blog

Průlom

David Martínek fb

Myslím, že jak prezident Zeman, tak prezident Klaus ve včerejším interview v podstatě definitivně pohřbili éru propagandistických lží, kterými média, politici a všemožní provládní komentátoři prosazovali a směřovali téma ukrajinsko-ruského konfliktu ve veřejné diskusi.

Evidentně je dnes přípustné říkat, že konflikt má dlouhé kořeny. Že jeho počátkem je Majdan v roce 2014. Že na Donbase probíhala brutální občanská válka, s 15000 obětmi na lidských životech, kterou vedl kyjevský režim proti vlastnímu obyvatelstvu. Že k ukrajinskému režimu (a nikoliv k ukrajinskému lidu) patří jako identifikační symbol režimu sochy banderovských vrahů.

A také, že řešením tohoto strašlivého a zbytečného konfliktu není pokračování války. Ale snaha o příměří. A po něm následující jednání o míru.

Co to znamená?

Že výklad, který po deset let vytrvale poskytovala média hlavního proudu byl špatný a falešný. Že naopak to byla spíše alternativa, která se pokoušela objektivně pojmenovat faktické souvislosti konfliktu. A jako bonus, pochopitelně, za to byla nálepkována, pronásledována, ostrakizována a dokonce stavěna před soudy.

Dezolát, chcimír, proruský trol atp. Což je dnes normou, nad níž jen pokrčíme rameny.

Dodám, že žijeme ve světě lží a křivých zrcadel.

Válka na Ukrajině je výsledkem špatné politické strategie Západu. Usilující o dlouhodobý a systematický rozklad Ruska, jehož cílem je podrobit jej západní dominanci.

Dnes je evidentní, že tato strategie, strategie nátlaku, diverzí, sankcí, provokací, špionážních základen na hranicích s Ruskem, či organizace barevných revolucí a převratů, mediální propagandy, jež má kořeny v éře bipolárního světa a soupeření mezi Sovětským svazem a USA, je špatná. Je evidentní, že naprosto selhala.

Jejím výsledkem je ruská invaze na Ukrajinu, vojenský střet, v němž se v nesmyslné válce navzájem zabíjí dva slovanské národy. Obrovské ekonomické problémy v celé Evropě. Růst zbrojení. Hysterie po ústupu ukrajinských vojsk a hrozba další eskalace konfliktu. S potenciálně nepředstavitelnými následky.

Média neplnila svou společenskou funkci. Natož politici, různí komentátoři, analytici, kteří v politických a veřejných funkcích šířili propagandu, lži, hlouposti, manipulace a směřování agrese. Je to cesta, která nás, jako společnost, vytrvale zahání od skutečné podstaty problémů a vede do slepých uliček.

Ztrácíme čas a energii vzájemnými půtkami. Namísto toho, abychom dokázali rychle a efektivně řešit problémy. Tím, že dobře a přesně chápeme jejich skutečnou podstatu.

Pokud se nevzepřeme praxi, kdy si pravdu musíme vynucovat prostřednictvím alternativních médií, namísto, abychom ji znali z médií, která jsou k tomu určena a financována, .. abychom se dožadovali správného a férového jednání institucí, vlády, Senátu a úřadu prezidenta pomocí občanských aktivit, revolt a demonstrací, nikam se nepohneme.

Je potřeba se zaměřit na chod jednotlivých institucí, ministerstev, médií, vlády, či Senátu a vytrvalým tlakem, zákony, společenskou kritikou i pozitivním působením je donutit ke správnému chodu a poctivé službě pro stát a lidi.

A stejně tak je nutné se zaměřit na politiku a média a doslova vyházet podvodníky, kteří klidně, po deset let, lžou vlastním lidem do očí.

