Asociální vláda premiéra Patra Fialy, na sociálních  sítích  i v běžném hovoru nazývaná jako „fialový hnus“,  po dosazení svého kandidáta na Pražský hrad se z řetězu  utrhla již zcela !

Asociální vláda premiéra Patra Fialy, na sociálních  sítích  i v běžném hovoru nazývaná jako „fialový hnus“,  po dosazení svého kandidáta na Pražský hrad se z řetězu  utrhla již zcela !

           Spěch s přijetím důchodové reformy, změna pravidel valorizace důchodů, seškrtání posledních sociálních výhod pro běžného občana  ke kterým patří státní příspěvek stavebního spoření v kontrastu například s více než půlmilionovými  odměnami  náměstků jednotlivých ministerstev (ministerstvo traktoristy Jurečky hraje prim), přijímání  dalších  opatření směřují k další „ukrajinizaci “  našeho státu mající dopad na budoucí snižování  životní úrovně většiny našich občanů.

      Zcela zásadní je skutečnost, že  Fialova vláda  již zcela bez  zábran vede občany naší země do válečného konfliktu za zájmy NATO na Ukrajině.  Tlak na urychlené přijetí vládní novely zákona, kterou se mění některé zákony v oblasti obrany, nebo poslední vystoupení náčelníka generálního štábu Karla Řehky na velitelském shromáždění dne 21. února hovoří jasně. „Život každého vojáka i Čecha se obrátí naruby“

https://echo24.cz

    Současnou situaci na adresu  asociální a militaristické vlády  nejvýstižněji shrnul poslanec Jaroslav Foldyna»Jediné, co vy chceteje mobilizovat, hnát naše děti, aby bojovaly. Vy si budete rozdávat medaile, akcie a cpát se prachama, a chudí lidé aby šli do války?

Současná vláda má před sebou ještě mandát dva a půl roku, znamenající uskutečnění dalších neodvratných a zničujících škod pro stát a naše občany. Českou republiku tak čekají neklidné měsíce, které budou ve znamení pokračujících protivládních demonstrací z podzimu loňského roku.

  Současné vládě se sice podařilo „umlčet“  hlavního  organizátora  protivládních demonstrací  Ladislava Vrabela, čelící potrestání pro šíření poplašné zprávy, kdy měl údajně pronést, že česká vláda chce jadernými hlavicemi zaútočit na Rusko.  Místo zastrašování občanů odnětím svobody,  by  měla  raději ministryně války  vysvětlit proč tak vehementně usiluje o nákup  právě  amerických  stíhaček F-35 .  Není to proto, že se jedná  o   jediné a dostupné taktické letadlo certifikované  k „doručení“ jaderných pum ?

    Zkušenosti ze sousedního Slovenska, kde se podařilo díky spojení  „tlaku  ulice“ s opozicí prosadit předčasné volby, či kde během krátkého období  již více než 40 tisíc mužů   doručilo úřadům prohlášení o odepření výkonu mimořádné služby  v případě vyhlášení válečného stavu  jsou pro  naše mírově a vlastenecky smýšlející občany  inspirací.

 Stejně jako masivní téměř „každodenní“ milionové demonstrace ve Francii proti posunutí hranice odchodu do důchodu  mající daleko k označení jako klidné.   Podobně  jako  mírové, protiválečné  demonstrace v Německu a dalších státech „vyspělého Západu“

Prioritou pro ČR musí být okamžité ukončení jakékoliv vojenské pomoci Ukrajině ( po vzoru Maďarska) ! Vystoupení našeho státu        z NATO a EU, které je předpokladem k ukončení koloniálního postavení ČR!     

Miroslav Kavij

sdíletj na

3.9 8 hlasy
Ohodnotit příspěvek
29 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Vladimír
22. 2. 2023 14:38
Ohodnotit příspěvek :
     

Mají v plánu za pár let emigrovat? Že se tak na té fotce smějí…

Pavel K
22. 2. 2023 14:49
Odpovědět  Vladimír

Vladimíre, když máte hnuto v kebuly tak se tomu budete smát, zkrátka blázni se radují jak zpívá L. Filipovská. Nebo když jsem byl mladý tak jsem rád koukal na Hříšný lidi města pražského a tam v jednom díle byl taky blázen, Hyneček a furt dělal hihi hihi hihi a nechtěl zahodit puštičku. Hihi hi. Voni to mají stejný.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Jaroslav
22. 2. 2023 15:02
Odpovědět  Pavel K

Pavle, co takhle Pepek vyskoč ze Švejka? Ve filmu byl božský. Při pohledu na ten obrázek se potvrzuje řčení, že idioti jsou šťastní lidi. Okolí trpí a oni, nevěda že jsou idioty, jsou šťastni. Tihle debílkové nejspíš již nejspíše absolvovali v třídě inkluzních studentů (výběr z Bohnic)

Pavel K
22. 2. 2023 15:07
Odpovědět  Jaroslav

Nojó já zapomněl na Pepka, hrubá nedbalost. K t+m “bláznů,”, tak oni to mají prý tak, že si žijí v to svém světě a je jim zřejmě dobře.

