blog

Běží už už příprava na vstup ČR do války na Ukrajině plnou parou?

ze sítí:

Ivan David

Mocní ze zámoří, kteří zorganizovali kandidaturu generála Petra Pavla do funkce prezidenta ČR, jsou si zřejmě už tak jistí, že se jim podařilo mediálně zmasírovat voliče k volbě tohoto produktu, že ztrácí veškeré zábrany. Doposud nejčilejší vládní aktivistka pro válku s Rusem – ministryně obrany Jana Černochová (ODS) v době mezi 1. a 2. kolem volby prezidenta ČR nechala svolat velitelské shromáždění Generálního štábu Armády ČR. Na něm náčelník Generálního štábu generál Karel Řehka (na obrázku vlevo od Petra Pavla) obšírně hovořil o problematice mobilizace českých občanů pro případ války s Ruskem.

Může být, že ministryně Černochová, která se doposud blýskla„perlami“, jako například fotografií v tričku s nápisem „fuck off Putin“, nemá ani špetku politického talentu, když nechá generály před veledůležitými volbami veřejně mluvit o mobilizaci a odesílání českých občanů na jatka na rusko-ukrajinské či jakékoli jiné „natoidní“ frontě. Nebo naopak může jít o psychologický manévr urychleného přechodu na mediální přípravu populace na vstup ČR do války s Ruskem. Pokud vládní kandidát generál Petr Pavel ve volbách uspěje, bude to vláda vydávat za souhlas občanů se zapojením naší země do války na Ukrajině. Věty: „Vždyť jsme Vám to říkali…“, „Mluvili jsme o tom už před volbami…“ a „Občané nám k tomu ve volbách dali mandát…“, známe od představitelů ODS už z dob, kdy asociální reformy a rozpočtové škrty prováděly vlády Mirka Topolánka (ODS) a Petra Nečase (ODS).

Sílí ve mně podezření na druhou variantu. Po zveřejnění rozhovoru náčelníka generálního štábu Řehky, v němž pro ČTK hovoří o nutnosti mobilizace pro případ války s Ruskem, začal proces umlčování oponentů. Dnes byl – zřejmě na žádost vládou financovaných bojovníků s „fake news“ -facebookem zablokován účet blogera píšícího pod autorským pseudonymem Milan Vidlák . Za příspěvek s tímto textem, který sdílím s jeho laskavým svolením:

„V případě války NATO s Ruskem by stát musel výběrově mobilizovat…“, říká náš vrchní lampasák. Na Hrad se chystá druhý lampasák.

„Dobrovolné odvody“ už prý jedou a výcvik se plánuje na jaro.

Oni se tím vůbec netají. To by bylo, aby se nepodařila nějaká dobrá záminka. Nějaká ta raketička, nějaké to bum bum a bude vymalováno.

Tak co, těšíte se na ruskou frontu? Těšíte se, až jim dáte vaše syny a manžely? Těšíte se, až se vám vrátí bez rukou a nohou… nebo v rakvi?

Sláva Ukrajině.“, napsal Vidlák a byl za to zablokován. Možná, že to čeká i můj facebookový účet. V tom případě se dále budeme setkávat na mém telegramovém kanálu.

Že Vidlák nenapsal žádné „fake news“, ani poplašnou zprávu, dokládá fakt, že svého textu vložil odkaz na rozhovor generála Řehky v plném znění, jak vyšel na ČTK. Před hlasováním o volbě budoucího prezidenta ČR, který je zároveň vrchním velitelem ozbrojených sil našeho státu, by si jej měl přečíst každý, kde ještě není plně přesvědčen o tom, že by měl hlasovat proti generálu Pavlovi. Proto nyní také přikládám jeho text, jak jej dnes ráno zveřejnila ČTK:

„Řehka: V případě války NATO s Ruskem by stát musel výběrově mobilizovat

Praha – Pokud by došlo k válce mezi NATO a Ruskem na východním křídle aliance, profesionální armáda by na plnění úkolů nestačila. Stát by tak musel přistoupit minimálně k výběrové mobilizaci, řekl v rozhovoru s ČTK náčelník generálního štábu Karel Řehka. Jako poučení z války na Ukrajině vidí nezbytnost, aby se do obrany země zapojila celá společnost, nejenom armáda. Stát se také nemůže spoléhat na to, že za něj vítězství vybojuje někdo jiný, ale musí se sám na obranu chystat. Za extrémně důležitou pro Česko označil Řehka pomoc Ukrajině, nejen z morálních důvodů, ale i kvůli zajištění vlastní bezpečnosti.

Ruská agrese na Ukrajině podle Řehky znamenala změnu v myšlení západního společenství, které si začalo připouštět možnost vzniku války v Evropě, což do té doby bylo tabu. “Bylo nepředstavitelné, že nějaký agresivní stát na evropském kontinentu napadne jiný stát a zahájí válku, ve které se bombardují města a zabíjí civilisté,” podotkl.

NATO i jeho členské státy proto mimo jiné začaly přepracovávat své strategické dokumenty, ke stejnému kroku přistoupila i Česká republika. Připravuje se proto změna bezpečnostní i obranné strategie, upravovat se následně bude i dlouhodobý výhled pro obranu a koncepce výstavby české armády.

Společnost si podle Řehky nově připouští, že je potřeba se chystat na případný dlouhodobý válečný konflikt na větším teritoriu proti vyspělému protivníkovi. “To samozřejmě vyžaduje dramaticky odlišný přístup k obraně a dramaticky jiný přístup k budování schopností armády,“ řekl. Nemění se podle něj to, že armáda potřebuje nová bojová vozidla pěchoty, tanky nebo stíhací letouny, ale urgence přístupu. “Krize nám ukázala, že je potřeba to fakt vzít vážně a sakra to urychlit,” podotkl.

Pokud by byla válka mezi NATO a Ruskem například na východním křídle aliance mimo české území, okamžitě by se to České republiky dotklo a pouze profesionální armáda by nestačila. “Bude se muset zapojit celá společnost, bude se muset minimálně výběrově mobilizovat, ať už lidé nebo věcné zdroje materiálu,” uvedl. Česko by se podle něj stalo legitimním cílem, protože by se přes jeho území například přesouvaly spojenecké jednotky. Poukázal na to, že řada prostředků používaných ve válce na Ukrajině může doletět až na území ČR. “Takže myslet si, že se to nedotkne našeho teritoria, je prostě naivní,” uvedl.

