blogpolitika

Advokátka zveřejnila svou obžalobu neschopné vlády a požaduje její demisi. Ihned!

Vláda Petra Fialy preferuje zájmy EU a jiných zemí před zájmy České republiky. Nezvládá špatnou ekonomickou i společenskou situaci, je naivní v zahraniční politice a rozhazuje miliardy. „Po důkladné úvaze, jako zcela nezávislý člověk a se vší vážností vyslovuji: Tato vláda musí odstoupit. Prezident by měl jmenovat vládu odborníků, která zachrání, co se ještě zachránit dá. Prezident by měl vyhlásit co nejdříve nové volby. Pokud se tak nestane, musíme si o to říct.“

DŮVODY K DEMISI VLÁDY:

  1. Naprosto nezvládá situaci v zemi a nechává lidi osudu.
  2. Její naivita a gesta v zahraničních vztazích nás ekonomicky i politicky ničí.
  3. Česká republika začíná být tím, jak přeceňuje svůj vliv, mezinárodně směšná.
  4. Řada reprezentantů politické skupiny této vlády má potíže se zvládnutím základních logických úsudků.
  5. Nebrání se cenzuře, plánuje ji, a kádruje své soupeře v diskuzích.
  6. Aktuálně hrozí rozprodáváním státního majetku poté, co rozházela miliardy.
  7. Nadále hodlá platit stamiliony za nepotřebné vakcíny sporné kvality.
  8. Ohrozila zemi a zatížila samosprávu a své občany příchodem obrovského množství lidí bez jakékoli jejich kontroly a na účet našich občanů.
  9. Zájmy jiných zemí a pokyny EU trvale preferuje před zájmy České republiky.
  10. Ve vládě a v čele sněmovny jsou zástupci politických stran s minimální důvěrou občanů.

Vláda těchto kvalit by měla ihned odstoupit.

DOBA MLČENÍ MUSÍ SKONČIT. TATO ZEMĚ JE NAŠE!

Začněme po výrocích soudů a aktuálně policie věřit hlavně sobě a jinému druhu lidí.

Požadavky škol na očkování, testování, nebo prodělání covidu u žáků a studentů jako podmínky účasti na výuce byly nezákonné. Odnášeli to ti nejzranitelnější – děti a mladí. Řekly definitivně soudy. Považuji poslední dva roky za selhání nejen politiků, ale celé společnosti. Většina ke všemu jen tiše přihlížela a mlčela a plnila vše. A své děti – i sebe – tomu dobrovolně vystavila. Věřila tvrzenému, a politikové prostě v klidu OPAKOVANĚ lhali a zneužívali moci. Doba našeho mlčení proto musí definitivně skončit. Jde o kvalitu života nás všech. Jak lze důvěřovat těm nahoře, to v tyto dny vyplouvá na povrch. Pokolikáté už? Začněme věřit zase sami sobě a jinému druhu lidí. Kvůli naším dětem, kvůli své důstojnosti. Hesla na billboardech jsou nám k ničemu. Chce to činy… A to rychle.

Žádejme odstoupení vlády.
Žádejme vládu odborníků.
Žádejme nové volby.
Chtějme prostě zpátky svoji zemi. Tu si už nesmí nikdo privatizovat.
Ani ve svůj prospěch, ani ve prospěch farmaceutických firem, ani ve prospěch podnikatelských lobby, ani ve prospěch jiných zemí.
Tato země je naše.

Jana Zwyrtek Hamplová
https://bit.ly/3a7ZFtq

sdíletj na

44 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
ZRX1200
3. 7. 2022 22:33
Ohodnotit příspěvek :
     

Ano! Žádejme vládu odborníků! Žádejme nové volby!
Ale proč mám pocit, že tu něco smrdí. Že toto vše bylo předem připraveno. Fialova vláda a celá ta sebranka musí skončit, to je bez diskuze. Ale koho mají pro nás připraveného do vedení státu, kdo a s jakým úmyslem by se případně ujal vlády této země. Budeme mít možnost s rozvahou volit opravdové odborníky a patrioty. A pokud ano, budou toho naši občané, zblblí očkovací kampaní a zmanipulovanou situací na Ukrajině schopni?

Pijack
4. 7. 2022 07:27
Odpovědět  ZRX1200

Vaše vyznání svědčí o silné ztrátě sebeúcty. Neberte to osobně, ale mám tím na mysli většinu národa. Vtloukali do nás nesmysly, až jsme jim uvěřili. Uvažujte, když už může vládnout skupinka idiotských aktivistů, jalový akademik Péťa, svazácký mafián Vít a husa Helena může dokonce šéfovat vědeckým kapacitám… tak téhle zemi může už vládnout kdokoliv. Vtloukali nám do hlav prostřednictvím probruselské ČT, že je SPD tlupa nácků, extrémistů, rasistů – a voliči tomu uvěřili.

