blog

Až budou, Jano, bomby padat, ať si to taky užiješ

Chystá se cosi pro osud našeho národa osudovějšího, než před lety byla plánovaná kontroverzní dohoda USA-ČR o umístění americkéhoradaru v Brdech. Jde o dohodu o branné spolupráci mezi námi a Američany: Portál Seznam Zprávy k ní 29. 12 minulého roku napsal:

„Ministryně obrany Jana Černochová by mohla smlouvu podepsat již během chystané cesty premiéra Petra Fialy do Washingtonu.

Dohoda o obranné spolupráci má v budoucnu mimo jiné umožnit i pobyt amerických vojáků na české půdě, například pro potřeby společného výcviku.

Česko s USA již ladí poslední detaily smlouvy o obranné spolupráci. V rozhovoru se Seznam Zprávami to řekla diplomatka Veronika Kuchyňová Šmigolová, která má na Ministerstvu zahraničních věcí na starosti vztahy s USA a je součástí vyjednávacího týmu s Američany.

„Bude to dobrá dohoda, i v rámci těch existujících – a USA mají tuto dohodu dojednanou s 24 členskými zeměmi NATO – bude patřit k těm silnějším,“ říká diplomatka. Podle ní bude finální text hotový do konce února, podepsat by ji ministryně obrany Jana Černochova (ODS) mohla u příležitosti chystané cesty premiéra Petra Fialy do Washingtonu“.

Takže si, Jano, pro návštěvu Bílého domu, chystejte garderóbu. Bude to pro Vás, až v záři nespočetných reflektorů a bzukotu ještě většího počtu kamer usednete v Oválné pracovně k podepsání smlouvy s velmocí, jistě velký okamžik, a dovedu si představit, jak se Vám už dnes z tohoto obrazu točí hlava. A točí se i nám – a to při představě, co nám ta smlouva se soudobými Čapkovými mloky (viz oněch 24 zemí NATO, které už mají podobnou smlouvu s USA dojednanou). může snést na hlavu. Protože v možné a nikoli nepravděpodobné budoucí válce velmocí budou pro nepřítele USA  nepřátelským územím logicky všechna území, na kterých se budou vyskytovat američtí vojáci, a Vy svým podpisem učiníte takovýmto ohroženým územím i teritorium naší republiky. I s jejími všemi občany , dobrými, zlými, mladými, starými, i s Češaty, která, jsou teprve na cestě.

Obdivuji šíři Vašeho svědomí. I šíři svědomí Vaší vlády. Lubomír Man


sdílet na

33 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Teuton
5. 1. 2023 20:01
Ohodnotit příspěvek :
     

Pokud se ta hanebná svině bude spolupodílet na rozpoutání jaderného Armagedonu, který je stále pravděpodobnější, doufám, že bude umírat dlouho. A bolestivě. A moc jí přeju, aby předtím viděla umírat své blízké. Děti ta svině nemá, tak někoho jiného hodně blízkého.

Jan Vok
5. 1. 2023 20:17
Odpovědět  Teuton

Také doufám, že jestli to začne, nestihne utéct.

Pekos
5. 1. 2023 20:25
Odpovědět  Jan Vok

Nádherná žena. Třeba budeme mít štěstí a při odletu našich politických špiček do USA se zadaří to co Polské delegaci v roce 2010.

5. 1. 2023 20:31
Odpovědět  Pekos

Mohly by z ní bejt módní dobrý stínítka na noční lampičku.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Jaroslav
6. 1. 2023 08:52
Odpovědět  Pekos

Poláci měli štěstí, přesně si pamatuji co se stalo. Všichni vlezprdelkové/patolízalové se snažili a také povětšině se do toho letadla dostali. Zajímavost, vezli s sebou lebku polského vojáka, který v Katyni zahynul, a která byla od doby vyšetřování Katyňského masakru v době 2.svv kdesi ve Skandinávii. Tato byla polákům vrácena. Vezli ji i přes protest rodiny, která ji chtěla uložit v rodinné hrobce. Zrejmě se tomu mrtvému nechtělo vracet zpět….