Ukrajinci se podle Řehky dokázali Rusku na počátku války ubránit, protože byli připraveni, semkli se jako společnost a byli ochotni za každou cenu bránit hodnoty, které jsou pro ně cenné. Ukázali tak, že si západní pomoc zaslouží. “Velká lekce z Ukrajiny je, nespoléhejme na to, že za nás někdo něco udělá. My v první řadě musíme být odhodlaní a připravení,” řekl. Za další poučení považuje to, že obrana musí být věcí celé společnosti.

Vojáci podle něj nyní vedou například diskusi o “kvalitě versus kvantitě” a nalezení správné vyváženosti. “Jestli mi někdy nestačí o něco jednodušší prostředek, protože je pro mě cennější, že bude dostupný, když ho budu potřebovat,” poznamenal.

Armáda se podle něj pokouší z konfliktu poučit, shromažďuje proto informace z různých otevřených zdrojů, ale i přímo od ukrajinské armády nebo od vojáků. “Snažíme se vyhodnocovat, co to pro nás znamená,” doplnil.

Řehka: Pomoc Ukrajině je pro ČR extrémně důležitá i kvůli bezpečnosti

Pro Česko je extrémně důležité pomáhat Ukrajině nejen z morálních důvodů, ale i kvůli zajištění vlastní bezpečnosti, řekl ČTK Řehka. Rusko označil za agresora a potenciálního protivníka, poukázal na jeho nepřátelské chování. Zdůraznil, že pokud by Rusko ovládlo Ukrajinu, pro Česko by to znamenalo nutnost mnohem výraznějšího navýšení výdajů na obranu.

“Je extrémně důležité pomáhat Ukrajincům. Protože oni tu hrozbu brzdí, oslabují ji a drží ji od nás. Není to jenom o tom, že to je morálně správně, ale my to potřebujeme i z hlediska naší obrany,“ řekl. Pokud by podle něj západní státy Ukrajině nepomáhaly, Rusko ji “převálcuje”. “Budeme pak mít Rusko na hranici aliance, bude ještě povzbuzenější a agresivnější. A my pak budeme muset daleko více investovat do obrany a bude to pro nás daleko nebezpečnější situace,” doplnil.

Rusko označil za potenciálního protivníka. “Jestli budeme potenciálně s někým v dohledné době válčit ve velké válce, kromě nějakých teroristických skupin, tak to bude Rusko,” uvedl. Připomněl nepřátelské chování Ruska i to, že jeho agenti výbuchem v muničním skladu ve Vrběticích zabili dva Čechy. “Dělá spoustu nepřátelských věcí, označuje nás nepřátelsky, má vůči nám nepřátelskou rétoriku a je čím dál agresivnější,” dodal. Zdůraznil, že pokud by Rusko na Ukrajině uspělo, nezastavilo by se tím.

Za nebezpečnou zároveň označil současnou tendenci Rusko podceňovat. “Rusko zdaleka není poražené, to je fantazie,” řekl. Je podle něj těžké predikovat, jak dlouho bude Rusku trvat obnova, déle než deset let to ale nebude. “Dělají pro to vše, je to velká země, mají jiný vztah k lidskému životu,” podotkl.

Zdůraznil, že deset let je z hlediska budování obrany velmi krátká doba. “Chtěl bych proto říct, že je urgence v tom, že se musíme na tu hrozbu chystat,” dodal. Za nejlepší způsob zabránění válce považuje odstrašení, tedy dát Rusku najevo připravenost a sílu.“.

Zdůrazňuji, že text zveřejnil dnes v 6:40 ráno server České noviny, který je neplacenou službou České tiskové kanceláře – oficiální tiskové agentury České republiky. Všechny své voliče i čtenáře, kteří ještě váhají, zda jít v pátek nebo v sobotu k volbám a hlasovat proti gumě Pavlovi, tímto vyzývám, aby si článek důkladně a pozorně přečetli. A připomenuli si slova předsedy vlády ČR Petra Fialy, která řekl opakovaně ve Sněmovně i novinářům. „Jsme ve válce s Ruskem“, řekl Fiala, řekla ministryně Černochová i rada dalších vládních politiků.

Čistě z právního hlediska ještě ve válce s Ruskem nejsme. Podle Ústavy ČR válku vyhlašují obě komory Parlamentu ČR hlasováním, v němž pro vyhlášení válečného stavu musí hlasovat nadpoloviční většina všech poslanců i senátorů. Vládní koalice těch 101 poslanců a 41 senátorů bohužel má. Zatím k takovém hlasování nepřikročili. Je tu však vážné riziko, že pokud občané zvolí prezidentem republiky generála Petra Pavla, Fialová vláda již nebude mít před sebou dlouho žádné volby, které by mohla prohrát. Už je nic nebude brzdit, aby ten válečný stav vyhlásili.

Mnozí po zkušenostech s bývalým premiérem a šéfem hnutí ANO Andrejem Babišem oprávněně namítnou, že ani u něj není záruka, že se vládní pro-NATO většinou nenechá strhnout k zatažení naší země do války s Ruskem. Mnozí si možná vzpomenou na hlasování o zákoně o vyřazení ruských firem z účasti na dostavbě jaderných elektráren po tzv. „Vrbětické lži“.

Oprávněnost tohoto zlidovělého označení dokládá, že ani po dlouhé době orgány činné v trestním řízení nepředložily důkazy, které by u soudu obstály při žalobě proti údajným ruským pachatelům. Náš trestní řád umožňuje jejich souzení v nepřítomnosti. Že žádné takové trestní řízení před soudem dodnes neprobíhá, svědčí o tom, že celá aféra byla velmi pravděpodobně manipulací ze strany západních tajných služeb a jejich spolupracovníků v ČR.