Pijack
4. 7. 2022 07:28
Odpovědět  ZRX1200

Jen dodám, že SPD jsou normální češi, mluví rodným jazykem a chovají se slušně. Jsou pracovití a mají cíle, které zemi prospějí. Bohužel voliči věří nálepkám, které jim na čela nalepí politické podsvětí, tuneláři, mafie, justice, média. Proti takové síle kriminality se lidské vědomí hroutí. Domnívám se, že nás spojí dohromady zase jen nějaké neštěstí – hladomor, bída, zima, tma…. A možná si to zasloužíme, protože jsme podlehli blyštivým korálkům a cpeme se hamburgery…

Pavel K
4. 7. 2022 07:47
Odpovědět  Pijack

No máš pravdu, spousta lidí potřebuje dostat takovou lekci až se z toho zese….eee!! Ale krutou a až pak to snad zabere. Já už tomu nechávám volný průběh. Na povídal jsem toho dost a nebyl vyslyšen. Ještě se mi vysmáli do ksichtu, že všechno vidím moc černě, že mám negativní myšlení, že se musím radovat (asi jako sluníčkařit), tak jsem si řekl a dost, teď už jen čekám. Jo, týká se to i mé rodiny, ani tady jsem nebyl vyslyšen.

Pan Tau
4. 7. 2022 08:49
Odpovědět  Pavel K

Na druhou stranu, přátelé. Máme možnost vidět v přímém přenosu zánik tohoto národa. A to se v historii lidstva tak často nestává. Takže tak, či tak, tohle idiotské politické seskupení vejde do dějin.

Pavel K
4. 7. 2022 09:55
Odpovědět  Pan Tau

Však píšu, že něco hodně krutého, aby jim to ty namlácené debiloviny vyhmalo z hlav a museli začít přemýšlet a právě restartovat svůj mozek.🙋‍♂️

václav
4. 7. 2022 13:34
Odpovědět  Pavel K

Přesně tak to mám i já. Tož už na ně se… Nejlepší je životní zkušenost. A bude tvrdá.

Pavel K
4. 7. 2022 14:41
Odpovědět  václav

Ona asi ani jiná varianta není.

M.Š.
3. 7. 2022 23:17
Ohodnotit příspěvek :
     

Řekl bych,že je žádoucí nejen odvolat současnou vládu,ale bylo by třeba vyměnit i ovčany za občany,což je důležitější.Problém je však,kde ty občany vzít,páč všady kolem je to samý ovčan,navíc dosti hloupý.

janle57
3. 7. 2022 23:24
Ohodnotit příspěvek :
     

Nic proti téhle dámě,ale takové plamenné výzvy k odstoupení vlády nestačí,
pokud nebude alespoň 500 000 lidí před úřadem vlády a následovat nebude
3 denní generální stávka,která ochromí zemi,potom si tihle vládní parchanti
se zapráskanou EU v zádech budou dělat,co chtějí,tady každý vidí,co je to
1 000 000 propadlých hlasů při posledních volbách,které mohly všechno změnit.

Pavel K
4. 7. 2022 07:14
Odpovědět  janle57

👍 👍 👍
Asi tak!!!
Ale ovčanstvo stále žije v domnění, že tohle všechno je PC hra a nadále se honí za mamonem a konzumem. Aby předehnali sousedy co všechno už si mohli dovolit koupit a na kolika dovolených už byli. Ve svém opojení a vidiny zlatého telete si přestávají všímat svého okolí, které se jim začíná plnit černouškama úká a jiným agresorem. Ve své naivitě nevnímají, že jednou to může být jinak.

4. 7. 2022 09:09
Odpovědět  janle57

Stávka? To jen ve Francii, Německu, Itálii, atd. se stávkuje každý weekend. Ale u nás, jak se pak dostat na chalupu?

Jó, kdyby to tak milion chvilek vzal do svých rukou…

Pavel K
4. 7. 2022 09:58
Odpovědět  primak

Až tahle vypatlanost jednoho dne skončí, o to to bude více bolet. Zřejmě ale, to muší být.

Jar
4. 7. 2022 00:13
Ohodnotit příspěvek :
     

Máme vládu zločinců,protože to co dělají zločin je, zločiny proti milionům občanů české republiky,destrukci státu a státnosti,megaspronevěry,včetně podpory nacismu na ukrajině a fašizaci české republiky.Tahle klika velezrádců musí pryč meterescu blesku.