Potřebujeme změnu. Ale ta změna spočívá v tom, že si začneme sami udržovat společenské standardy, v nichž lež, manipulace, propaganda, hloupost nemá jednoduše místo.

sdílet na

107 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
janle57
14. 3. 2024 10:32
Ohodnotit příspěvek :
     

Hezký a nadmíru pravdivý článek. Kontrolní otázka. Kdo tuhle změnu uvede do praxe?
Zeman,Klaus a Babiš to určitě nebudou !!!

Pravdomluvny
14. 3. 2024 10:37
Odpovědět  janle57

No zEMAN a Blbiš Banderonacistán podporují…..

Pijack
14. 3. 2024 10:48
Odpovědět  Pravdomluvny

Pravdu mluvíš. Zklamali. Se divím, že ANO má 40% preferencí. Ti voliči nechápou, že je to nástupnická pro Bruselská klika, která jen nahradí dnešní Fijalovce. Nám není pomoci.

Pravdomluvny
14. 3. 2024 11:50
Odpovědět  Pijack

Blbišovo voliče myšlení zřejmě bolí…..a tady je výsledek.

StSl
14. 3. 2024 13:00
Odpovědět  Pravdomluvny

Výsledkem je vaše vyjadřování.

ryba
14. 3. 2024 13:08
Odpovědět  StSl

Třeba to byl jen překlep – určitě měl na mysli :Babišovo:.

Pravdomluvny
14. 3. 2024 14:01
Odpovědět  StSl

Já Blbiše NEvolím,””””ynteligente”””😃

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Mee Twoo
14. 3. 2024 15:58
Odpovědět  Pravdomluvny

nebyl to překlep.

Pravdomluvny
14. 3. 2024 16:03
Odpovědět  Mee Twoo

Nebyl,takhle mu říkám dlouho.

Standa
14. 3. 2024 13:47
Odpovědět  Pravdomluvny

Vol si Fialu , když ho tak miluješ.! Nebo Rakušana,Pekarovou-Adamovou, nevím , která je která,Jurečku( ideálního matematika na MF…..) . Nevím, koho zde bolí myšlení.Můžeš se poradit s nacistou na Hradě!

Pravdomluvny
14. 3. 2024 14:02
Odpovědět  Standa

Když Fialu,tak Radima, jedině Radima ty pisálku.

František
14. 3. 2024 13:38
Odpovědět  Pijack

Ve světě už praská covidový podvod století. Probíhají soudy, vědci se odvažují zveřejnit pitvy obětí vakcín. Strašné. Šéf Pfitzeru se u soudu hájil tím, že všechny vlády světa byly obeznámeny s pravým důvodem vakcinace na příkaz USA . Na snížení populace světa. VĚDĚL to i Babiš. To on budoval očkovací centra, nutil občany k píchnutí smrtelné vakcíny. Dokonce i na nádražích bez lékařské kontroly, Sám se nechal před kamerami očkovat. Ale ne vakcínou. Babiš je vrah tisíců lidí, kteří dnes začínají umírat ve velkém. Všichni na selhání srdce. I 15 ti letí kluci. V historii nevídané. A ovce občani mu věří, a chtějí ho VOLIT. Pán bůh s námi a zlé pryč. Nic se nezmění. Fiala jen plní, co Babiš v Bruseli podepsal. A bude v tom pokračovat. Lidi, neočkovaní, vzpamatujte se. Očkovaní zombie nám nepomohou. Ti to mají už spočítané.

Pavel z Moravy
14. 3. 2024 16:02
Odpovědět  František

Hlavně ti očkování až na nějaké výjimky mají pravděpodobně pozměněné vědomí. Nevnímají totiž vůbec realitu. Zmáknuli to fajzrovci dobře.

Pavel z Moravy
14. 3. 2024 15:56
Odpovědět  Pijack

Vždyť to tady píši stále. S tímto národem se nedá nic dělat. Pochopte, že většině je jakékoliv myšlení cizí. Je prostě konec. Jediná možnost je nechat to padnout na úplné dno. Já vím je to pesoušské, ale prostě to tak je. Nebo zde má někdo recept jak 70- 80 % tohoto národa duševně lépe vybavit? Pochybuji. Co se zmeškalo, to se tak rychle nedá napravit. Při dobré práci s mladými tak možná za 50 let. Všechny nad 70 roků bych varoval, nezpůsobujte si infarktové stavy. Zasáhne to pouze vás a mlaďoši se budou pouze chechtat.

