Brusel chce definitivně zničit nezávislost národních států a vytvořit jednu Euroříši.

Radim Fiala: 18.listopad 2022

Radim Fiala SPD

Brusel chce definitivně zničit nezávislost národních států a vytvořit jednu Euroříši. Musíme z EU vystoupit, nebo nás zničí. Předsedkyně Evropské komise Ursula von der Leyenová se vyslovila pro zrušení jednomyslného rozhodování sedmadvacítky členských zemí v některých otázkách, stejně jako pro společnou unijní obranu a zdravotnictví. Pokud to bude nutné, EU by měla změnit své ustavující smlouvy, dodala. Francouzský prezident Emmanuel Macron prohlásil, že je revizi smluv nakloněn. To znamená, že Česká republika může být přehlasována a může jí být vnuceno něco, co nechce. ČR například nechtěla kvóty na migranty. Hnutí SPD odmítá tento další krok k evropskému superstátu! To ale není zdaleka vše, co proti nám EU chystá!

Celé to mělo vzniknout na základě údajných podnětů od občanů na základě konference o budoucnosti Evropy. Vy víte, že by tu nějaká debata existovala? Vás se někdo ptal? Celé to má jen zamlžit jen nedemokratickou podstatu Evropské unie…

„Vždy jsem hájila názor, že jednomyslnost v některých klíčových otázkách nedává smysl, pokud chceme být rychlejší,“ prohlásila von der Leyenová, jejíž komise již před časem začala hovořit o většinovém rozhodování například ve věcech zahraniční politiky. Dodala, že pokud bude potřeba změnit smlouvy, podpoří to.

Francouzský prezident Macron to rovněž podpořil. „Je evidentní, že bude potřeba reformovat naše texty,“ prohlásil dnes Macron.

Evropský parlament před časem také schválil návrh reformy voleb do Evropského parlamentu, jejímž cílem je sjednotit způsob výběru europoslanců v jednotlivých členských státech a zavést jeden celoevropský volební obvod. Posílily by se tak celoevropské strany a upozadily strany na národních úrovních. Smyslem této iniciativy je nastolit jednotná volební pravidla ve členských státech a určit jednotné datum konání evropských voleb. Občané unijních států by pak mohli volit v kterémkoliv členském státě, a to i korespondenčně. Na kandidátních listinách by také, dle rezoluce Evropského parlamentu, museli být na základě genderové ideologie rovným způsobem zastoupeni muži a ženy. Návrh nyní bude posuzovat Rada EU, což je orgán reprezentující vlády členských zemí.

Pro hnutí SPD jde o naprosto nepřijatelnou iniciativu a o další snahu připravit postupně členské státy EU, zejména ty menší, o vlastní národní reprezentaci v Evropském parlamentu a o právo rozhodovat o záležitostech svých státních zájmů. Je to další krok k federalizaci Evropské unie, což by ve svých důsledcích fakticky znamenalo konec zbytků suverenity a samostatnosti České republiky. Hnutí SPD dlouhodobě prosazuje zákon o referendu, včetně referenda o vystoupení z EU, což nám ale současná pětikoalice odmítá zařadit na program schůze, abychom ho mohli projednat a schválit.

Musíme z EU vystoupit, nebo nás zničí!

sdíletj na

4.2 10 hlasy
Ohodnotit příspěvek
20 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Drak
18. 11. 2022 22:19

Nevěřím, že budeme poslouchat, co tahle zlodějka a podvodnice vykládá.

Milan ze Zahrady Čech
18. 11. 2022 22:31
Odpovědět  Drak

Já bych také v r. 2021 nevěřil že 99,99% mých spoluobčanů, kdy už nebyl problém dohledat fakta, bude mít již natolik vymyté mozky, že nebudou schopni se sjednotit a vzbouřit, ale namísto toho budou nosit roušky.
Po této zkušenosti již připouštím téměř vše.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Gales
19. 11. 2022 09:36
Odpovědět  Drak

Americe se bude lépe vládnout v Evropě.A vo tom to je.

zuza
19. 11. 2022 10:08
Odpovědět  Drak

kým sa dá v lidli nakúpiť za plný vozík pekne zabaleného odpadu, tak budeme. A nejaké to bolestné pre poslušných sa nájde.

sizok
18. 11. 2022 22:20

Přeměna EHS jako hospodářského společenství na EU jako politické společenství
je neštěstím pro Evropu. Nacismus prostřednictvím jejich potomků obchází celou Evropu.
Je smutné, že nejvýrazněji ve střední Evropé. Doplatíme na to.

Milan ze Zahrady Čech
18. 11. 2022 22:23

Třeba to nestihnou.

Zástupce Státní dumy navrhl zamířit jaderné rakety na Spojené státy 18.11.2022 23:52 (moskevského času), Moskva
Vladimír Gladkov.  
Zhlédnutí: 97

Ruský lid nevytvořil jaderné zbraně, aby je nyní neměl právo použít, když ruští občané vinou Západu masově umírají. Na tiskové konferenci v Moskvě to prohlásil poslanec Státní dumy ze Jednotného Ruska Jevgenij Fedorov.

https://www.politnavigator.net/deputat-gosdumy-predlozhil-nacelit-yadernye-rakety-na-ssha.html

janle57
18. 11. 2022 22:35

EU v současné podobě jednoznačně potvrzuje,že je to výlučně politický projekt Německa,
který má za cíl ekonomicky ovládnout Evropu,stejné cíle jako Hitler bez použití zbraní,
to,co Lejnová a ostatní gauleiteři EU navrhují je jednoznačný konec samostatnosti
všech malých států Evropy,tomuhle u nás tleská a vehementně to bude prosazovat
současná vládní vlastizrádná klika s Fialou v čele,to je to všem normálním lidem
u nás doopravdy jedno?