Nemohu se samozřejmě zaručit za Andreje Babiše, že nepodlehne vydírání zpoza Atlantiku nebo z Brusele, aby poslal české občany na smrt někde na Ukrajině. S čistým svědomím si však troufnu napsat, že podle mého názoru generála Petra Pavla nebude muset nikdo vydírat, aby jako vrchní velitel ozbrojených sil ČR podepsal rozkaz k mobilizaci českých doposud civilistů, ani jejich odeslání na válečná jatka na Ukrajině či v Pobaltí, které haraší zbraněmi na ruské hranici. On kvůli tomu do funkce prezidenta republiky kandiduje. A nyní je to jen na nás všech, abychom ve volbách rozhodli, zda k tomu dostane příležitost.

sdíletj na

94 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Teuton
26. 1. 2023 19:32
Odpovědět  josh-xy

Ihned bych z “naší” armády dezertoval a přeběhl k Rusům, kdyby mne chtěli špenáti zmobilizovat. Za tu jejich hanebnou svini, která se bojí mít vlastní děti, Černochovou, bych nebojoval ani omylem.

All
26. 1. 2023 21:35
Odpovědět  Teuton

JENŽE VLADA NAS ŽENE CELKOVĚ DO SEBEZNIČENI. ASI ONI MAJI UNIKOVE PLANY?ALE DOUFAM , ŽE JIM NEVYJDOU A BUDOU DOPADENI. ZATIM TO VYPADA,ŽE SE NAPLNI PROROCTVI , KTERE HOVORI,ŽE PRAHA BUDE ZNIČENA. A politici s fialovou vládou velmi o toto usilují,aby se Praha stala terčem.Vždyť usa to bude šumafuk,jako vždy.Pražané modlete se,aby to nebylo pomocí termojaderné hlavice.CHcete to ? Zatím to vypadá,že ano,pražané a celý středočeský kraj o to usiluje nejvíce.

Pavel z Moravy
27. 1. 2023 09:24
Odpovědět  All

Toho co škůdci plánují je mnohem více. Předpokládám, že kromě hyperinflace a neuvěřitelného zadlužení, kterým nás chtějí extrémně zadlužit a zemi úplně zaprodat se chystají přejít na euro a dá se předpokládat, že s podhodnocenou korunou. A nevím, proč mám ten pocit, že grázlové z EU budou chtít brzy euro zlikvidovat a nahradit sociálními kredity. Proč by se stále tito dacani sjížděli do Davosu na WEF. A jakmile zůstaneme bez vlastní měny spolu s těmi všemi super zadluženými zeměmi eurozóny, je po nás. A myslíte si, že dnešní volba aspeňáků a plutokratů na tom může něco změnit? Přijde pouze hlubší pád do otroctví, protože jsme ponechali u moci ty, kteří nám ničí život. Jak to, že právníci alternativy ještě nepodali žádnou ústavní stížnost na porušování zákonů ze strany škůdců zemských. Běží zde zlodějna v přímém přenosu. Jak se hospodaří se státními prostředky? Přestávám věřit všem a všemu a znovu budu muset konstatovat co řekl Řek Zorbas- v člověka nevěřím. Alespoň potom není člověk zklamán.

Pavel K
27. 1. 2023 10:50
Odpovědět  Pavel z Moravy

Však ten Stropnický tenkrát předpověděl, že co byste chtěli už je tu 75 let klid(mír) a tím zřejmě myslel že to není dobrý. Jenerál zase že mír je fikcem je to fšechno jedno hnízdo škodičů. Teď mi přišlo do mailu, že Hnusa posílají přes nás za 40 miliard dolarů zbraně už ty lepší. No a reakce z Kremlu přišla okamžitě, že tím se stává ČR cílem jejich raket. Hned to nebude tipuji až se oteplí. Aby buznám nebyla zima.

Jaroslav
27. 1. 2023 10:42
Odpovědět  Teuton

Teuton, v armádě jsem sloužil dlouho, přísahal jsem ČSSR (to byla má rodná vlast), pak i České republice, ale ne NATO. Abychom si nedělali ilúze, vojna není kojná, tj. ta dezerce by asi nebyla tak jednoduchá, voni by si Vás tam v tý válce již pohlídali! Nu, pokud jsem článek správně přečetl, autor se bojí, že bude válka ČR s RF. Jak správně prohlásil generál Petr Pelz “..my již ve válce s RF jsme, jenom naše vláda nás o tom jaksi zapoměla informovat…”. Ustanovením blba náčelníkem generálního štábu to jenom potvruje. A ta společná fotka dvou “géniálních vojáků” o čemsi také napovídá. Ten s vyšší hodností svou kariéru udělal především lezením do tísíců řití, a ten s nižší hodností vypadá, že je připraven se řídit příkladem svého staršího soudruha (omlouvám se za ne příliž vhodné užití tohoto slova, které by mělo spíše označovat přítele, než kohokoli z těchto dvou kreatur). Nezapomínejte, že dnes volí venkov a nenávist proti Praze a lásce. Tak holá k volbám, nebo si zjistěte kde je “rekrutační centrum” AČR (čech by řekl náborové centrum, ale termínus technikus je jiný, to nejsou pokrutiny ale asi rekrutiny)

ladik
27. 1. 2023 18:12
Odpovědět  Jaroslav

Přesnější je v tomto případě použít slovo “soukmenovec”.

oldoo
27. 1. 2023 08:11
Odpovědět  josh-xy

Tenhle profesor tvrdí,že věci mohou zmizet a po letech se zase objevit.Není co dodat.

Pedro
26. 1. 2023 19:31
Odpovědět  Jan

Napadlo mě jak se zbavit migrantů v celé Evropě. Vyhlásit mobilizaci pro boj na ukravině pro všechny co nejsou původními obyvateli. Do týdne by odtáhli sami. A ti, kteří už mají občanství, musí být vydané nejméně před 20 lety.

Vaska
26. 1. 2023 20:00
Odpovědět  Pedro

někde už bylo, že eurosojuz pomůže s mobilizací těch co zdrhli z banderostánu na západ

Vaska
26. 1. 2023 20:18
Odpovědět  Vaska
Gales
26. 1. 2023 20:01
Odpovědět  Pedro

V tom případě bych jim dal jízdenky zadarmo.

All
26. 1. 2023 22:00
Odpovědět  Jan

USA chce rozválčit celou evropu,tohle je zcela jasné. Co se ale stalo včera, 25. 1. 2023 v Německu ! Němci se rozhodli poslat tanky Leopard II na ukrajinu proti rusku. Co to znamená ? Že je Německo ve válce s Ruskem opět a že válka v r.1945 neskončila, fašizmus a nacismus v evropě se rozjíždí ohněm naplno. Jak vůbe přišli tihle dva pomatení šplhouni k hodnostem generálů, tyhle švestičky nic neví o jaderných zbraních a kdo je má ? Cvoci pro cvokárnu.