Standa
14. 3. 2024 12:56
Odpovědět  Pravdomluvny

Kdo tu podporuje Banderostán? Válečný zločinec na na našm hradě. Petr Pavel! Za něj byly poslány miliardy,zbraně,..politická podpora , přijetí Zelenského,tisíce tun granátů, a ty tu takhle blbě cancáš, protože souhlasíš s elitním StBákem na hradě v podpoře nacistů.

Pravdomluvny
14. 3. 2024 14:05
Odpovědět  Standa

Blbiš konferencí zemědělství s návštěvníky z Banderonacistánu podporuje koho????
Naše dříče na polích???!!!!!
Istambulskou smlouvu neshodl že stolu v době svého vládnutí kdo?????
Paroubek????
Blbiš a zase Blbiš je šestou stranou pětidemoliční vlastizrady!

Standa
14. 3. 2024 17:15
Odpovědět  Pravdomluvny

Koho podporuje tato nacistická vláda? Nebo StB na Hradě? Babiše?Klaus podepsal kde-co. Dříči na polích se zde pomlovají, mohu jmenovat nicky, že si dovolují stávkovat!Nevím , co bylo na nějaké konferenci a nevíš to ani ty.Ale měl za,, vládnutí” nejlepší výsledky! Od r. 90! A prý stavěl očkovací ,, centra”. Co je to za kravinu? Stavělo to ministerstvo zdravotnictví. Jako všude ve světě od Ameriky po Rusko, Čínu nebo Austrálii, Austrii,Německo Izrael-tam jsem právě tehdy byl!Atd.
Zprostřdkoval to po světě Babiš, že? Vrat vysvědčení ze druhé třídy!

Pravdomluvny
14. 3. 2024 18:02
Odpovědět  Standa

Píšeš kraviny a ještě zbytečně dlouhý.
Blbiš je xindl,jen to líp kamufkuje.
Že ho budeš volit je tvoje věc,ale mě toho covid vraha nevnucuj

Bai
15. 3. 2024 06:17
Odpovědět  Pravdomluvny

Přesně tak, byl to Babiš, kdo chystal povinné očkování. Nebo očkování za tenisky. Zrůdné! Hájí jen své zájmy. Je to šmejd.

Bai
15. 3. 2024 06:15
Odpovědět  Standa

Jsi mimo, hochu. Babiš klame tělem.

Carda
14. 3. 2024 18:36
Odpovědět  Pravdomluvny

Když si tak pravdomluvný, tak mě popravdě řekni, kdo by tady ten bordel měl podle tebe po volbách vyčistit?

Pravdomluvny
14. 3. 2024 19:35
Odpovědět  Carda

Po pravdě tady není NIKDO TAKOVÝ, žádná strana nemá takové vůdce ani potenciál na změnu.

Tom
14. 3. 2024 11:04
Odpovědět  janle57

Troufám si říct, že někdo, koho ještě neznáme, neboť takový úkol vyžaduje člověka statečného a bezúhonné ho. Hodně se k tomu přibližuje Radek Vondráček (ANO) Ale problém je, že on tyhle ambice nemá. A v tom je ten zakopaný pes. Za mě teda, ať bych ho dosadil na jakékoliv ministerstvo, nebo za premiera, anebo prezidenta byl bych spokojen. Ale kde vzít ty další bezúhonné a statečné?

Ladislav 💤
14. 3. 2024 11:48
Odpovědět  Tom

Já bych bral druhého Vondráčka, ale s SPD! Jako prezident, klidně Foldyna! Ten má vyřídilku a jen tak se nezalekne! A premiér p. Konečná!