Gales
6. 1. 2023 10:27
Odpovědět  Jan Vok

U nás už se dělají přípravy na US základnu.Má,prej,bejt v Mošnově.

ZMann
6. 1. 2023 08:29
Odpovědět  Teuton

Přesně tak moje slova, akorát svině je ušlechtilé zvíře proti tomuto vlastizrádnému odpadu.

Gales
6. 1. 2023 10:24
Odpovědět  Teuton

Blízkého? Snad krávu nebo svini.

5. 1. 2023 20:30
Ohodnotit příspěvek :
     

Vražda na tyranu není zločinem!
A co odstranění zemského škůdce?

sizok
5. 1. 2023 22:59

Milane, doporučuji dnešní článek v aeronetu. Myslím, že říká vše
o válce ne ukrajině. Putin je pěkně napálil. Doufám, že se ta informace
rozšíří co nejvíce. Válka je nevyhnutelná.

Jaroslav
6. 1. 2023 09:01
Odpovědět  sizok

Milane, je to jenom opakování informace, která vyplula na povrch krátce po zahájení “Speciální operace”. Teď se navíc Holland i Merklová přiznali, že pomocí Minských dohod se snažili vytvořit čas na dovyzbrojení UK armády. Protože naše republika je kolonií druhé (nižší) úrovně (Německo 1. level, tj. my jsme kolonií předchozí kolonie= -2. level), to znamená, že všichni, kdo v Evropě něco znamenají, o připravované invazi Ukrajiny věděli. Jako vždy v historii, útok na Rusko provádí celá Evropa a dnes i zámoří. Pokud by se to hypoteticky podařilo, tak by se jistě nezastavili, a opojeni úspěchem by chtěli uskutečnit dávný sen anglosaxů (a celého “západního civilizovaného světa”), zničit Rusko, rozparcelovat ho a vykrást. Nebezpečná fantasmagorie, dráždit kobru (nejsilnější jadernou velmoc) bosou nohou

sizok
6. 1. 2023 09:22
Odpovědět  Jaroslav

Všechna pravda jednou vyjde na povrch.
Je to všechno jenom příprava na válku. Slované proti slovanům.
Západ si bude mnout ruce. Je třeba prostor, imigrantů už tam mají dost a neví, co s nimi. Vy se tady pobijte. A čím vás bude víc, tím líp. Válka je nevyhnutelná.
Fialu a celou tu jeho prolhanou sebranku zavřít.

me2d44
6. 1. 2023 14:43
Odpovědět  Jaroslav

Jardo, dovyzbrojit se dá leccos – ale vycvičit lidi, to zabere čas (a někdy je to bez výsledku – hrách na stěnu házeti, úroda nebude). Když někomu nabídneš počítačem řízený systém a on je zvyklý na kalkulačku, tak je vedle, jak ta jedle. Podřízené technology jsem vyděsil úkolem: vypněte počítače, schovejte kalkulačky – a po zadání 6×9 jsem jim půjčil na hraní logaritmické pravítko! Chechtal jsem se ještě celý týden. Mezi těmi mladými se dneska nedá najít nikdo, kdo by logaritmické pravítko znal – já ho mám z vysoké školy, jako suvenýr (ale počítat na něm ještě umím).

me2d44
6. 1. 2023 14:57
Odpovědět  me2d44

Jen mimochodem: Když jsem jako mladý poručík v roce 1984 nastoupil na jdenotku Zhůří, tak mi zástupce velitele pro technické věci řekl: “Nedělej ramena a co jsi se na škole naučil, zapomeň, praxe je o jiném!”. Tak jsem se obrátil na záklaďáky – druhoročáky a požádal je, aby mě učili. Za 14 dnů jsem učil já je. Pravda – co ruský radar, to originál, takže jsem se učil celou službu – 18 let. A dneska v důchodu se učím dál. Člověk nesmí usnout na vavřínech (ty se hodí do svíčkové, do ovaru, do různých vývarů a omáček, ale na spaní to tlačí).

me2d44
6. 1. 2023 14:22

Na okraj: podle pravda.ru Putin nařídil Rusům příměří na pravoslavné vánoční svátky – od 6.1. 12:00 do 7.1. 24:00. Kurvajinci to využívají k útokům – příměří nepřijali. Výsledek je ten, že se Rusové brání, protože nespí a Kurvajince posílají do původních pozic (někdy i v černém penálu). No, asi v těch útocích nebudou jen Kurvajinci, bude tam asi i hodně Poláků, Amíků a dalších, co si chtěli vyrazit na ruské safari. To jsou ty ukrajinské “úspěchy”.