Jan
28. 1. 2023 08:44
Odpovědět  All

USA chteji opet znicit Evropu a odstranit konkurenta jako v 1. a 2. svetove valce. Budou vydelavat dvakrat na utrpeni Evropy:

  • prodejem zbrani svym loutkam u moci
  • na rekonstrukci znicenych mest a infrastruktury

To se jim uz nesmi povest. Musi trpet stejne jako vsichni ostatni. Bohuzel, neni mozne znicit jenom ty lidi, kteri tento dabelsky plan pripravuji.

Martin
26. 1. 2023 16:34
Ohodnotit příspěvek :
     

Tuhle válku ukončí až smrt Soroše. Stejně jako II. světovou válku ukončila až smrt Hitlera.
Soroš je hlavou ideologické pyramidy, která vede rasistickou vyhlazovací válku proti Slovanům.

orinoko
26. 1. 2023 17:02
Odpovědět  Martin

Omyl, to neskončí nikdy, pokud nebudou eliminováni nekonecni nenazranci, jichž vždycky vstane dost už na konci právě probíhajícího děje. Různí Dullesove, Brezaci a podobná verbez nikdy nebudou spokojeni a konečný výsledek budou chtít změnit. Co může být jiné, je časový odstup. Podle I., II. a teď nadcházející války lze takovou veličinu odhadnout. Pokud ještě nebude mrtvá i matematika.

Chjo
27. 1. 2023 12:30
Odpovědět  orinoko

Nesouhlasím. To je lež kterou nám podsouvají. To tradiční: že by ho jen nahradil jiní. I kdyby. Tak už si ta náhrada setsakramentsky rozmyslí jestli bude jednat stejně. Toto je problém výchovný. To jsou dospělí rozmazleni spratci. Následky činů. To je to co schází.

PENNYS
26. 1. 2023 18:14
Odpovědět  Martin

Séééroš má ještě syna a synátor už dávno jde v otcových šlápějích.
Mimochodem,válku ukončí udatná ROSSIA!!! Zlo přichází vždy ze západu- životodárné dobro, vždy vychází z východu!

zajda
27. 1. 2023 16:24
Odpovědět  PENNYS

I slunce přichází z Východu a to je zdrojem všeho dobrého.Takhle by si to mělo obyvatelstvo planety pamatovat a podle toho vystupovat a jednat.

janle57
26. 1. 2023 19:54
Odpovědět  Martin

Při brzkém vyhlášení mobilizace u nás všichni názorně uvidíme jaká láska,odhodlání
a sebeobětování vytryskne z každého čummobila až ho vykopou z gauče od
klikání na Seznamu,kde horoval pro zahájení jaderných úderů na Rusko,gen.Pavel
s maršálem Řehkou jim konečně zajistí,aby tu svojí odvahu ukázali někde na Východě
v praxi,pevně věřím,že nám Goebbels24 poskytne zaručené zprávy o nadšení rekrutů
a jejich volání na Moskvu,na Moskvu !!

orinoko
26. 1. 2023 16:36
Ohodnotit příspěvek :
     

Chránit HOD-NOTY? Třeba tu kolosální korupci, která je pro Halič něčím tak přirozením, že z toho jde i emericky karfiol do kolen?
A zase, žádný fejk! Stačí si projít USA info scénu. Těsně před tím než došlo k provalu obří kyjevské korupce, kdy se údajně nedaří dohledat 20 mil dolacu z tzv pomoci, tak zelenina ohlásil nové zákony pro potření korupce. Proč asi?

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
orinoko
26. 1. 2023 16:42
Ohodnotit příspěvek :
     

Člověk neujde ani krok, aby ho nedohnal total bizar… Hej, Řevka /jméno do pranice/ , dojdi si půjčit na Zonky, jinak ti Alzak nakope prd@l.

orinoko
26. 1. 2023 16:48
Odpovědět  orinoko

Pro úspěch českých Dubů na haličské frontě je třeba kolektivního tance na ministerstvu války. Kde jsou ty doby, kdy si tam jiná škeble v čele denně nosila cokla v náručí. To byla možná taková symbolicka podoba jurského vkladu do nadcházející emericke války. Káli, tancuj… Jako Kamali!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Boomer
26. 1. 2023 16:58
Ohodnotit příspěvek :
     

..mobilizace věcných zdrojů? Hm, to by mohlo znamenat kupříkladu, že.. někomu posbírají SUV autíčka? Nebo soukromá letadélka a vrtulníčky? No, možná se taky zase budou štrikovat fusekle, rukavice a šály pro potřeby vojsk na Východní frontě. Svetry dodá komické duo Pekarová & Adamová..

orinoko
26. 1. 2023 17:08
Odpovědět  Boomer

Dneska bude velký zájem o drony všeho druhu. Zahlédl jsem kvadrokopteru, která zvedla svého majitele. Jinak ovšem velká trefa.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Boomer
26. 1. 2023 17:22
Odpovědět  orinoko

.. já viděl myslivce, co si něčím takovým nesl domů střeleného srnce.. prý kdo by se s tím vláčel vzrostlou vojtěškou.

orinoko
26. 1. 2023 17:06
Ohodnotit příspěvek :
     

Něco ze života petibakalice:
” Málo indiánů, hodně náčelníků. Toto rčení sedí na českou armádu, která má zhruba o 1250 víc důstojníků, než kolik by chtěla mít. Naopak jí chybějí tisíce vojáků v základních funkcích a poddůstojníci. “

Boomer
26. 1. 2023 17:23
Odpovědět  orinoko

..a to ještě nikde nebojovala.

Albi
27. 1. 2023 18:42
Odpovědět  Boomer

Jak to?
Jak jsem dost často četla, bojují. Ale jen za Prahu!

Boomer
28. 1. 2023 09:02
Odpovědět  Albi

.. inu, kdysi zemědělci každoročně sváděli boj o zrno. Papír snese všecko..

Janaz
26. 1. 2023 17:07
Ohodnotit příspěvek :
     

“Bylo nepředstavitelné, že nějaký agresivní stát na evropském kontinentu napadne jiný stát a zahájí válku, ve které se bombardují města a zabíjí civilisté,” podotkl.ň
Ty čurák zelený, v akom kúte si pdel, keď usáci a ich poskokovia z NATO zaútočili na Juhosláviu?????

