8 způsobů, jak se vypořádat s inflací, pokud jste jedním z těch chudých lidí, kteří vydělávají méně než 300 tisíc dolarů

Faith Tips March 20th, 2022 – BabylonBee.com

Inflace může být těžká, ale nikdo neříká, že to bude snadné. Musíme se spojit a obětovat, aby demokraté mohli realizovat svůj krajně levicový program, který má za cíl roztrhat západní civilizaci nitku po nitce. A inflace může být obzvlášť těžká, pokud patříte mezi ty špinavé chudáky.

Zde je návod, jak se s tím vypořádat:

1) Zkuste se vzdát drahé lékařské péče o svého psa, kočku nebo manžela či manželku– Někdy musíte udělat těžká rozhodnutí.

2) Zkuste nejíst. – Půst trvající 365 dní může s vaším problémem s váhou udělat zázraky.

3) Odstraňte nepodstatné věci, jako je Netflix, internet, benzín, oblečení a bydlení. – Podívejte se na rodinný rozpočet a zjistěte, zda jídlo, bydlení a oblečení nakonec opravdu potřebujete.

4) Uvědomte si, že ve skutečnosti potřebujete jen jednu ledvinu, některé lymfatické uzliny a část jater. – Technicky vzato potřebujete také jen jedno oko. To jen tak na okraj.

5) Pokud máte problém s tím, abyste si mohli dovolit benzín za 7 dolarů, kupte si Teslu za 60 000 dolarů. – Je to jasná volba.

6) Pořiďte si levné verze věcí místo těch značkových, jako jsou Transmorphers místo Transformers, Marshmallow Mateys místo Lucky Charms a křesťanská hudba místo skutečné hudby. – Jsou skoro stejně dobré a o polovinu levnější.

7) Zkuste provést odvážnou loupež tří kasin ve Vegas během jedné noci. – Je to prostě dost šílené, aby to fungovalo.

8) Prostě umřete. – Pokud se to všechno nepovede, jste příliš chudí na to, abyste žili, tak jaký to má smysl?

Pokud nic z toho nezabere, nevíme, co vám říct jiného než PŘESTAT. BÝT. CHUDÝ.

Bavorovy poznámky
https://bit.ly/37MYgH1

4 2 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

4 2 hlasy
Ohodnotit příspěvek
6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Hulak
20. 3. 2022 23:04
Ohodnotit příspěvek :
     

Neznám věcné souvislosti a historii autora původního textu, mohu jen odhadovat jeho politické zaměření a ekonomický stav, ale: Může mi konečně někdo vysvětlit, co je na Demokratické straně USA levicového?

Mimochodem, pořád se bavím tím, jak považují benzín za 7 USD za 3,7 litru (ne za jeden litr!!!) při amerických mzdách, kdy třeba účetní bere 25 USD za hodinu (firma, pro kterou občas dělám), za něco šíleně drahého. Já to považuji za celkem levnou srandu.

David
20. 3. 2022 23:45
Odpovědět  Hulak

Na to, nechápeš, neodpovídej.

zdena
21. 3. 2022 09:21
Odpovědět  Hulak

no jo, v júesej to počítaj na galony….

rony
21. 3. 2022 10:09
Odpovědět  Hulak

Jestliže mají amíci auta, které mají spotřebu 20 a výše,…pickupy 5,6L. Když musejí, tak musejí a tak vyprázdnili svoje přírodní zásoby.

Milan
21. 3. 2022 00:37
Ohodnotit příspěvek :
     

9) Pokud to nepůjde prostým přáním, kupte si provaz, nemáte-li na něj, švihněte si ho někde, a vyzmízíkujte se.

10) Nemáte-li na to odvahu, provolejte na veřejném prostranství slávu východnímu diktátorovi a smrt zámořskému dobrodinci a přijde-li k vám orgán, za neustálého provolávání slávy ho pořádně kopněte do šimpánu. Budete tak žít jistý čas na erární útraty a pak se uvidí. Třeba bude po propuštění lépe, třeba nebude. Nic. Ani vy, ani kdokoli jiný.

Albi
22. 3. 2022 12:24
Odpovědět  Milan

Dobrý nápad. Praktický, proveditelný a stoprocentně funkční. 🙂