Vladimír
5. 1. 2023 20:35
Ohodnotit příspěvek :
     

Pane Man, tu pojmem “Češata” nezvikláte, ta čubka je jalová, děti nemá a mateřský pud je jí cizí.

Jaroslav
6. 1. 2023 09:14
Odpovědět  Vladimír

Stejně tak ji je cizí empatie, altruismus, tj. dle definice nesobecký způsob myšlení a cítění. Je to přesný prototyp jedince, vychovaného po převratu různými Aspen institutama, bezcitný, prospěchářský, bez pocitu vlastenectví, euroobčan (také jsem si chvíli s touto zrůdnou myšlenkou zabýval). zrádce stavící cizí zájmy nad zájmy lidí, které by měla zastupovat. I o Jidášovi se říká, že snad Ježíše zradil na jeho vlastní žádost. My jsme tuto osobu o zradu nepožádali, chtěl bych jenom vědět jaký je dnes kurz původních 30 stříbrných.

ladik
6. 1. 2023 10:11
Odpovědět  Vladimír

Kdyby měla na pana Mana reagovat, její první otázka by byla “co je to svědomí?”

Aleš
5. 1. 2023 20:42
Ohodnotit příspěvek :
     

Americký satan a okupant v ČR nikdy.

Autor
5. 1. 2023 20:58
Ohodnotit příspěvek :
     

Když jsem byl malý a mladý, četl jsem hodně knih. Přečetl jsem i snad všechno, co u nás kdy vyšlo z sci-fi. Jak jsem mohl vědět jako kluk, že základní rozdíl v civilizacích se projevuje i v popisu budoucnosti. Ani ta naše, ani sovětská sci-fi nebyly o ideálních světech. Mračný svět amerických a jiných západných autorů jsem měl projasněný touhou vidět to lepší. Ale ono to nebylo o budoucnosti, bylo to o současnosti tehdejší i vlastně dnešní. Byl to zásadní rozpor, který jsem si však naplno uvědomil až po letech, jako “dospělý”. Byl to postoj k člověku. Zatímco svět západu byl vždy ovládán silnějším jednotlivcem, skupinou, “naše” nejlepší “východní” sci-fi bylo o spolupráci všech k překonání problémů.
Evropská unie se nezbytně rozpadne nehledě na všechny pokusy o její záchranu a posílení – stejně jako se nakonec rozpadne dříve nebo později konglomerát Spojených států amerických.
A víte proč? I ten nejsilnější jednotlivec, nebo unifikovaná skupina nemají šanci proti síle rozmanitosti. A v tom byla síla Sovětského svazu i Československa. To nebylo jen 15 milionů lidíé, ale násobky. A my to prošustrovali!
My – pod dirigenty EU se unifikujeme a slábneme. Rusko, dědic myšlenek SSSR, se rozmanitostí stává silnější každým dnem. I přes “spoustu” zrádců.

V podstatě nejen ONA, ale celá “vláda” loutek ukazují, že jsou to obyčejní slaboši ducha.

1.jpgjhjk.jpg
Buchtík
5. 1. 2023 22:31
Odpovědět  Peter 008

EU se rozpadne, ale jen proto, že se o to hodí těm, kteří stáli u jejího zrodu. Dnes je to už mrtvý a nepotřebný projekt. Už v roce 2015 to říkal maďarský obřezanec George Friedman, šéf amerického Stratfor, že USA už nemají vztah s EU, ale jen s jednotlivými státy, které EU tvoří. USA už EU nepotřebují, naopak potřebují Evropu co nejvíce oslabit, znásilnit, ojebat, rozjebat. Potřebují Trojmoří v Evropě, ne Evropu jako jednotnou. Takže ano, to sci-fi Vám zůstalo hodně pod kůží, pane Petře.