Pravdomluvny
14. 3. 2024 11:51
Odpovědět  Ladislav 💤

Já Fijalu,ale Radima.

katango
14. 3. 2024 12:21
Odpovědět  Ladislav 💤

Foldynu beru.

Standa
14. 3. 2024 12:57
Odpovědět  katango

I Konečnou!!!

Pijack
14. 3. 2024 14:08
Odpovědět  katango

Foldyna je můj šálek kávy. Vždycky jde na věc přímo a bez vytáček. Umí také docela dobře argumentovat správnými fakty. Proto je u 5demolice nejčastěji označován za extrémistu, ruského švába nebo nenávistivce všeho druhu.

Pravdomluvny
14. 3. 2024 14:53
Odpovědět  Pijack

A taky se pere…..jako vlk,jako NOČNÍ VLK 🐺🇷🇺

katango
14. 3. 2024 16:20
Odpovědět  Pijack

Podle mne to byl poslední autentickej sociální demokrat. Taky proto ho vyštípali, Ale ať je, kde je, autentickej je pořád. Mně je sympatický, že mluví na rovinu a netřese se před pitomci.

Standa
14. 3. 2024 17:17
Odpovědět  katango

Nelze nesouhlasit!

ModrýKlokan
14. 3. 2024 17:23
Odpovědět  katango

Taky myslím, Foldyna je jeden z tak maximálně tří lidí v Prdlamentu, kterým se dá věřit. Normální inteligentní schopnej a odvážnej člověk. Ne tupá hlasovací mašina jak ta zbylá sebranka přežraných ovcí.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Boomer
14. 3. 2024 22:07
Odpovědět  ModrýKlokan

..a ti další dva jsou..? Nějak se nechytám, snad ještě Okamura…

15. 3. 2024 06:59
Odpovědět  Boomer

Je jich víc. Z těch známějších ještě Kobza, Koten, a R. Fiala.

ModrýKlokan
15. 3. 2024 15:58
Odpovědět  Boomer

Pro mě je za ty dlouhý leta co ho sleduju, Okamura absolutně nečitelnej a nevyzpytatelnej.

Od tý doby co SPD před cca 15 rokama reálně byla nebo měla šanci být, v Prdlamentu, je volím. Ale už s tím končím. Ztrácím důvěru, vzhledem k jejich reálné politice. Na papíře a před kamerou to samozřejmě stále vypadá všechno hezky…

Volím znova komunisty. Konečná je věrohodný a konsolidovaný člověk.

Boomer
14. 3. 2024 21:29
Odpovědět  katango

..boxer a motorkář, náš člověk.

Jaroslav
14. 3. 2024 10:33
Ohodnotit příspěvek :
     

I když AČR nemá zálohy, máme dost aktivistů co vyvěšují cizí vlajky, teď momentálně vlajky Ukr, ostatně sem patří i vlajka EU. Tihle aktivisté se jistě rádi přihlásí do služby (rekrutace jistě proběhne bez problémů, neplésts pokrutinami). Řehka by se měl podívat na východ až za Okrajinu ruské říše. Tam nemají problém získat nové vojáky, je dostatek dobrovolníků. Jistě se s ním rádi podělí o zkušenosti. PS pamatuji dobu, kdy bylo možno zmobilizovat 4.tankovou divizí za 1 den. To byli v armádě ještě profíci

Pravdomluvny
14. 3. 2024 10:39
Odpovědět  Jaroslav

Na území ČR má viset jediná vlajka…..tahle 🇨🇿♥️🍀
A na památku osvobození od nacismu 9.5. tahle 🇷🇺

Ladislav 💤
14. 3. 2024 11:49
Odpovědět  Pravdomluvny

👍👍a žádný jiný hadr!

Pravdomluvny
14. 3. 2024 14:06
Odpovědět  Ladislav 💤

Pravdu máš kolego 👍👍👍

Petr C
14. 3. 2024 11:57
Odpovědět  Pravdomluvny

K tomu osvobození má viset jedině rudá vlajka se srpem, kladivem a hvězdou!