PENNYS
26. 1. 2023 18:17
Odpovědět  Janaz

No comment100%

OH2
26. 1. 2023 18:19
Odpovědět  Janaz

To se nepočítá! Ty nevíš, že Havloidi nosí podobné límce jako psy a z reality vidí pouze vytyčený úsek? Všechno ostatní neexistuje. Výsledek třicetileté debilizace.

Markýza
27. 1. 2023 14:58
Odpovědět  Janaz

Tak jsem si to přečetla celé, protože jsem myslela, že kecáte. Bohužel nekecáte…….jak se tak může stát, že český generál neslyšel ani slůvko o válce v Jugoslávii? Fascinující…….

Aleš
26. 1. 2023 17:10
Ohodnotit příspěvek :
     

Už se těším na ty plné mobilizacni autobusy voličů Pavla a SPOLU. Budu jim mávat ukrajinskou a americkou vlajkou až pojedou po výcviku na frontu. Myslím ze bude natriskano a lidi se budu prát o místa při mobilizaci.
Nebo to bude jinak ? U odvodu kardiak, kardiak , kolena, žlučník , blázen, kardiak ?
Pak už jen klystýr a dvojitý.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Boomer
26. 1. 2023 17:26
Odpovědět  Aleš

..a zase bude sháňka po modrých knížkách?

me2d44
26. 1. 2023 20:09
Odpovědět  Boomer

Mám v paměti, že jeden, aby získal modrou knížku, poprosil kamaráda, že mu to zmákne na záchodové míse. Na poslední chvíli si to rozmyslel a tou rukou uhnul. Výsledkem bylo to, že nakonec tu modrou získal za přeraženou nohu ten, který se nabídl mu tu ruku přerazit – skončil nohou v záchodové míse, přeražené nártové kůstky, zlomený kotník a šroubovitá zlomenina holeně.

me2d44
26. 1. 2023 20:02
Odpovědět  Aleš

Jo a chinin a výplach žaludku, to byla metoda doktora Goldsteina v Švejkovi. Ale ono to někdy nechce fungovat!

ModrýKlokan
26. 1. 2023 21:39
Odpovědět  me2d44

Grýnštajn :-D))))

Pavel K
27. 1. 2023 08:30
Odpovědět  ModrýKlokan

…..ještě za dvacet budete křičet ze spaní, že jste simulovali u dr. Grýnštajna…. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

me2d44
27. 1. 2023 11:47
Odpovědět  ModrýKlokan

Nezáleží na tom, zda Gold- nebo Grýn- podstatu věci to nemění Pokud si pamatuji, tak na rozlučku dostal Švejk dvojnásobný klistýr – a dle jeho slov na tom mělo stát celé Rakousko… (film jsem viděl už před rokem a mám dobrou paměť na obličeje, ale špatnou na jména – jako technik jsem jména nikdy moc nepotřeboval – když to bylo pak v civilu nutné, bral jsem si vizitku, ale v armádě, když se za rok obměnilo 150 vojáků, tak bylo nutné se naučit jména nová a stará zapomenout). Ale současná vláda má náběh na trojnásobný klistýr, 2 výplachy žaludku a pak 10 let na Mírově na samotce!

Markýza
27. 1. 2023 15:01
Odpovědět  me2d44

Nadechnout se kakaa – povídali pamětníci. Protože pak to na rentgenu vypadá, jako že máte stín na plicích (nesmí se to ovšem přehnat s množstvím) Jen nevím, jestli dnes nejsou onačejší metody na odhalování podobných praktik.

zuzana
26. 1. 2023 17:34
Ohodnotit příspěvek :
     

Putin zničil na Ukrajině laboratoř na výrobu adrenochromu
https://aktax.cz/putin-znicil-na-ukrajine-laborator-na-vyrobu-adrenochromu/

Pavel K
26. 1. 2023 18:08
Odpovědět  zuzana

zuza nezlobte se toto já číst nebudu protože mě to strašně vadí, to nedávám.
Tak odpovím bez toho že bych to četl, KÉŽ BYSTE MILÁ ZLATÁ MĚLA PRAVDU, CO JE V TOM NADPISU. KREATŮRY HNUSNÝ. CO DĚLÁ TEN BŮH ŽE TOTO DOVOLÍ.

26. 1. 2023 18:30
Odpovědět  Pavel K

Myslím, že je to pravda. Hádám, že budeme mít oči jak šnek před bouřkou, až vylezou všechna svistva.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
26. 1. 2023 18:57

Ted jsem si vzpomněl. Už před specoperací jsem na více ruswebech zachytil zprávu, že se v Rusku ztrácí ročně cca 300 000 dětí. Až do doby asi před půl rokem jsem si myslel, že to byla jen taková politická masírka. Jenže někdy před půlrokem jsem narazil na články o tomhle swinstvu na amiwebech, tak jsem po tom šel. Výsledkem je, že to už za blaf nepovažuji.
Zatím se mi furt ještě nechce úplně věřit těm zprávám co občas pronikly na alterweby o britské královské rodině o satanských rituálech, žbrundání krve nemluvnat a vraždění dětí, že to nemám kde ověřit. Jenže jestli je to pravda, tak to dřív nebo pozdějš vyplave. Že se to děje HoliWúdú to už jsem si ověřil. Jenže je to všechno tak morbidní, že lidi odmítaj tomu uvěřit. Na rovinu – jediná záchrana naší civilizace je, že Gosudar odamerikanizuje Evropu a v USA to řachne a vypukne tam občanská válka. Pak to začne lízt navrch – jak tady, tak za louží. Dřív asi ne.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel K
26. 1. 2023 19:19

Milane ale jak tohle někdo může dělat i kdyby to vynášelo kdoví co!!
Však to je zrůdnost nad zrůdnost. To nemůžou být lidi.

