blogpolitika

Biden Bucks a plynová kamna

Biden Bucks a plynová kamna
Své čtenáře jsem varoval před tím, že Biden Bucks brzy přijdou jako hrozba pro vaši fyzickou hotovost a vaše svobody.

JAMES RICKARDS

Často jsem také psal o falešné vědě o klimatických změnách a extrémním klimatickém alarmismu, který přijaly globální elity a jejich přisluhovači z řad pseudovědců. Ti se mimochodem právě teď scházejí v Davosu a vymýšlejí nové způsoby, jak se pokusit řídit váš život.

Samotná Bidenova administrativa má za sebou dlouhou historii využívání tohoto alarmismu ve snaze řídit váš život. Jejich nejnovější přestupek je možná tím nejhorším…

Podle nedávné zprávy uvažují o celostátním zákazu plynových sporáků – s odvoláním na škodliviny, které tyto spotřebiče uvolňují. Zpráva tvrdí, že plynová kamna jsou spojena se zvýšeným rizikem onemocnění dýchacích cest, včetně astmatu u dětí.

Skupiny včetně Americké chemické společnosti a Institutu pro integritu politiky při Právnické fakultě Newyorské univerzity zjistily, že plynová kamna – která se používají asi ve 40 % amerických domácností – vypouštějí znečišťující látky, jako je oxid dusičitý, oxid uhelnatý a jemné částice, v množství, které Agentura pro ochranu životního prostředí a Světová zdravotnická organizace považují za nebezpečné.

“Jedná se o skryté nebezpečí,” řekl komisař Komise pro bezpečnost spotřebitelských výrobků Richard Trumka Jr. “Na stole je každá možnost. Výrobky, které nelze učinit bezpečnými, lze zakázat.”

Kromě 40 % domácností používá plynové sporáky také 76 % restaurací. To je hodně plynových sporáků, které je třeba zakázat!

Jen další útok na fosilní paliva?
Náhodou, nebo ne, výzkum vedla organizace RMI, která prosazuje bezuhlíkové budovy a která “pracuje na transformaci globálních energetických systémů v celé reálné ekonomice”.

Takže je v tom nějaký program. To samo o sobě nemusí výzkum nutně diskvalifikovat, ale mělo by vás to zarazit.

Kritici tvrdí, že studie jsou chybné a že uváděné znečišťující látky jsou vedlejšími produkty samotného vaření, ať už je zdrojem energie cokoli. Jinými slovy, studie falešně izolují plynové sporáky, zatímco ve skutečnosti se škodliviny uvolňují při vaření.

Je to jen další útok na fosilní paliva s cílem podpořit zelenou agendu.

Bez ohledu na to CPSC zvažuje opatření poté, co tyto studie ukázaly, že emise z těchto zařízení mohou způsobovat zdravotní a dýchací problémy, uvedla agentura Bloomberg.

Biden prohlásil, že není pro zákaz. Umožňuje však nevoleným byrokratům z americké Komise pro bezpečnost spotřebitelských výrobků, aby vám říkali, jak máte žít.

Může se to stát i u nás
Teď si možná řeknete, že jim to nikdy nemůže projít. Je tu prostě příliš velký odpor veřejnosti. Mohu jen říct, že si to ještě jednou rozmyslete.

Tyto regulační orgány mají neuvěřitelnou moc. Mají v úmyslu splnit svá přání a užívají si každou minutu. Kongresu se nezodpovídají a vašim protestům se vysmívají. Domnívají se, že jen oni vládnou a vy jim do toho nemáte co mluvit.

Co jim brání zakázat prodej nových plynových sporáků a zároveň nařídit, aby všechny stávající plynové sporáky byly během příštích deseti let vyměněny?

Některé státy a města už po plynových kamnech jdou. New York zakazuje vedení zemního plynu v nových budovách nižších než sedm pater. Zákaz vstoupí v platnost ještě letos. Zahajují také zákaz vedení zemního plynu v budovách vyšších než sedm pater, který má vstoupit v platnost v roce 2027.

Nemyslete si tedy, že se to nemůže stát. Může.

Vzpomeňte si, co všechno už zničili. Rozhlédněte se kolem sebe a podívejte se na své domácí spotřebiče. Omezení spotřeby energie a vody znehodnotilo pračky, ledničky, myčky, sprchy, toalety, sušičky prádla, napařovače a žehličky, myčky, mrazáky a mnoho dalšího.

Proč si tedy myslíte, že váš sporák je vyjmut?

Biden Bucks
Pointa je, že Bidenova administrativa a nikým nevolení byrokraté, které umožňuje, se vymkli kontrole. Již jsem vám řekl, jak chtějí ovládat váš život pomocí Biden Bucks. To je termín, který používám v souvislosti s nadcházejícím digitálním dolarem – digitální měnou centrální banky.

Administrativa postupuje vpřed s Biden Bucks, jejich vládou podporovanou digitální měnou.

Obávám se, že se Biden Bucks stanou základem nového systému plné kontroly občanů prostřednictvím finančního systému, něčeho podobného čínskému systému sociálního kreditu, který kontroluje celou populaci na základě politické loajality.