Ladislav 💤
14. 3. 2024 13:02
Odpovědět  Petr C

Klidně 👍 nemám námitek

Pravdomluvny
14. 3. 2024 14:08
Odpovědět  Petr C

Tu jsem už nesehnal s tudíž ji vyvěsit nemůžu, mám na 9.5.jen tyhle 🇨🇿🇷🇺♥️🍀

Jaroslav
14. 3. 2024 12:17
Odpovědět  Pravdomluvny

Mám pocit že vlajka vítězství je rudá se srpem a kladivem. Tuhle vlajku mezi jiným prý používali vlasovci. Proto na území SVO jsou vidět hodně vlajky vítězství

Pravdomluvny
14. 3. 2024 14:09
Odpovědět  Jaroslav

Já mám jakou mám, tečka!

Standa
14. 3. 2024 17:27
Odpovědět  Pravdomluvny

Má mám na chalupěspoustu. Těch, co se věšely na sloupy, takové malé( nebo trmvaje) ALE byli jsme v Německu na Rujaně , ne jednou – tam to fouká a všichni mají ohrádky . Nudistické pláže.Podařilo se mi sehnat transparent z 1. májů-přez celý střed Václaváku, chodily v popředí! Červenou se srpy s kladivem …cca 15 m dlouhou a byla ohrádka, stačilo , abych ušil kapsy na hůlky. Vešli jsme se tam radostně 3+3!!Bývalý NDRáci tleskali.

Pravdomluvny
14. 3. 2024 18:05
Odpovědět  Standa

Já jí nesehnal a teď už neseženu…..

Jaroslav
14. 3. 2024 18:12
Odpovědět  Pravdomluvny

Pamatujete donbaskou babičku, která omylem považovala banderovce za ruské vojáky. Vítala je pravou vlajkou vítězství. Banderovcum se s ní ovšem nezavděčila. Uvažujte o jejím získání, budete frajer

Pravdomluvny
14. 3. 2024 19:36
Odpovědět  Jaroslav

Mám to video někde nahraný….. babička měla onu vlajku zřejmě po léta doma.
Já nosím od roku 2014 Svatojiřskou stužku….. už je řádně opotřebená,ale Banderonacisty nasrat dovede.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Boomer
14. 3. 2024 21:39
Odpovědět  Pravdomluvny

.. výztuhy na zádech motorkářské bundy mám zvenčí polepené reflexkami, bezpečnost především, odspodu červená, modrá, bílá, tvoří takové pěkné Téčko.. už mi pár lidí řeklo, že ty barvy nejsou správně řazené. Ale jsou, jsou…

Pravdomluvny
14. 3. 2024 22:19
Odpovědět  Boomer

To ti určitě řekl fanda havlolejnolahvárenské stoky.

Pravdomluvny
14. 3. 2024 11:52
Odpovědět  Jaroslav

Žoldáci a ne vojáci a místo tanků máme 💩,tak co chcete mobilizovat?????

Jaroslav
14. 3. 2024 18:25
Odpovědět  Pravdomluvny

Dnes se to hodí, to zatočené . Jsem vděčný západu a hlavně Vám, usa že jste napomohli odzbrojit Evropu. Kdysi byl bundeswehr síla nesmírná, dnes by je porazilo i Polsko. ČSLA 4000 tanků, taktické i operačně taktické rakety, funkční pvo i teritoria, stovky stíhaček a tisíce kusů dělostřelectva plus plné municaky. Zaplať pánbůh, že je to pryč a že by naši (čí je vlastně?) pidi armádu porazila i vatikánská garda. Připomeňme K. Kryla “král do boje táh … a vesnice pálil..” To je vlhký sen té osoby, pravděpodobně ženského pohlaví, co se ukájí u tanku. Nasr jó nasr ať.