26. 1. 2023 21:36
Odpovědět  Pavel K

Když zatím není možná nesmrtelnost (i když i tady se tumlují, v blahé naději, že své vědomí přenesou do… jak to říct… prostě že se stanou buď bioboty, nebo roboty, se svým “já”, tedy se svým vědomím) tak aspoň že si takhle prodloužej život, příteli. Nebylo ti nikdy nápadný jak jsou někteří politici a herci, ale vlastně celebrity obecně (ne všechny), tak nějak neodpovídající svému věku? Taková Sanra Bullock například. Ta je navíc tak blbá, že na sebe sama práskla, že si vmasírovává nějaký přípravek z předkožky nemluvňat. Dával jsem sem na to vidko odkaz, ale teď to nemůžu najít. Ostatně ani Čachtická paní nebyla první; tohle se táhne už od prehistorických dob.

Pavel K
27. 1. 2023 07:42

Milane to je ale šílenství. Na ten odkaz jsem koukal. Všem těmhle stvůrám bych vymyslel ex mučeníčko, aby si taky užily.

Helena
27. 1. 2023 08:18
Odpovědět  Pavel K

Je to velice jednoduché: strašlivě se bojí smrti !!! Pro oddálení smrti jsou ochotni udělat úplně všechno.

Pavel K
27. 1. 2023 09:24
Odpovědět  Helena

Jj máte pravdu. 🙋‍♂️

27. 1. 2023 10:55
Odpovědět  Helena

Nejen to. Nesmrtelný je pouze Bůh, že. A oni melou o tom, že se stanou bohy! Normálně, nahlas, se o tom zmiňují na svých slezinách a přirovnávají se k nim v souvislosti s velkým resetem. Že se stanou bohy. Já se tomu docela zasmál, ale měl jsem si radši uložit odkaz.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel K
26. 1. 2023 21:23
Odpovědět  jiří

Já to ani nebudu číst mě se to hnusí, KDE JE TEN SLAVNÝ BŮH?

Pavel
26. 1. 2023 23:05
Odpovědět  Pavel K

bůh je stvořil k obrazu svému – takže allahu akbar tam šlo pouze o nedospělé holčičky

Pavel K
27. 1. 2023 07:43
Odpovědět  Pavel

Takže to je vlastně brnkačka.

26. 1. 2023 21:47
Odpovědět  jiří

To jsem už také četl, jenže to nemám kde ověřit. A v katolických misiích v rezervacích hroby stovek umučených dětí. Tzn. že pokud v USA a Kanadě, tak samo to bude v Austrálii a Jihoamerice, akorát to je zatím stranou pozornosti.
A protože to jde zpátky staletími, do dob, kdy ještě neuměli adrenochrom jak získat, tak aplikovat, jako nyní, raději ani nedomýšlet…
Svět je zralej na Velkou čistku.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel K
26. 1. 2023 21:19

Milane já vím, ale ……..nevím co na to říci. To je šílenost!!

Pavel z Moravy
26. 1. 2023 19:24
Odpovědět  Pavel K

Pavle, vše co tady je vzniklo po velkém třesku. Miliardy let se to vyvíjelo, aby to nenažraný a zvrácený tvor, říkající si homo sapiens zničil. Raději měl ustrnout v postoji homo erectus, asi by bez toho co má mezi ušima bylo tomuto tvoru lépe. Ale za chvíli už možná bude lépe, protože tu možná nebude. Na člověka z toho všeho padá nevýslovná beznaděj. On už řek Zorbas řekl, V člověka nevěřím a dnes se to jen a jen potvrzuje. Ten největší póvl zachvátil západní svět. Ta degenerace, která zde probíhá nelze ani pochopit. My už nic nezměníme a neovlivníme, jsme součástí rozpadu a rozkladu společnosti. Myslím, že toto se opakuje v cyklech, takže nic nového pod sluncem. Stará moudrost odešla, mladá debilita a zvrácenost přikvačila.

Pavel K
26. 1. 2023 19:49
Odpovědět  Pavel z Moravy

Příteli víš co je horší? Zasyčel mi soudek, ale voják se stará, voják má v 16h dorazil závoz a jede se dál. Nic nenechávám náhodě. Doplnil jsem to hruškou a nějakej fialenko mi může cóóó může MUSÍ otvor poboskať. Teď jsi du udělat groček, půl napůl. Doufám že mám citrónek. Kamaráde ať zítra vyhraje třeba 666. Mám v čiči. Gloglo gloglo glóória. Přiměřeně. 🤣 🤣 🤦‍♂️ 🙋‍♂️

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel z Moravy
27. 1. 2023 09:44
Odpovědět  Pavel K

Tak si šmákni. Já si zase dám svařáček a v baru mám kubánský rum a maďarské Unicum, to je dobré na žaludek. A jinak to mám také v číči. Když slyším jak ti stařešinové žerou ty kecy v telce, mám toho dost. Nějaké pivko bez hmyzího sajrajtu snad ještě koupím a co bude dál, děj se vůle lidu zmýleného. Jelikož již v nic nevěřím, tak ať mi šmejdi políbí.

Pavel K
27. 1. 2023 12:39
Odpovědět  Pavel z Moravy

👍 👍 👍 👍 👍
Máš, máme recht. Ať si škubnou.

ladik
27. 1. 2023 18:25
Odpovědět  Pavel K

Pro mocné jsou jediným Bohem prachy. A ty mohou všechno.

pervy
26. 1. 2023 18:22
Odpovědět  zuzana

Soroš s Rockefellerem jsou teď namydlený.

Helena
27. 1. 2023 08:32
Odpovědět  zuzana

A víte, já tomu věřím, že takové laboratoře ti hajzlové mají. Tihle přebohatí a přemocní mají všechno, úplně všechno, hrají si na bohy. Nemají jenom jednu, jedinou věc: a to je NESMRTELNOST !! Tihle se strašlivě, strašlivě bojí SMRTI !! To je jediné, čeho se opravdu bojí. Měli jsme jedny známé, kteří téměř bez přičinění hodně zbohatli, staly se z nich absolutně nelítostné, nelidské, nespolečenské, kruté bytosti. Jediné čeho se báli, bylo – že onemocní a zemřou. A to si musíme uvědomit. Už víme, čeho se ti válkychtiví zk.rvenci nejvíc ze všeho bojí. A na tom se dá stavět !!!

Pavel z Moravy
27. 1. 2023 10:43
Odpovědět  Helena

Paní Heleno, včera jste to v některém příspěvku řekla přesně. Krev na rukou za případně ztracené mladé životy budou mít všichni, kteří s těmito dětmi pracovali a vedli je ke všem nepravostem a ovlivnili jejich smýšlení. Ať si takový učitel nemyslí, že nic neprovedl když vědomě lhal a ponoukal mladé lidi k nenávisti k ruskému národu, který nás osvobodil. Jeho nebo její vina bude možná ještě větší než vina grázlů, kteří ta děcka pošlou na jistou smrt.