Autor
6. 1. 2023 05:25
Odpovědět  Buchtík

Jako v příbězích, měl jsem na mysli to, že to “západní civilizace” zanikne.
Buď “uchová” koloniální postavení “zbytku” světa, ale tomu se to už dávno nelíbí. A k tomu “naši” potřebují de facto zničit ten “zbytek” světa. I když se to v současné době nezdá, začíná boj ne na život, ale na smrt. Buď v průměru 7 lidí porazí jednoho, nebo těch sedm zůstanou otroky a drtivá většina z nich stejně zemře. Ve skutečnosti ten poměr je cca asi 20 až 30 na jednoho.
A nebo se naučí žít jinak – mnohem poctivěji než dosud za posledních více než 2000 let – tj. včetně té podoby za dob “řeckých a římských bájí”.
Jediná další možnost je ta, že “naši” zničí celou planetu, všechno živé nebo “přinejmenším lidský rod. Vědci tvrdí, že minimálně dvakrát v minulosti zůstalo naživu pouze naprosto minimální množství předků lidí. A říkají, že to bylo vinou “přírody”. Že by se to dotřetice podařilo a “naší” rukou?
Já jsem přesvědčen, o tom, co jsem uvedl v první větě …

1406276775_113207_97s.jpg
Autor
6. 1. 2023 05:33
Odpovědět  Buchtík

Takže absolutně nezáleží na tom, co si “naše elity” vymyslely, vymýšlí a vymyslí. A co jako chtějí.Vůbec ne. Už ne.
Římané do spolední chvíle snili o rozšiřování, bohatnutí a o větší moci a o více luxusu a … jak dopadli? Pokud si to neuvdomujete, pak svým způsobem byla na chvíli i naše země kdysi “vládkyní Říma”. Za dob Karla IV. přece, krále císaře římského …

rusticana
5. 1. 2023 21:14
Ohodnotit příspěvek :
     

(sic) Pokud máte USA za přítele, nepotřebujete již nepřítele!!!

Jerry
5. 1. 2023 21:27
Odpovědět  rusticana

USA nemá přátele, má jenom své zájmy.

Luboš
7. 1. 2023 01:01
Odpovědět  rusticana

Velmi správně. Nepřítelem pro vás je celý zbývající svět.

Lenka
6. 1. 2023 00:16
Ohodnotit příspěvek :
     

Ta blbka nepochopila to základní. V 1.SV přeběhli čeští legionáři na stranu Ruska. Při 2.Sv se čeští dobrovolníci přidali na stranu Ruska. Kam se přidají čeští chlapi teď?
Myslím, že v noha rodinách mají vnoučata hodiny dějepisu – pro jistotu!!

sergej
6. 1. 2023 08:02
Ohodnotit příspěvek :
     

Bubububu, po buldozerantovi tu máme křehký vílí krk zápasnického bulldoga, cože? 🙂

Pijack
6. 1. 2023 13:10
Ohodnotit příspěvek :
     

Doufám, že se dožiju chvíle, až tuhle blbku povedou ke zde před popravčí četu.

6. 1. 2023 14:08
Ohodnotit příspěvek :
     

Je to Bestie…

Martin23
6. 1. 2023 19:29
Ohodnotit příspěvek :
     

V této vládě je zjevně docela dost psychopatů.

Jaris
6. 1. 2023 23:45
Odpovědět  Martin23

…spise lidskych zrud.

Boomer
7. 1. 2023 19:18
Ohodnotit příspěvek :
     

..koróva durnaja nekultúrnaja! Já nikam nejdu, na mě zapomeňte, cíle, na které jsem byl dva roky tvrdě cvičen, leží zouplna opačným směrem, od nás 800km na Západ.

https://1url.cz/DrZmt Pavel Dobeš, Mobilizace

Naposledy upraveno$ s uživatelem$