Pavel z Moravy
22. 2. 2023 16:56
Odpovědět  Jaroslav

Jaroslave, nesmíme ale zapomenout, že jsou nesmírně nebezpeční. Jelikož slouží svým plutokratickým nadnárodním páníčkům a zaprodávají naši zemi, jejich chechtání nás má uzemnit, že nejsme nic a že si s námi mohou vytřít. Pozor, tady opravdu přestává legrace.

Jaroslav
22. 2. 2023 15:18
Odpovědět  Vladimír

Asi počítají, že za odměnu budou komisaři v Brusselu. Zapomínají, že tisíciletá říše (předchůdce té čtvrté) skončila po 12 letech (1933-1945) a že družba se Sovětským svazem “na věčné časy…” trvala jenom 40 let. Třeba se té odměny ani nedožijí, a emigrace na Americký kontinent, také možná- viz tvůrci třetí říše

sizok
22. 2. 2023 17:09
Odpovědět  Vladimír

Ne, skončí jako pitomec Dzurinda.
Za tisíce v neziskovce placené nacistkou Lejnovou.

Boomer
22. 2. 2023 19:11
Odpovědět  Vladimír

.. mají nás totálně na háku, mají pod kontrolou justici, policii, armádu, tak co by se nesmáli? A ze všeho nejvíc jsou vyřehtaní z naší naivity, že nám to furt nedochází.
Přidají si na platech, uberou důchodcům, zadluží nás tak, že to budou splácet ještě naši vnukové, a co uděláme my..? Nic..
To by se smál i funebrák!!

Veny232
25. 2. 2023 14:47
Odpovědět  Vladimír

Těší se jak budou globální…netuší že tak,že je vyserou Vrány po Evropě….

Frank
22. 2. 2023 14:55
Ohodnotit příspěvek :
     

Na každou svini se ta voda vaří.

Pekos
22. 2. 2023 15:38
Odpovědět  Frank

Kéž by to platilo, ale opak je pravdou. V článku je jedna veliká chyba. Tato proamerická vláda před sebou nemá mandát 2/5 roku. Tato protivlastenecká vláda s jejich presidentem to mají zaručené napořád. Je už nikdo nikdy normální cestou od koryt nedostane.

Pedro
22. 2. 2023 15:57
Odpovědět  Pekos

Jen do pádu amerických šmejdů. Pak budou skákat i na nákladní vlaky anebo pod ně.

Pavel z Moravy
22. 2. 2023 17:05
Odpovědět  Pekos

Je by mohlo dostat od válu 3 miliony lidí v ulicích, kteří budou ale vědět co chtějí a za co bojují. Dávám vám ale za pravdu, že v tomto státě s tímto přeformátovaným lidem, který je apatický a je mu vše jedno se toho nedočkáme. Vím, když se snažím s některými svými vrstevníky mluvit a to samé mi říká můj téměř 50 letý syn o vrstevnících svých se kterými pracuje. Zrovna včera mne informoval, že z 99% nejde mluvit. Takže vám dávám za pravdu. Tady to musí spadnout na úplné dno a pak se uvidí, co se bude dít.

Fanny
22. 2. 2023 15:57
Odpovědět  Frank

A každé prase má svého řezníka.

Teuton
22. 2. 2023 14:56
Ohodnotit příspěvek :
     

Nejdražší potraviny v Evropě, nejdražší elektrická energie pro koncového uživatele, i když ji zároveň z celé EU vyrábíme nejlevněji. Zároveň oškubávání důchodců ve prospěch Ukromrdek a nákup amerických vojenských letadel za stovky miliard. Připadá vám, že žijeme v normální zemi ?!

Pavel K
22. 2. 2023 15:10
Odpovědět  Teuton

Žijeme v normální a ještě krásné zemi, mě se tu líbí, ale nejsou tu normální lidi okolo mě a to je ten problém.

sizok
22. 2. 2023 15:16
Odpovědět  Teuton

Žijeme v takovém světě, jakém si tento hloupý národ zvolil.
Chce válčit? Bude mít válku. Chce ožebračit? Bude ožebračen.
Chce živit armádu ukronacistů? Bude ji živit. Chce za ni umírat?
Bude za armádu ukronacistů umírat. Suma sumárum, zajistí jim
lepší život a ještě za ně zemře.
Má takovou reperezentaci, jakou si zaslouží. Není ti na tom
něco nejasného, že nadáváš?
Čekal jsi něco jiného? Tato situace se už odehrála.
Stejná šachovnice, stejné figury, jenom jiná jména, ale stejný výsledek.
Ten pád si musí prožít, aby mohl pokračovat. Nečekej, že se tomu
někdo postaví, právě naopak. Prostě a jednoduše, hloupý národ.

