově napsat – ani korunu ČT, ani halíř ČRo!

Češi a Slováci mají nyní z daní na své finanční transakce zaplatit 750 miliard EUR dluhů Bruselu za COVID Recovery Fund, úplně stejně jako ostatní občané EU! Jenže ze 750 miliard EUR tohoto dotačního programu dostala ČR na každého občana jen 2 178 korun, kdežto Itálie na každého Itala 81 271 korun! Slováci sice dostali dvakrát tolik co Češi, jenže Španělé dostali 39 421 korun na občana! Teď budeme za ně platit daněmi dluhy i s úroky, ač jsme dostali skoro 40 krát míň na občana!!!! 

Kdo by ještě byl na pochybách, že se členství v EU Čechům a Slováků vyplatí, tak hned uvidí, k čemu EU slouží. Ve městě Brusel, které má jen necelých 190 tisíc obyvatel 18. září slavnostně zprovozní 13-tý veřejný vyhřívaný bazén i s atrakcemi financovaný EU! Akce to bude velkolepá – vystoupí akvabely, potápěči, podvodní hokejisté, vodní gymnastky a místní celebrity budou provádět komentované prohlídky zrekonstruovaných zařízení tohoto bazénu. Další dva bazény se ještě rekonstruují, aby měli Eurokraté potřebné zázemí s vyhřívanou vodou. V Bruselu tak bude celkem 15 veřejných vyhřívaných bazénů – jako bývalý Plzeňák tuším, že v Plzni jsou takové bazény 3, a Plzeň má 180 tisíc obyvatel!! V Bruselu je jeden dotovaný Euro-bazén na 12 666 obyvatel, většinou úředníků a imigrantů. Ostrava by tak měla mít 22 bazénů, tak mi někdo napište, kolik jich tam je! Brno dokonce 31! Bánská Bystrice 6! Jak vidíte členství v EU se vyplatí jen Západní Evropě! Východní jen platí! Ostatně právě proto soudím, že Bruxelae a jeho domácí přisluhovači musí být v příštích volbách zničeni!! Proto vstupujte do politiky a staňte se novými politiky a podporujte nové a opoziční politiky, zastavit fialové šílence je ještě šance! 
https://www.michalapetr.com/

sdíletj na

51 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Králík
2. 9. 2023 09:32

Artek funguje stále, od 2014 dokonce více. Stejně jako kvanta jiných podobných zařízení na celém světě. Pokud autor chtěl něco říct, měl nějakou myšlenku, měl se vyhnout bulvárnímu kopání kolem sebe. Takhle to jen vypadá, že žádnou neměl, a tak nějak splácal dohromady různé zprávy. Aby to tedy vypadalo, že je echt chytrý.

Putinovec
2. 9. 2023 10:01
Odpovědět  Králík

To je taková strašilka , která si neopomene , tam kde je příležitost , smočit do něčeho Putina , stejně jako třeba AEronet .
Smyslem této činnosti je stresovat lidičky a podporovat smyšlenku , že je vše ztracené a už nic s tím nenaděláme .
Ale zase na druhou stranu často vyzradí fakta , která by jinak zapadla . Chce to číst a přitom třídit pečlivě informace , nenechat se tahat na vařené nudli .

Pavel K
2. 9. 2023 11:08
Odpovědět  Putinovec

Omlouvám se mohu si ten pohárek rozpuštěné sody ochutit, třeba sirupem, protože ani půlka citronu nepřemůže tak odpornou chuť. Piji to s velikým odporem. Už jsem i koketoval s myšlenkou že bych rači prohlásil ať žije Fiala a jeho pětikolka. Předem děkuji. P.K. 😊🙋‍♂️

Putinovec
2. 9. 2023 19:23
Odpovědět  Pavel K

Můžete , žaludek sice nebude po vypití sody 15-20 min trávit , ale to množství sirupu bude minimální .

František
2. 9. 2023 11:48
Odpovědět  Putinovec

Proč smočit Putina? Vždyť ho pochválil, že dal dětem jídlo zadarmo.