Pravdomluvny
14. 3. 2024 19:40
Odpovědět  Jaroslav

Za komunistů jsem měli armádu,dnes pouze žoldáky a 3,14 ču v jejich čele

katango
15. 3. 2024 00:01
Odpovědět  Pravdomluvny

Mám takové obavy, že ta osoba ji nemá funkční.

Pravdomluvny
15. 3. 2024 07:47
Odpovědět  katango

Naopak paní kolegyně,to jediný funkční orgán……🤓

katango
15. 3. 2024 09:47
Odpovědět  Pravdomluvny

Kdyby ano, tak se její libido nepřetransformuje do zbraní.

Slovan
15. 3. 2024 10:00
Odpovědět  katango

To máte asi pravdu, ale já to vidím právě takhle po večerech a kdoví jestli né i v pracovní době obráceně. A to!! Zbraně do libida. Už jsem to někde i viděl. Jsou takové. TA FANTAZIE JE PŘEVELIKÁ.

Pravdomluvny
15. 3. 2024 14:49
Odpovědět  katango

Třeba má ráda dlouhém lauf,dlouhej a studenej……

Markýza
16. 3. 2024 14:59
Odpovědět  katango

😀 😀 nojo. Někdy není nad pohled profesionála! 😀

Gales
14. 3. 2024 10:35
Ohodnotit příspěvek :
     

Je důležité, aby občané aktivně sledovali chod institucí a médii, aby odhalili a předcházeli korupci, manipulaci a lžím. Volání po spravedlnosti a férovém jednání je klíčové pro udržení demokratických principů a ochranu zájmů občanů.
Pokud má být dosažena skutečná změna, je nezbytné, aby občané vyžadovali odpovědnost od svých vládních představitelů a médií a aktivně se podíleli na procesu změny. To zahrnuje podporu transparentnosti, otevřenosti a práva na informace, stejně jako odmítání lží a manipulace.Na podporu svých práv by občané měli mít právo na řešení pomocí cepů a vidlí.

Pravdomluvny
14. 3. 2024 10:36
Ohodnotit příspěvek :
     

Banderonacistán musí zaniknout!

Jaroslav
14. 3. 2024 18:32
Odpovědět  Pravdomluvny

Teď měl Medvěděv jakýsi proslov, kde mluví o úplné kapitulaci, že budou chtít reparace (asi by musel mít Zele konto ve Sberbance), volby a plný dohled RF nad ukr. Myslím, že mluvil o jakýchsi územních nárocích sousedů (měl jsem pocit že nebyl proti). Asi tím dráždí naše loutkovodiče. Ti by radši spolkli ropuchu, než aby připustili tohle

Pravdomluvny
14. 3. 2024 19:42
Odpovědět  Jaroslav

Kokaintranska Zelenssky konto má, takže by mu(a nejen jemu) měli rusové pustit žilou……doslova.
Banderonacistů v ČR se ta očista organismu týká též 🙂

Pijack
14. 3. 2024 10:40
Ohodnotit příspěvek :
     

Bílý dům ve středu prohlásil, že nejsou žádné náznaky, že by se Moskva připravovala použít jadernou zbraň na Ukrajině. Reagoval tím na prezidenta Vladimira Putina, který řekl, že je připraven je použít, bude-li ohrožena státnost a nezávislost Ruska. “Nevidíme žádné důvody upravit rozmístění našeho vlastního jaderného arzenálu a ani žádné náznaky, že Rusko se připravuje použít jadernou zbraň na Ukrajině,” odpověděla v prezidentském speciálu Air Force One novinářům tisková tajemnice Bílého domu Karině Jean-Pierrová.

No bodejť, tu kravskou dezinformaci si vymysleli aktivisté z kavárny na Novinkách a i-Dnes. Putin o ničem nevěděl, ale čeští elfové pod dohledem protektorátní vlády si klidně vymyslí i UFO ve Španělsku nad Barcelonou.