Pavel z Moravy
22. 2. 2023 17:12
Odpovědět  sizok

Sizoku, absolutní souhlas, zde to musí padnout na úplné dno, protože toto vše co jste zde napsal si tento národ vybral. Jestli je hloupý nebo přeformátovaný nechám na každém jedinci.

sizok
22. 2. 2023 18:11
Odpovědět  Pavel z Moravy

Přeformátovaný je pouze pro ty, jenž si nechtějí připustit,
že jsou součástí tak hloupého národa. Je to přirozené.
A ještě jednou zopakuji, dle Kanta je 93 % lidí naprosto
hloupých a nepoužitelných. A to se týká i naší reprezentace.
Hloupí si vždy vyberou ty hloupé, protože k nim mají blízko.
Jsou stejní, přitahují je. My tady, kteří používáme mozek,
to nedokážeme pochopit. Nadáváme, přesvědčujeme sami
sebe, že to přece není možné, aby bylo tak hodně hloupých
na světě. Ale, bohužel, je jich tolik. S tím se nedá nic dělat.
Už Werich říkal, nejhorší je srážka s blbcem.

Boomer
22. 2. 2023 19:14
Odpovědět  sizok

Blbci prostě volí blbě.. ale srdcem, srdcem!!! A ještě se tím chlubí..

Zmatený
22. 2. 2023 15:45
Ohodnotit příspěvek :
     

A mezitím…:o)

Pedro
22. 2. 2023 15:49
Ohodnotit příspěvek :
     

Němci atd.nás rozežírají pod dohledem našich přeplacených politiků a ministerských úředníků jak rakovina slinivku !!Fuj nic u nich ani jejich zboží nekupuji !! Jen zboží vyrobené u nás našimi firmami Slovenskými firmami a v Polsku !!! Nejdražší žrádlo, mobilní služby, plyn, elektřinu vodu a skoro i nájmy !!! Realita shnile ovoce zelenina a o polovinu dražší jak v Polsku ??Jablka za 79 Kč Kaufland ze Španělska !!České nejsou a dnes v Polsku výběrové za 18 Kč kilo !!!

Pijack
22. 2. 2023 16:15
Odpovědět  Pedro

Je to ryzí skrytá forma protektorátu. Nazývejte věci správným jménem.

Pedro
22. 2. 2023 16:02
Ohodnotit příspěvek :
     

Ten kretén s tou kravatou, to není možný.

Jaroslav
22. 2. 2023 16:19
Odpovědět  Pedro

Máte pravdu, nějak jsem si ho nevšiml, pokud se podíváte na celek- ten zleva si mne ruce, asi ví o kde nahrabe (chytrý stréc z Moravy), druhá zleva se snaží vypadat jeko chytrá horákyně, metaforický hňup s čímsi neestetickým pod krkem, další má zřejmě absťák, no a poslední uvažuje co by v dalším nalhal (řeč těla a pohled nahoru vlevo…). Když si ze svého mládí vzpomenu na obecného pasáka s dlouhým bičem, kterým uměl hezky práskat- ten by si s nimi poradil nato šup. A ani by za to moc nechtěl.

Pijack
22. 2. 2023 16:12
Ohodnotit příspěvek :
     

Foldyna je snad jediný politik, který umí nazvat věci správným jménem. Bohužel figuruje v pozadí, protože se moc nevěnuje specifickým manýrům dnešní zastupitelské “demokracii”, ale v každém jeho projevu je cítit velké ryzí vlastenectví. Vše prostě nestihne obsáhnout. A to jen proto, že do popředí vystupují témata jako důchody, daně a rádoby “odborné” pletichy politiků. mezi nimi téma vlastenectví a zájmů Českého obyvatelstva zaniknou, protože stačí pokřik idiotů typu Bartošky, nebo blbky Pekarové. Ale díky Bohu za Foldynu.

jiří
22. 2. 2023 16:24
Ohodnotit příspěvek :
     

JAK NEBEZPEČNÝ JE ČESKÝ VYNÁLEZ PRO TY, KTEŘÍ MAJÍ PO CELÉM SVĚTĚ BILIONOVÉ OBRATY ZE ZPRACOVÁNÍ ODPADŮ?
https://www.facebook.com/jana.cervenakova.98/videos/653134789833233

jiří
22. 2. 2023 18:03
Ohodnotit příspěvek :
     

comment image
comment image

Naposledy upraveno$ s uživatelem$