Čína již využívá CBDC k tomu, aby politickým disidentům odepřela možnost cestovat a vzdělávat se. Kanada loni v zimě zabavila bankovní účty a kryptoúčty nenásilných protestujících řidičů kamionů.

Tyto druhy systémů “sociálního kreditu” a politického potlačování bude snadné provádět, až budou v USA zcela zavedeny “Biden Bucks”.

Biden Bucks a plynová kamna
Tato nová měna umožní úplnou kontrolu všech amerických občanů. Každý “digitální dolar” totiž bude naprogramován vládou. To znamená, že bude moci vaše peníze libovolně “zapnout nebo vypnout”.

V zemi s Biden Bucks bude vláda znát každý váš nákup, každou transakci, kterou provedete, a dokonce i místo vašeho fyzického pobytu v místě nákupu.

Odtud je už jen krůček k záporným úrokovým sazbám, zmrazení účtu, srážkám daní z vašeho účtu a dokonce k tomu, aby vás vyšetřovala FBI, pokud budete volit nesprávného kandidáta nebo dávat dary nesprávné politické straně.

Čistě digitální dolar by vás mohl potenciálně omezit v nákupu určitých věcí, které jsou v souladu s jejich progresivním/zeleným programem.

Odebrání možnosti vařit na plynovém sporáku je pro ně jen další způsob, jak vás ovládat. Ale co konkrétně by mohly mít plynové sporáky společného s “Biden Bucks”?

Na první pohled by se zdálo, že nic. Nemají spolu nic společného. Ale s Biden Bucks můžete utrácet peníze pouze za společensky schválené nebo politicky schválené nákupy.

A pokud své peníze neutratíte za politicky schválené nákupy, můžete očekávat odplatu.

“Hej, občane, vidím, že stále používáš plynový sporák. Ale my jsme zjistili, že plynové sporáky jsou nebezpečné. Neposlechl jsi. Tak hádejte co? Právě jsme ti snížili sociální kredit. Hodně štěstí při získávání té půjčky, kterou jste chtěl. A na tu novou práci, o kterou jste se právě ucházel, můžete zapomenout.”

Recept na neomezenou státní moc
Takto se mohou tyto věci odehrávat pod Bidenovým vedením a jak se mohou týkat něčeho tak zdánlivě nesouvisejícího, jako jsou plynové sporáky.

V rámci Biden Bucks skutečně neexistuje žádný limit pro zasahování státu do vašeho života.

Dokonce i The Economist oznámil nástup digitálních měn podporovaných státem a varoval, že “přesunou moc od jednotlivců ke státu”.

The Economist není známý tím, že by se zabýval konspiračními teoriemi.

Naštěstí se lidé brání, včetně volených úředníků. Jak tvrdí poslanec Gary Palmer:

“Nevolení byrokraté by neměli mít takovou moc, aby o takovém kroku vůbec uvažovali. Je načase omezit Bidenovu administrativu a její neustálou touhu kontrolovat životy a rozhodnutí Američanů.”

CPSC po podobné rychlé kritice od záměru zakázat plynové sporáky ustoupila. To však nutně neznamená, že se vzdá. Jen na to půjdou tišeji.

Buďte připraveni.

https://bit.ly/3XsY98y

sdíletj na

3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Pavel z Moravy
21. 1. 2023 11:21

Copak není vidět, že tato společnost zdegenerovala? To si opravdu lidé myslíte, že stačilo 77 let od konce 2.světové války, aby člověk prozřel a stal se mírumilovným tvorem chtějícím spolupráci všech se všemi v rámci spravedlnosti? Až by zde proběhlo údobí 200 až 300 let bez konfliktů, potom by se snad dalo hovořit o tom, že člověk vyzrál a chce žít v míru a spolupráci s druhými národy a lidmi. Osobně jsem si kdysi myslel, že tyto naše národy, beru původní ČSSR, jsou vyspělé a jejich lidé inteligentní a důstojní. Koukněte se dnes a úzkostí z toho, jak to dnes vypadá se vám sevře svěrač. Podívejte se do Řeporyjí a pochopíte, kam jsme se dostali. Na samé dno. Ámen.

Autor
21. 1. 2023 13:00
Odpovědět  Pavel z Moravy

Byla to otázka, kdo měl “volnější” prostor a hlavně pro koho se dělala politika. A nikdy nepodceňujte reklamu, manipulacci. Diovolím si – opět _ upozornit na to, že všechny způsoby manipulace jsou běžně k “nahládnutí” v textech pro reklamu. Takže i ten “neškodný” reklamní klip v TV je součástí manipulace. I kdyby to autoři, nebo uzadavatel neměli v úmyslu. Prostě musí TO NĚCO prodat, vnutit.
Vemte si jednu nejznámější “limonádu”, která je nesporně škodlivá pro zdraví, ale reklama zvláště na Vánoce je silná (nebudu jim dělat reklamu) a “plná štěstí”. Prostě podobně to funguje i v politice.

Autor
21. 1. 2023 12:55

Děkuji za reakci na můj skromný návrh na článek (pokud to tak bylo). Ono je dobré vědět, že – jak se opakuji – jsou všude lidí rozumní a lidé hloupí.