Jaroslav
26. 1. 2023 17:46
Ohodnotit příspěvek :
     

Už vidím,jak holota v exekuci riskuje svůj život,aby zachránil majetek papalášům😂😂😂😂😂

Jaroslav
26. 1. 2023 17:47
Ohodnotit příspěvek :
     

Ffffffg

IVAN
26. 1. 2023 17:54
Ohodnotit příspěvek :
     

nasrat,vy dvě ku===

Pavel K
26. 1. 2023 18:12
Odpovědět  IVAN

Ivane, co to je za přízrak vedle Pavla? Nejen že v ňom vidím teplouše, ale tohle je VOJÁK. Tomu když já důchodce dám facku, tak posere čápa vletu.

26. 1. 2023 18:02
Ohodnotit příspěvek :
     

Kdyby to byla mobilizace dobrovolníků, jen bych to uvítal. Dobrovolníci by aspon pohnojili ukrajinské prérie, k tomu by získali Darwinovu cenu, a jako bonus by se zvýšila průměrná inteligence Českého trojnároda.

Vaska
26. 1. 2023 18:14
Ohodnotit příspěvek :
     

jestli je toto pravda tak to začíná –
https://t.me/BN4JeyTQ6RVkMTNk/54433

26. 1. 2023 18:27
Odpovědět  Vaska

Není. Je to lež jak Eifelovka.

Pavel z Moravy
26. 1. 2023 18:40
Ohodnotit příspěvek :
     

Tak takovou propagandou snad nedisponoval ani Goebles. Tedy škůdci se opravdu vybarvili. Doufám, že jejich arogance je brzy dostihne.

Spam vlasta
26. 1. 2023 19:58
Ohodnotit příspěvek :
     

Jen je nechte ty trubce a přidejte k nim i aktivitiské včelky nechť v zákopech slavné Ukrajiny udělají pořádek ! Krávy už tam skoro nemají a zem pro americkou pšenici je potřeba něčím přihnojit !

Administrátor
P.A.Semi
26. 1. 2023 21:28
Ohodnotit příspěvek :
     

Současné Volby jsou Souboj dvou Nenávistí – Kavárna nenávidí kapitalistu Babiše, protože od nich požadoval Férovou hru (eet a další podchycení těch, co “všetci kradnů”), my nenávidíme NATO a lživou Propagandu a jejich post-neo-komunistického Generála, pesimisticky se obáváme Války…

Obávám se, že ale tentokrát bude Nenávist Kavárny, podporovaná Manipulčaní Mocí Propagandy, mocnější, než ta naše, že ta Mocnější Nenávist (prozatím) Zvítězí
(V jakém to pak ale budeme žít duchovním prostředí, kde Mocná Nenávist vítězí?)

Co si asi zaslouží Národ, který si v domě dmýchání světové Války zvolí Generála do čela státu ?
Jsou tak zmagoření Válečnou Propagandou, že půjdou jak Lemingové, hrdě na pokyny svých generálů, na Východní jatka ? (To je zatím spíš pesimistický než reálný výhled…)

Ale pokud ta Válka bude, budou si a nám pak vyčítat – máte, co jste chtěli…
Mohli jste si vybrat Jednatele, který sliboval Mír, ale vybrali jste si Generála, který reprezentuje Válku Lži a Nenávisti na východě…
Budou si to pak vyčítat, ale marně… (ono pokud se to zvrtne, tak zřejmě i bez našeho přičinění, ale ta výčitka tam bude dlouho…)

Máme ty “Karty” velmi nevhodně rozdané…
Nejen že nás Babiš a Generál naučili, co je Menší Zlo, možná nás také naučí, co je to Kolektivní Vina, až sklidíme, co jsme tu kolektivně zaseli…

πα½

Pavel K
27. 1. 2023 08:27
Odpovědět  P.A.Semi

Semi ono nehrozí jen to, že budeme mašírovat, ale tady visí názorové nepokoje uvnitř státu. Však se podívejte na některé fanatické šílence na jejich přístup ostatním občanům, když nemají jejich vidění světa. Já už jsem ze zdravím dopryč, ale kdyby mě bylo lépeji pral bych se hned, jsem vysazený na fanatické kretény. Dal jsem sem ráno odkaz zrovna na jednoho takového blba. Je to dole. Řekněte mi co s takovým materálem? On nadává rusům, obvinuje je z fašismu a z ukrů dělá útrpný národ. Nó, co s debilem. Propleskat laloky.

Pavel z Moravy
27. 1. 2023 09:58
Odpovědět  P.A.Semi

Semi, to zlo je tu již zaseto dávno. Teď to vše pouze vrcholí. Řekl bych, že možná již žijeme konec věků, protože očekávat, že se probudí lidskost a moudrost v lidských bytostech je velmi málo pravděpodobná. Víte, teď by lidstvo potřebovalo oprášit staré dobré desatero. Ale asi dojde časem stejně k sebezničení a vše potom začne znovu od začátku.

Administrátor
P.A.Semi
27. 1. 2023 10:45
Odpovědět  P.A.Semi

A aby to bylo ještě symbolicky podtrhnuté, Volby se konají ve svátek největší Lži a Podvodu dějin…

To máme za ty falešné kecy o “Pravdě a Lásce” ale spíš překroucené “Lži a Nenávisti” předtím, nyní toho dostaneme vrchovatě…
I takhle se projevuje kolektivní Karma, nebo je to “Ironie Osudu”…?

πα½

All
27. 1. 2023 00:25
Ohodnotit příspěvek :
     

Babiš pouze řekl,že je proti válce,ale měl říci : Nebudu mobilizovat,nebudu posílat naše lidi do nevyhlášené války ,na cizí ůzemí a pro cizí zájmy ! Babiš to jen umí více okecat,ale bude taky poslouchat stejně jako Pavel jeblé z EU, nadnárodní hyeny z USA i neokony ,vrahy .Oba budou sloužit zlu,akorát s tím rozdílem,že chameleon jenerál Pavel je mnohem hloupější a ještě více dutější,prostě gumák blb jako poleno,král sluhů a blbů,co udělá pro koryto a hownodělání naprosto vše.