Putinovec
2. 9. 2023 19:26
Odpovědět  František

Když si pročtete více těchto zpráv , tak to tam najdete . Stačí se podívat na informace o smrti Prigožina , od tohoto zdroje .

ijn
2. 9. 2023 11:14
Odpovědět  Králík

řešení získání zdrojů: lze navrhnout také zabavením všech aktiv (majetků + bank kont včetně všem příbuzným a známým) těm činitelům, kteří se na poškození zdravotního stavu očkovaných občanů EU podíleli, v ČR není problém podíly zjistit, namísto velvyslance bude v base Adama spol.

Piráti rádi místa obsadí !!! Očkovat v ČR až 5 mil. občanů neodzkoušenou látkou je zdravotní zločin, kompenzaci a náhradu musí lidé s následky požadovat od systémových pachatelů = lékařů až po zaměstnance SÚKL + MZdr + vládách = ministrech + premiéři…….!!!

Peníze také musí získat stát od spolupachatelů zločinců == justičních činitelů (kryli zločin a včas nepřerušili protiprávní jednání) a brali nezasloužené odměny za svoji profesní slepotu a nařizování k odložení trestního oznámení……!!! Kdo se z vyšetřovatelů podvolil, odešel a ještě dostal i výsluhu?!?!

Pavel K
3. 9. 2023 07:59
Odpovědět  ijn

A pak že by to nešlo že jo?!! 👍👍👍🙋‍♂️

Mike
3. 9. 2023 07:46
Odpovědět  Králík

Spíš je hodně pracovitý. V poměrně krátkém článku má 23 odkatů na zdroje, čímž předžvýkal téma k pochopení i takovým oligofrenikům, jako jsi ty. Např. “Seznam zprávy” o sobě hrdě prohlašuje, že dělá názorovou žurnalistiku, pochopitelně bez jediného odkazu na zdroj. Takže pokud tě zajímá názor nějakého hypotékáře, který musí napsat jakoukoliv srač:ku, aby jeho slint dostal co nejvíce prokliků, pak obrať pozornost tímto směrem.

Gales
2. 9. 2023 09:46

V Rusku mají velké sáně,u nás zase velké daně.

Pavel K
2. 9. 2023 09:56

Tvl ten Pepík od Mengelů asi pořád ještě někde dejchá, jak si to jinak vysvětlit ty pokusi na lidech ze středu Evropy, kolik toho vydrží si nechat kálet na hlavu a nandavat na zátěž záda. Já myslel že peníze vždy na prvním místě a s čechoslovákama to ani nehne. Hmm, zřejmě dobrý oddíl. Podobný příspěvek jsem už v diskuzích psal před pěti -šesti lety a vono furt nic, snámi to ani nehne, tak ať, voni si to udělají stejně jak potřebují by zaznělo z mého blízkého pokryteckého okolí. Přitom skřípou zubama a závidí i sousedovi, že mu vyrostli na zahradě větší borůvky. Já nevím co Vy ostatní, baví vás to? Já su už smrtelně apatický. 😥🤦‍♂️🤦‍♂️🙄

jhh
2. 9. 2023 14:49
Odpovědět  Pavel K

Kolik toho vydrží si nechat kálet na hlavu a nandavat na zátěž záda?
Koukněte do afriky co si lidé nechají líbit a tady si necháme líbit víc.

Pavel z Moravy
2. 9. 2023 16:44
Odpovědět  Pavel K

Já nevím, tak vyrostli zde zvláštní generace. Mám pocit, že alespoň nás přes 70 to už trápit nebude. To už tady maminko nebudete, jak s oblibou pravíš.

Gales
3. 9. 2023 09:37
Odpovědět  Pavel z Moravy
All
2. 9. 2023 10:30

Silně pochybuju,že ještě 4 roky ! Drahota,ale oblbované ovce mají stále co jíst,i když seno a slámu a slibované červy a hmyz z EU s opichaváním s mnohými zase nepohne.Ale dočasu,už se to vaří,vaří.Prasata nežijí dlouho a svět se už začal měnit.