Pavel K
4. 7. 2022 07:29
Odpovědět  Jar

Je hezké že to víte, já to také vím a ví to spousta dalších diskutérů na všech diskuzích.
Ale někde je něco špatně, jsme všichni zalezlí u kompů a čekáme, kdo to za nás vyřeší. A to není pro nás občany ČR dobrá vizitka. Ale občané tohoto státu se zas tak špatně nemá, vidím to okolo sebe v mém bydlišti. Tady mají v rodině každé svoje auto a jiné vymoženosti. Tak chápu, to by se to stávkovalo špatně, také by se o tohle “bohatství” mohlo přijít, co kdyby. Ale je spousta lidí, co na tom doopravdy není tak dobře. Nebudeme ted rozebírat, kdo si za to může a kdo ne, tady je to bez debat. Pak jde hlavně také o naši vlast, kterou nám chtějí sebrat, to to nikomu nevadí, ani těm bohatým?

Pavel K
4. 7. 2022 07:30
Odpovědět  Pavel K

Hlavně že kape, có?!! A ti ostatní ať se pose….u.

Pavel
4. 7. 2022 08:47
Odpovědět  Jar

Ano, jsou to zrádci a pracují proti vlastní zemi a lidu. Už dávno měli státní zástupci reagovat. Je s podivem, jak rychle reagoval kupříkladu pan István v kauze Nečas a teď nikdo nic. Ptám se ale takto, není náhodou ale většině občanů jedno, co se tady děje? Ono s upravenými lidmi se toho už moc udělat nedá, tady musí přijít asi absolutní bída, aby se něco stalo, ale můj pocit je, že většina stejně nic nepochopí, ani 32 roků většině nestačilo k pochopení toho, co zde probíhá.

Albi
4. 7. 2022 12:05
Odpovědět  Pavel

Vidím, že máme totožný názor – hlavně na náš “spravedlivý” soudní systém (= soudní mafii).

4. 7. 2022 00:20
Ohodnotit příspěvek :
     

Vláda odborníků nezachrání nic. Možná zamrazí největší průs-ery nějakou finanční infuzí, ale jinak se bude držet zpátky, protože to bude jen taková překlenovací chvilkovláda bez vize, bez programu a skoro bych řekl bez pravomocí. Či si snad umíte představit, jak vyjednává smlouvy s Putinem, odstřihává se od lipské burzy a vyvlastňuje ČEZ a plně ho svěřuje pod správu státu? Jediné řešení dle mého jsou – generální stávka, lidí v ulicích a skandování O-ka-mu-ra—O-ka-mu-ra…, demise vlády a okamžitě poté “na přání mas” převzetí vlády opozicí, to jest SPD. No a pak už by to záleželo na Okamurovi a jeho týmu. Zda by se stranicky zacyklili, nebo zda by získali myslící menšinu spolu s mlčící většinou a pak do “toho šli” naplno.

Jar
4. 7. 2022 00:29

Naprostý souhlas.

4. 7. 2022 00:35

Na dobrou noc ještě postoj Rusů k dalším restrikcím, které upekli na summitu G7: “Neodvažujeme se zasahovat a jsme dokonce připraveni vydržet tak dlouho, jak dlouho to bude trvat, abychom byli svědky takové poučné podívané.” A tak zatímco běsnící strejda Sam vyslintává další a další restrikce, Méďa si z něj dělá šprťouchlata a nechce o tu švandu, jak se strejda Sam urestrikcuje do vyslintání, přijít.

4. 7. 2022 00:53

Já vůl! To není ruský postoj, i když i ti si nich také dělají srandičky, ale to byl článek převzatý ruswebem z italských novin, s kotrmelcovitým názvem Politicamentecorretto, pod titulkem: “Ruského medvěda se nepodařilo vykrvácet”! Tak oni si z nich už dělají prču i spojenci! No to tedy je gól! Kluci taliánský, máte u mě dvoje špagety, třetí zadara!

Albi
4. 7. 2022 08:52

Proč vůl? Není vyloučeno, že to je taky ruský postoj.
Při představě, jak za vraty (hranicemi) stojí hladový dav a zírá na plné stoly (surovin) sám bez možnodsti aspoň sesbírat zbytky a jako pán světa přikazuje jak s tím bohatstvím nakládat, se musí Rusové skvěle bavit.