Markýza
19. 11. 2022 13:53
Odpovědět  janle57

Inu, Třetí říše se nějak nepovedla, ale čtvrtá, to už bude ono.

Jiří
19. 11. 2022 00:40

No, nejvyšší čas vypadnou z toho odpornýho demo spolku.

Jaris
19. 11. 2022 03:45
Odpovědět  Jiří

No nevim, Jirko. Myslim si, ze na vystup z EU lunatiku je pozde. EU by vas sice odstrihla za dva roky problemu a naschvalu, ale co potom? CR zrusila vetsinu fabrik, je zadluzena az po usi, potravinove sobestacna momentalne take neni. A co je nejhorsi, ze si zabouchla sama dvere k Rusku a stala se jejich nenavistnym nepritelem na zivot a na smrt.
Kdo by asi tak CR pomohl postavit se tam, kde byla pred triatriceti lety? Rusko, Cina nebo nejaka africka zeme?
Tady je jedina nadeje – modlit se, aby se ten evropsky kabaret blaznu sam rozpadl.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Lékořice ok
19. 11. 2022 07:00
Odpovědět  Jiří

To je pravda. Ale jak na to?

zuza
19. 11. 2022 10:11
Odpovědět  Jiří

ani Orbán na to nemá odvahu, radšej robí tým euroúbožiakom fackovacieho panáka, prípadne sa snaží dotiahnuť do EU ešte niekoho normálneho, napr. Srbsko.

zuza
19. 11. 2022 13:58
Odpovědět  zuza

za to ale Orbán nariadil, aby reťazce tovar pre skončením záruky odovzdávali maďarskej charite, zaviedol cenové stropy na základné potraviny, uvalil mimoriadnu daň na reťazce.
https://cz24.news/doktrina-pekarove-adamove-a-pad-zivotni-urovne-na-slovensku-cesi-bude-jeste-hur/
Orbán si to môže dovoliť, národ stojí za ním a predpokladám, že Maďari sú potravinovo viac menej schopní zásobiť svoj trh.

Markýza
19. 11. 2022 20:01
Odpovědět  zuza

Mně nepřipadá jako fackovací panák – spíš jako mistr Evropy v hodu vidlema :-))

Aleš
19. 11. 2022 08:36

EU do hnoje, nezbývá než bojovat.

Frankie
19. 11. 2022 09:22

Tu filcku ještě nezavřeli? Jak pokrašuje vyšetřování jejích kšeftů s Phizerem?

Pavel z Moravy
19. 11. 2022 10:23

V historii jde vše po spirále, určité kontinenty a země jsou v úpadku a jiné v tom stejném čase v rozkvětu. Momentálně jsme my v úpadku a to hlavně morálním. Není z toho nyní východisko. Duchovní obroda trvá dlouho, to není otočení klíčkem a je hotovo. Radim Fiala je inteligentní člověk, ale těch pár duševně vyzrálých lidí je málo k tomu, aby náš svět byl opět postaven na základech spravedlnosti a spolupráce. Nedělejme si iluze, že změna v brzké době je možná. Není, výchova generací trvá dlouho a navíc nikde není zaručeno, že se vše po nějakých desítkách roků nevrátí zpět k marasmu.

Pavel z Moravy
19. 11. 2022 10:40
Odpovědět  Pavel z Moravy

Musím ještě dodat zásadní věc, ti lidé vystartují do ulic, protože mají drahé jídlo, energie apod. Chápou ale, že skutečná změna musí přijít s duchovní obrodou a jednoznačně se změnou systému, nebo protestují pouze proti té drahotě? A to je to gró celého tohoto problému současné lidské společnosti. Cílem by mělo být stvoření slušného a mírumilovného lidského jedince. A k tomu má lidstvo ještě příliš dlouhou cestu. Až jedinec dospěje k poznání, že nechce nikoho ovládat, nikoho ponižovat, nikoho vykořisťovat a chce žít v souladu s druhými lidmi, potom jsme na dobré cestě. Zatím jsme pouze pokračující vývojové stádium opic.

Vladimír
19. 11. 2022 16:35

Rozkrádání jde pomalu? Chce to jen další nápad, jako byly vakcíny.

Administrátor
P.A.Semi
19. 11. 2022 23:20

Leckteré “Společnosti” (třeba Banky) mají takové pravidlo, že když se mění Smluvní Podmínky, tak je možné bez dalších problémů z té společnosti odstoupit…

Ale na druhou stranu – my bychom se dobře obešli bez EU, ale proti EU to je problém, převálcovali by nás…
Navíc velká část obyvatel to tu zatím nechápe dost, a Referendum bychom nyní zřejmě prohráli…

πα½