Jaroslav
14. 3. 2024 18:37
Odpovědět  Pijack

Tím chtěl nejspíš VVP poslat vzkaz plánovačům nato, kdyby chtěli v rámci cvičení probíhajících v Polsce a Finsku zkusit odolnost ruské obrany. Pokud vím, tak má RF mnohem více taktických jz, než ostatní jaderné mocnosti a to snad od 152 mm ráže nahoru. USA je snad všechny zničili a teď je vyrábí snižováním ráže strategických zbraní

Boomer
14. 3. 2024 21:48
Odpovědět  Jaroslav

.. myslím, že to začínalo na ráži 122x447mm.R, střílela s tím houfnice Gvozdika…

Jura S
14. 3. 2024 10:52
Ohodnotit příspěvek :
     

10 let od majdanu nám tu ČThnus, iBěs a SSeznam busí tu správnou lini, že v tom má prsty i Babiš je jasné BYL PREMIÉREM A DRŽITELEM TISKU !!, ale zarážející je, že ty tisíce novinářských hnojů, probruselských póvlů, tohle nadšeně podporovalo… A to od dob Venci Flašky, kterému správně rovný chlap Karel Kryl řekl, že je PRASE…
Jasné je, že Trump s Putinem vrátí zpět “svět” do normálních kolejí a jsem zvědav na ty tisíce veletočů…

Helena
14. 3. 2024 11:00
Odpovědět  Jura S

Neexistuje větší veletoč než z komunistického rozvědčíka na kapitalistického “prezidenta”, to už nelze přetrumfnout. Ještě tak možná veletoč sadistický masový vrah na šéfa justice.

Pijack
14. 3. 2024 11:09
Odpovědět  Helena

Tohle trumflo i jmenování koně senátorem v Římě 🙂

katango
15. 3. 2024 09:50
Odpovědět  Pijack

Kůň je ušlechtilé zvíře, na rozdíl od rozvědčíka s politručkou.

Tom
14. 3. 2024 11:35
Odpovědět  Helena

No počkejte Heleno, to ještě není konec, ten je furt ve střehu s naslinenym prstem. Taky se můžeme dočkat…. až Putin mi otevřel oči.

Pravdomluvny
14. 3. 2024 11:55
Odpovědět  Helena

Z udavače, vlastizrádce prolamovatele Benešových dekretů na prezidenta……Pávek to jen zkopíroval.

Jaroslav
14. 3. 2024 18:52
Odpovědět  Pravdomluvny

S těmi dekrety může nadělat spoustu škody. Teď se jedná o vrácení majetku Lichtenštejnum- a… slyšíte to ticho! Kujou pikle

Pravdomluvny
14. 3. 2024 19:45
Odpovědět  Jaroslav

Kdo nyní staví na hlouposti vlastizrádců v ČR staví pevně a trvale……. zatím 😡

Jaroslav
14. 3. 2024 18:49
Odpovědět  Helena

Helenou, takových (vele)točů bylo, třeba štětina (Plavec), prominent komunistického režimu, až po rusofoba a organizátora mejdanu, jistě by se jich našlo víc! PePa 107 ale vyčuhuje. Lidé amorální, karieristé. PS, štětina prohlásil že se bojí, prý je v Rusku na nějakém seznamu, a také byl na válkou postiženém Donbasu (asi před svo), asi to mělo být jakési pokání. Možná i PePa veletoč jednou prohlédne, vyndá z almary rudou knížku a voilá…

Pravdomluvny
14. 3. 2024 19:46
Odpovědět  Jaroslav

To máte na mysli toho DEMENTA, který tvrdil, že do SSSR jezdil na občanský průkaz 🙈

katango
15. 3. 2024 00:04
Odpovědět  Jaroslav

Štětina se jednou někde svěřil, že odříkal šahádu před muslimem. Čímž konvertoval k islámu.

Pravdomluvny
15. 3. 2024 07:49
Odpovědět  katango

Musulman patří na kůl!

katango
15. 3. 2024 09:53
Odpovědět  Pravdomluvny

On to podával jako legraci a pro zajímavost, jako co všechno na svých cestách hrdinně prožil. Tohle mu nedošlo, protože je blbej. I bedna kytu je vedle něj intelektuální gigant.