4. 7. 2022 15:46
Odpovědět  Albi

Však oni se také baví a je to i jejich postoj. Tu hlášku ze začátku sankcí, kterou sem občas vlepím, že amíci se rozhodli používat na průzkum vesmíru trampolínu, mám právě z diskuzí na ruswebech. Bohužel se baví i na náš úkor a trojka klaunů Novotný, Vystrčil a Lipavský zaznamenala ohromný úspěch. A vůl proto, že jsem přehlédl zdroj. A dvojnásobný vůl proto, že v opravě jsem napsal, že to není ruský postoj – správně tam mělo být že to není pouze ruský postoj nebo něco na ten způsob. Jsem sice samá srandička ale vocud pocud – jak jde o fakta, snažím se být puntičkář.

Pavel K
4. 7. 2022 07:35

Vidím to stejně a mám radost, že jsem v minulých volebních období volil správně pana Okamuru. Podporuji ho od dob co vlezl do politiky.

Marek
4. 7. 2022 08:26
Odpovědět  Pavel K

Myslím že jediná opravdová PRONÁRODNÍ a PROVLASTENECKÁ strana je Národní demokracie a Aliance národních sil.

Pavel K
4. 7. 2022 08:43
Odpovědět  Marek

Ale ju, jen letmo se o tyto strany zajímám, ale jsou malé, tudíš špatně volitelné. Tam je Ivan Kratochvíl jestli se nepletu a toho si chodím poslechnout na SR Kapalovi. Tak proč nespojí síly, lidi vlastenecky myslící budou třeba.

Marek
4. 7. 2022 10:43
Odpovědět  Pavel K

Právě proto že si lidi řeknou že to jsou ” malé ” tak jim nedají šanci. Volí prý menší zlo. Jako třeba SPD . Ale právě tímto krokem si uzavírají šanci na lepsi budoucnost. Můj názor.

Pavel K
4. 7. 2022 11:19
Odpovědět  Marek

Nene!, takhle jsem to nemyslel. Ano malé jsou a lidi tam se mi zamlouvají, ale je třeba myslet trochu politicky 🤣. V součastnosti máte společnost v takovém stavu, že nedáte nikdy dohromady tolik voličů aby se do PS dostali. Takže hlasy fuč, které mohla dostat SPDé a vidíte to je podle mě chyba se tříštit. Právě proto když to myslí vlastenecky musí jít osobní nevraživost stranou. Pětiválec nám to názorně předvedl, podvod jak sswyňa a rozhádaný jsou stejně. Vlastebci se prostě musí spojit!! Všichni.

4. 7. 2022 16:39
Odpovědět  Marek

Lepší budoucnost s intrikánkou Vítovou?! A SPD jako menší zlo? Pak není co dodat.

4. 7. 2022 16:36
Odpovědět  Marek

ANL? V původním složení ještě, po sebenastolení intrikánky Vítové do jejího čela ani omylem. Doporučuji popídit se po životní historii pí. Vítové. A vůbec. Zhruba od vojny jsem přesvědčen, že jediná demokracie je přímá demokracie na způsob Švýcarské konfederace. A myslím si to i dnes, po půlstoletí. Jasně, všechny ty strany mají plnou hubu demokracie a referenda a kdesi cosi, ale jsou to jen takové bombónky; mrkev na tyči nesená před oslem. A pokud už jsou tak vlastenecké jak o sobě tvrdí a jde jim o věc, proč se jejich lídři ve jménu té věci nepřidali k SPD, jako k nejsilnější straně? Proč?! Protože ego a protože tolik a tolik procent hlasů tolik a tolik erárních melounů.

4. 7. 2022 18:42

Měl by ses updatovat s tím slavným Švýcarskem. Jako “neutrální” stát se připojili na všechny balíčky západních sankcí (6). A dneska s velkou slávou pořádaj mumraj v Lugánu, jak ještě víc mastit Ukrajince.

A malá lahůdka o “neutralitě”: najdi se v Googlu “Crypto AG”. Agentura co po léta neutrálně pracovala pro CIA a německou BND.

5. 7. 2022 00:36
Odpovědět  primak

Myslím původní Švýcarsko, než se zvrhlo a zešmejdovatělo, hlavně pak jeho vznik.

Albi
4. 7. 2022 08:46

Vale – vynikající a jedině správný pohled na situaci.
Bez kdyby, mělo by se apod.
Autorka mj. píše:
“Požadavky škol na očkování, testování (dodám – platí i pro mnohé další kauzy) …… byly nezákonné….. Řekly definitivně soudy.”
A co se stalo? Jak je vidět, rozhodnutí soudů platí jen pro pracující “lid”. Po ostatní je to pouhý cár papíru Jakkoliv to zní jako fráze, je to bohužel skutečnost.
Paní Zwyrtek Hamplová by to první měla vědět a něco tedy i UDĚLAT. Zatím jsou to pořád jen slova, slova, slova.