Keller
2. 9. 2023 13:45

Mě na článku nejvíc zaujalo, že se ministři dohodli, že válka bude trvat ještě 4 roky. Jak na to přišli? V Záporoží v místě hlavního úderu získali ukrajinci za poslední dva týdny území o rozloze 26 km2 a od začátku ofenzívy 58 km2. U Bachmutu za poslední 2 týdny získali 7,5 km2, od začátku ofenzívy 50 km2 a do města se vůbec nedostali. Jak dlouho ještě UA vydrží útočit, než se úplně vyčerpá? Naše média sice ukrajinské ztráty bagatelizují, ale evidentně už nemají vojáky a chystají totální mobilizaci a začnou lovit Ukrajince po celé Evropě. KoZa už prakticky vyčerpala všechny možnosti pro dodávky moderních zbraní a zásoby munice se zoufala tenčí. Aby toho nebylo málo, RF chystá podzimní ofenzívu. Ovšem podle našich médií a “expertů” ukrajinská ofenzíva probíhá úspěšně. Podle mého názoru je ukrajinská ofenzíva fiasko. K obsahu článku můžu napsat pouze to, že k dohodě mezi ministry sice došlo, ale to ještě neznamená, že plány uskuteční. Orbán určitě Maďary okrádat nenechá.

Pavel K
2. 9. 2023 14:41
Odpovědět  Keller

Tak vy zapomínáte že za UA jsou další nepřátelské státy potřebné vyčistit a vysvětlit jak se mají chovat k sousedům.

Keller
2. 9. 2023 17:41
Odpovědět  Pavel K

Zajímavá myšlenka. A jak chcete ty nepřátelské státy vyčistit?

Boomer
2. 9. 2023 18:02
Odpovědět  Keller

..vy můj kvítku medový, to se nikdo nedoví.
Znám přehršle lidí, kteří mají jasno co by se mělo udělat. Temno mají v tom, jak by to mělo být provedeno, jasné jim je, že by to měli provést tamti nebo támhleti.. zkrátka někdo jiný než oni sami.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Boomer
2. 9. 2023 18:07
Odpovědět  Keller

.. poslyšte, pokud budete klást takové či podobné otázky, můžete upadnout v podezření, že jste moje druhé, desáté či tisící já, možná taky Motýl Emanuel nebo Noobody. Takže bacha..

P.S.
Ani za nic nepřiznávejte, že jste vy nebo někdo z vašeho příbuzenstva někdy vlastnili byť jen kozí chlívek!!

jhh
2. 9. 2023 19:53
Odpovědět  Keller

četl jsem něco o viru X tak třeba tak

Pavel K
2. 9. 2023 19:58
Odpovědět  Keller

Myslíte jakože já? To snad nemyslíte vážně, já jen zafantazíroval, ale ten pod vámi, ten ví fšechno ten vám to poví. Teď machruje a dělá tu ze sebe borce, ale když druhé osočuje, rád bych ho viděl v 89. Možná že někde lepil nástěnky a měl svazácký šátek kolem krku. 🤣🤣🤦‍♂️🤦‍♂️🙄

jhh
2. 9. 2023 20:21
Odpovědět  Pavel K

Myslíte mne? Já v 89 ještě tahal kačera

Pavel K
2. 9. 2023 21:30
Odpovědět  jhh

Klídek, vy jste mimo. Jinak hezký večer. 🙋‍♂️

Boomer
2. 9. 2023 20:49
Odpovědět  Pavel K

.. z koho děláš svazáka, ty tupá bolševická lopato? Po socialismu se ti stejská dodnes a jiným nasazuješ rohy, ožralý hňupe?

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
jhh
2. 9. 2023 21:25
Odpovědět  Boomer

Jsou ty urážky nutné? Značně to sráží hodnotu Vašich názorů.

Pavel K
2. 9. 2023 21:34
Odpovědět  jhh

Jen ho nech, von si tu honí triko, mě vyčítá že si mohu dát to co se mi zachce a von musí někde potají popíjet v kotelne potají krabičák aby ho stará neviděla. Závidíš co, ty střízlivej vocase.
🤣 🤣 🤣 🤣 🤣

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Boomer
3. 9. 2023 08:16
Odpovědět  Pavel K

.. no, tohle sedí od hňupa, který si nedokáže zjednat respekt ve vlastním baráku a musí potají nasávat patoky ve sklepě. Ubožáka, co se bojí osobního setkání na veřejném místě pod bezpečnostními kamerami.
Z čeho máš strach, že by svět viděl co jsi zač? Lojová koule prosycená chlastem? Jouda, který je pro smích vlastní rodině.. a ještě si na to veřejně stěžuje. Každou chvíli tu kňučíš jak zpráskaný ratlík..