All
27. 1. 2023 00:30
Odpovědět  All

Kdyby měli být oba spravedlivě souzeni,jeden by dostal doživotí a ten druhý kulku jako v číně hed poté

Pavel z Moravy
27. 1. 2023 10:21
Odpovědět  All

Alle, máte plnou pravdu. Oba dva jsou z toho globalisticko- plutokratického hejna nepřátel běžného lidu. To jsou slouhové globálu a EU. Už nás nic dobrého nečeká, ať je to ten nebo ten, praštíme ho koštětem. Tady se již nedá nic dělat, než čekat co obrovská bída, která určitě přijde, pokud nás nespláchne tsunami války udělá s těmi všemi vymytými mozky této společnosti. Když tak občas poslouchám venku lid obecný, jsem zděšen a unaven jejich názory. Tak začíná společnost otroků. Není tu vůdce, není tu Jan Hus, není tu Jan Žižka, jsou tu pouze parchanti a zrádci národních zájmů. Kdo se nechce obětovat pro budoucnost, umírá spolu se svojí minulostí, řekl kubánský básník Bernall. Je ale fakt, že zde by takový jedinec zemřel zbytečně, za takový národ se již nelze obětovat. Ten hrdinu ještě poplive. Této vlasti se zmocnil největší póvl, zatímco jsme spali.

Pavel K
27. 1. 2023 12:44
Odpovědět  Pavel z Moravy

Proto už jsem předevčírem naúpsal, že mám už všechno v čiči a ať se to podělá. Když už to došlo až sem a lid nezvolil “alespoň” Baštu, nezatíženého tím vším swynstvem, tak teď už je to buřt, když jsou tam jem sliouhové cizáků.

Pavel z Moravy
27. 1. 2023 14:51
Odpovědět  Pavel K

Pravdu díš, je to fakt buřt. Když jsem byl mlaďoch po svatbě a dělal v textilce, kde byla fakt výborná parta chlapů tak jsme si dělali námořnický grog. Teď to nevím úplně přesně, ale byl tam rum napůl s jablečným moštem, v tom ze dva tři hřebíčky a pak se tam do toho nakonec dala lžička másla ale né nějaký kunerol, ale pravé máslo a kolečko citrónu. Toho bys mohl vypít několik skleniček, neboť to máslíčko prostě působilo abys nebyl brzy na šrot. K fotbálku v televizi nebo hokeji, když jsme čuměli v noci na světový pohár z Kanady a ráno museli na šichtu nebo u karet. Jó, to byl ten obyčejný fajn život. A když pak člověk na židli co jsme měli u ponku zdřímnul i v tom rachotu co na tkalcovně byl, ona už ho tkadlena jemně vzbudila, že potřebuje něco opravit. Tam se ctila slušnost, my chlapi si také nedovolovali i když srandy tam byl kopec.

Pavel K
27. 1. 2023 07:32
Ohodnotit příspěvek :
     

Tohleto taky nemá chybu a i takový tuna mezi námi jsou. Dal jsem to do sedmé minuty a dál ne. To je fanatik a hlavně že poukazuje na druhé. Tenhle člověk je svému okolí nebezpečný.

https://www.stream.cz/cestmir-strakaty-podcast/david-svoboda-svetova-valka-je-tu-ukrajina-prohrava-a-vypada-to-spatne-rusko-je-fasisticky-stat-64541141#dop_ab_variant=0&dop_source_zon

unor 2022
27. 1. 2023 07:55
Ohodnotit příspěvek :
     

Skoda preskoda, ze nejde sestehovat tyto valky s amikum sluzby chtive lidske zrudy na jednu polovinu planety a ty ostatni, pracujici a tvorici, na polovinu druhou.
Kdo za kym, drive, bosy neobleceny a hladovy prileze.

oldoo
27. 1. 2023 08:17
Ohodnotit příspěvek :
     

No tak připravujeme roky válku s Ruskem,konečně se nám to podařilo.Jak jinak bychom s ním mohli válčit než s využitím mobilizace,když pořádnou armádu nemáme?Čemu se na slovech jednoho z válečných štváčů divíte?

Pavel z Moravy
27. 1. 2023 10:34
Odpovědět  oldoo

Tahleta hloupá děcka tam budou mít životnost tak dva dny. Tihle jelimánci a maminčini mazánci jsou neschopní jakékoliv akce. Oni se stávají dopředu určeni jako oběti. Tahle děcka umí tak leda mačkat klávesy na klávesnici počítače. Pokud je pošlou na bojiště, tak je pošlou na jistou smrt. Ví vůbec někdo z těch dnešních fanatiků co je vojenský výcvik a dril. Moje základní vojenská služba začala na jaře roku 1970 v době normalizace. Z tohoto výcviku by se dnešní mamánci opravdu pos.rali a zbláznili. Pokud tam pošlou tahleta hloupá zfanatizovaná děcka, tak je posílají na jasnou smrt a tito páníčci budou mít na rukou jejich krev. To si zapište za uši pánové z generálního štábu a pane Pavle.

Pavel K
27. 1. 2023 12:45
Odpovědět  Pavel z Moravy

Mrkni na chvilku na ten odkaz výše. Co by, nebo, jak bys toho chytráka okomentoval.

Frank
27. 1. 2023 08:57
Ohodnotit příspěvek :
     

Zelené mozky chtějí válčit, ale samy budou sedět v bunkrech v teplíčku a kafíčku.

Jan
28. 1. 2023 08:39
Ohodnotit příspěvek :
     

Dva odporni sasci podporujici cizi zajmy proti svemu narodu jsou na obrazku.
Paradni uniforma skryva dva zradce a karieristy.

Jan
28. 1. 2023 10:16
Ohodnotit příspěvek :
     

Vyzenme vsechny valecne stvace na frontu.
Zadne teplicko, zranice a sukanda v teple a bezpeci!
Vyzadujme od nich primou ucast!!!!

marie
28. 1. 2023 16:04
Ohodnotit příspěvek :
     

Řehka mi přijde takovej ustrašenej. Určitě má doma yorkshira a ten tomu doma vládne. Kdepak si sednout k němu na gauč. Tak ho ten malej cucek pokouše. Takhle vypadá jenerál 2. No a starej knírač to samý.