4. 7. 2022 16:47
Odpovědět  Albi

Soudím, že oba dobře víme o co tady kráčí.

Ladislav
4. 7. 2022 07:13
Ohodnotit příspěvek :
     

Kdo dal těmhle fašistům mandát, aby nás vedl do války? Kdo jim dal mandát, aby z nás udělali fašistický stát? A prezident? Už jen přitroblá zrádná loutka!

Pijack
4. 7. 2022 07:15
Ohodnotit příspěvek :
     

Chtějme prostě zpátky svoji zemi? To asi nepůjde, Američané nám ji už nevydají. Určitě ne dobrovolně a sametově. Už spadáme do jejich sféry vlivu. ČR se pozná už jen podle toho, že se zde mluví česky a platí českou měnou. Všechno ostatní už nic nenaznačuje o svrchovanosti země. Pouze servilní senátoři mektají pořád něco o sebevědomé společnosti a narovnané páteře. Před těmito výroky se vždy musí hluboce uklonit před protektory Bruselu a USA.

Pavel K
4. 7. 2022 07:53
Odpovědět  Pijack

Situace není dobrá, však nikoliv zoufalá. 🙋‍♂️

Pat
4. 7. 2022 08:27
Ohodnotit příspěvek :
     

Paní Hamplová je naivní.

Tuto vládu nevolili občané ČR, ale dosadili si ji tam její kurátoři.
A stejně si jí mohou odstranit/vyměnit jen její kurátoři z Bruselu spolu s jejich pány z USA, nikoli občané ČR.

Já si ještě pamatuji jak chvilku před volbami bílý kůň Rychetský, po prostudování volebních preferencí, změnil pravidla voleb tak aby to fialové pětikolce jakžtakž vyšlo.

Pavel
4. 7. 2022 08:35
Ohodnotit příspěvek :
     

Přátelé, škůdců zemských je tady naseto, kam se oko člověka podívá. Jelikož je vládnutí odměna a služba lidu a národu, ti kteří jsou pověřeni zemi spravovat musí jednoznačně upřednostnit zájmy státu a lidu před svými. Tito škůdci zemští musí samozřejmě odejít z vládnoucích postů. Jak to ale vypadá v dalších složkách moci, tedy policii, armádě, soudnictví? A co náš lid? Má vůbec důstojnost, nebo i nadále pro trochu pozlátka ohne hřbet a bude sloužit dále globalistické plutokracii v čele s anglosasy a zprofanované EU. On totiž každý jedinec musí mít důstojnost v sobě a celý národ jakbysmet. Národ musí být totiž duševně vyzrálý, vzdělaný, soudržný a solidární k sobě navzájem. V každém musí být kousek revolucionáře, který nehledě na své ego chce dobro pro celek a stát. Každého jedince ale musíte vychovat v rámci celku, samozřejmě tím nemyslím násilně, ale moudře a dobrým vedením. Bez změny systému to nepůjde. Zde se musí začít úplně od začátku, je na to ale národ připraven a to nejdůležitější CHCE TO?

Pavel
4. 7. 2022 09:56
Ohodnotit příspěvek :
     

Na sk.news-front.info je zajímavý článek- Putin načrtol svetu kontúry nového poriadku. My v tom spravedlivějším světě ale žít nebudeme. Pro nás je bohužel připravena bída a otroctví. Tato populace si ji svojí netečností vybrala. Na portále Badatel.net si můžete přečíst co EU schválila minulý týden.

4. 7. 2022 18:47
Odpovědět  Pavel

Je to tady nahoře taky: “Putin načrtol…”

Aleš
4. 7. 2022 11:39
Ohodnotit příspěvek :
     

Kriminální gang SPOLU rovnou do basy. To je vlastizrada, ne politika.

Pav
4. 7. 2022 13:37
Ohodnotit příspěvek :
     

Od vzniku Civilizačního paktu různé mafiánské skupiny vládly různým způsobem nad poddanými jejich příslušných území, která nyní nazýváme národní území. Jednou z forem vlády bývala monarchie, dnes je to demokracie. S demokracií se forma vlády trochu zkomplikovala – namísto doživotního absolutního krále se o vládu na určených územích předhánějí demokratické mafiánské skupiny – ale princip zůstal stejný. Takže dnes nás řídí skupinová rotující mafie; mafie, která se strukturálně z pohledu nás poddaných v žádném relevantním ohledu neliší od ostatních vládnoucích vrstev dřívějších dob.