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel K
3. 9. 2023 08:50
Odpovědět  Boomer

Vezmi si prášek svazáku rudej, nebo tě praskne po ránu cévka a budeš tahat pacičku. Ty střízlivý tajtrlíku. Jen si zřejmě ukládáš o druhých informace a pak je v případě vytahuješ co? Pak když si někdo dovolí pochybovat o tvých kvalitách tak to né, takhle né, já jsem rudej svazák.
Jsem rád že mě věnuješ tolik času, místo toho aby sis šel zaplavat, nebo na procházku s čoklem, nebo zajezdit do rakous na kole. Ty zkrátka umíš všechno , znáš všechno a přitom sem chodíš se zahazovat s ožralou, kdy potom děláš ty svoje aktivity? Pronásledoval jsi mě na PP, tak jsem utekl sem na Pokec, uteklo pár dní a šup Boomer je na pokecu a zase do mě vandruje. Mámtě v píččy svazáku. Tak kvůli zdekším diskutérům navrhuji smír, abys sis nemyslel, že jsem jen ožralý. Ty nebudeš reagovat na mě a já na tebe ju. Pak už to ovlivnit nemohu. Zdar soudruhu.

Boomer
3. 9. 2023 11:29
Odpovědět  Pavel K

..oproti tobě tu nevisím od rána až do večerní ožralosti. Když mám pauzu, občas nakouknu a nemusím kvůli tomu sedat ke stolu.. technologie, hochu, technologie. Dnes ani zedník nevystačí jenom se lžící a fankou.
O moje zdraví strach neměj, ač jsem o něco starší než ty, prostě jsem žil jinak než ty, nehuntoval se bůčkem a vysedáváním po putykách. A soudruha si nechej pro svoje názorové souputníky..

Pavel K
3. 9. 2023 11:54
Odpovědět  Boomer

Prosím nereagovat. Děkuji.

Boomer
3. 9. 2023 08:20
Odpovědět  jhh

.. když si o mě někdo otře hubu, dostane po ní, byť jen virtuálně. Věčně ožralá podělávka, dodnes adorující výdobytky socialismu, ze mě svazáka dělat nebude.

Pavel z Moravy
3. 9. 2023 08:37
Odpovědět  Boomer

Projevil jste se pěkně, všechna čest. Raději nebudu říkat práci. Protože vy jste v socíku určitě nepracoval, ale jeho dary asi hojně užíval. Tak si ještě plivněte.

Boomer
3. 9. 2023 08:45
Odpovědět  Pavel z Moravy

..další občan Jouda, který má naprosto jasno o mém životě v socialismu.
Tak se neostýchejte a pište:

  • jaké bylo moje krycí jméno spolupracovníka StB
  • jaké bylo číslo mého průkazu KSČ
  • kolik brigádnických hodin jsem odpracoval v akcích “Z”
  • jaký transparent jsem nosil při oslavách Svátku práce, Vítězného února, VŘSR.
  • jakou hodnost jsem měl v závodní jednotce LM

Pokud na tyto otázky nemáte jasnou a pravdivou odpověď, tak někam zalezte a v klidu si užívejte daru přírody – požehnaného věku.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel z Moravy
3. 9. 2023 09:53
Odpovědět  Boomer

Každému co jeho jest.

Boomer
3. 9. 2023 11:33
Odpovědět  Pavel z Moravy

.. hm, nějak vám docházejí moudra. Bláboly ad personam vám jdou, argumentace ad rem však ne.

Pavel z Moravy
3. 9. 2023 13:09
Odpovědět  Boomer

Tak to ukončeme. Vesmír je nekonečný a vzrušovat se jednou nežádoucí osobou ať z mé nebo vaší strany je pod úroveň jakékoliv inteligence.

Pavel K
3. 9. 2023 09:49
Odpovědět  Pavel z Moravy

Pavle děkuji za zastání a velice si toho vážím. Ale nech to být tohle je můj boj a já nejsem zvyklý ustupovat i když vlastně už jsem před chvilkou ustoupil. Jak vidíš sám jakmile vykolejíš z osy, jsi hned olepen jako svazácká nástěnka. Ten kdo mě nevěří může si zajít do historie PP a najít si ty zbytečné výpady na moji osobu. A to není vše, kolikrát na PP i zde došlo k nepochopení textu, ale né, kdyby se držel pořekadla dvakrát měř jednou řež, to né a hned do útoku. Koneckonců toto už mohli zaznamenat i zdejší diskutéři na svém nicku. Můžu položit jednu velice jednoduchou otázku, proč tuna i jinde nemám s nikým jiným nickem problém než s těmi třemi jmenovanými výše, není to alespoň trochu divné? Jó, drobné nedorozumění i z mé strany někde vzniklo, to nepopírám. Na závěr, v afektu rozčílení napsaná slova “socialistické výdobytky a jejich zastáncem” svědčí o myšlení pisatele.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Boomer
3. 9. 2023 11:22
Odpovědět  Pavel K

Pavel K
 2. 9. 2023 19:58
 Odpovědět Keller
Myslíte jakože já? To snad nemyslíte vážně, já jen zafantazíroval, ale ten pod vámi, ten ví fšechno ten vám to poví. Teď machruje a dělá tu ze sebe borce, ale když druhé osočuje, rád bych ho viděl v 89. Možná že někde lepil nástěnky a měl svazácký šátek kolem krku.
—————–
.. a teď mi pověz ty joudo, kdo tady koho začal olepovat za svazáckou nástěnku?
Svatá prostoto..

jhh
3. 9. 2023 11:26
Odpovědět  Pavel K

No díky bohu za některé výdobytky socialismu a kdo to nevidí …

Pavel K
3. 9. 2023 11:48
Odpovědět  jhh

Samozřejmě že ano. A z čeho by se za těch 34 let taky obohatili? A ještě ke všemu bývají velmi domýšlivý a nepříčetný. …..ještě, kdo to nevidí……no právě tihle a já je přitahuji, stačí napsat “dvě” kouzelná slovíčka a máme lepší rozlišovací obraz jak z Magnetické rezonance. 😊

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
sergej
2. 9. 2023 14:52

Tak někde se vám soustruháty na 3 000% zůročit museli, že jo. Od vztyčení vysíracího stožáru to mají už v genech. ZDROJE JSOU – všichni to říkají. 🙂

Keller
2. 9. 2023 17:39
Odpovědět  sergej

Upřímně řečeno tomu příspěvku vůbec nerozumím. Je tu někdo, kdo je schopen mi to přeložit do češtiny?

Boomer
2. 9. 2023 17:54
Odpovědět  Keller

.. no, jedině snad autor, ale ten vytrvale a zarputile odmítá jakékoli nahlédnutí do svého dvojjazyčného slovníku. Určitě kdysi mluvil a psal česky, dokonce si dovoluji tvrdit, že byl v tomto jazyku i vzděláván, ale.. čo bolo, to bolo.

Že by Wernickeova afázie?

Keller
2. 9. 2023 18:08
Odpovědět  Boomer

Po dlouhém přemýšlení, jsem dal pod příspěvek Sergeje “palec nahoru”, protože takový blábol si zaslouží ocenění. Pokud by existovala soutěž “Top blábol”, příspěvek Sergeje by měl reálnou šanci vyhrát.

Boomer
2. 9. 2023 18:19
Odpovědět  Keller

.. no, kdysi jsme našel jakýsi web, kde se tímhle jazykem diskutuje, dokonce jsem se pokoušel z kontextů aspoň rámcově dekódovat význam některých slov, ale v rámci zachování vlastní příčetnosti jsem ho nakonec vymazal z paměti své i počítačové.
Kód Navajo hadr..

Pavel z Moravy
3. 9. 2023 13:00
Odpovědět  sergej

Nu, on tím asi Sergej říká, že někde se ta blbost panující od toho převratu musela zúročit. Jestli je to debilita zrovna 3000% to nevím, ale, že je značná o tom nepochybuji. A kolik % té debility již je zde v genech, těžko posoudit. Ale asi dost, jak říká Sergej, zdroje jsou stále. Tak jsem si to Sergeji přeložil, asi blbě, ale pokus to byl. Fakt jsem si na tom rébusu pošmáknul.

Michal
2. 9. 2023 21:10

Dyt se to stejně nedá jíst. Tak na co by chodili na oběd