Pravdomluvny
15. 3. 2024 14:52
Odpovědět  katango

Ale může bejt rád, že po tom incestním mejdanu neštěká 😅….. i když

Ladislav 💤
14. 3. 2024 11:51
Odpovědět  Jura S

Nevěř na Trumpetu, všichni to jsou jen vypatlanci!

Pravdomluvny
14. 3. 2024 14:26
Odpovědět  Ladislav 💤

Trumpeta je menší zlo, než senilní pedofil Bidet

Jaroslav
14. 3. 2024 19:01
Odpovědět  Pravdomluvny

Trump byl již připraven zaútočit na Írán. Na poslední chvíli ho zastavili generálové. A také nechal (na radu své dcery Ivanky !) odpálit tomahawky na Sýrii. Prý za chemický útok v Doumě. A věřte že vím o čem mluvím, žádný chemický útok armáda Sýrie neprovedla. Celé to bylo zinscenovano. T je silně pro Izrael, ten je třeba občas krotit, jinak podpálí celý střednívýchod. US Army má ale v rukávu trik, prezidentům říkají generálové jen co musí.

Pravdomluvny
14. 3. 2024 19:49
Odpovědět  Jaroslav

Já jsem též pro izraelský….k velké nelibosti zdejších.
Měnit se nebudu.
A co se týká Trumpety,je to bohužel nejmenší zlo, které je v dnešní době uSSa schopno do prezidentských voleb poslat.

Boomer
14. 3. 2024 21:56
Odpovědět  Pravdomluvny

..a v mezinárodní politice si za současného rozložení sil dovolí jen tolik, aby nevyvolal protiakci. Každý jen na svém dvorku správcem…

Pravdomluvny
14. 3. 2024 22:21
Odpovědět  Boomer

Rozhodně mu to občas myslí…..viz.setkání s Putinem.

Boomer
14. 3. 2024 21:52
Odpovědět  Jura S

“Vašku, jsi prase, jsi prase, jsi hovado!” .. to Havlovi vpálil Petr Cibulka. A taky za to skončil před soudem…

Pravdomluvny
14. 3. 2024 22:22
Odpovědět  Boomer

A Jirka Volf byl prohlášen za nepřítele státu.

Joe Arp
14. 3. 2024 22:30
Odpovědět  Boomer

Ano, tak to popsal Cibulka v zajímavé knížce: Tak jsem pravil já P. Cibulka, aneb odpověď komunistickému dobytku. U toho soudu to vmetl do ksichtu Flaškovi po jeho poukazování na utrpení Stbáků a jejich rodin po zveřejnění jmen v “Cibulkových seznamech”. Je to i zpověď dělníka disentu o odtrženosti disentské elity. Flaška netrval na trestu za urážku, protože ještě tenkrát by mohl soud potvrdit, že je skutečně prase.

Putinovec
14. 3. 2024 11:23
Ohodnotit příspěvek :
     

Je to stále o tom samém . Je nutné celkově změnit stávající systém a to od základů . Je nutné najít společenskou shodu v několika bodech , formulovaných jednoduchým jazykem o tom , kam jako národ chceme směřovat a co očekáváme v tomto směru za řízení od státu .
A teprve poté můžeme začít připravovat směr cesty , kterým se vydáme a vytýčit jednotlivé etapy , kterých chceme dosáhnout .
Za jednu generaci – 25 let , za čtyři generace – 100 let , za čtyřicet generací – 1000 let .
Od podvodné hry zvané volby , žádnou změnu nečekejte . Jen Vám podstrčí místo šmejda číslo 1 , šmejda číslo 2 .

stan
14. 3. 2024 12:14
Ohodnotit příspěvek :
     

Pravdivý článek. Bohužel stále lži a překrucování pravdy patří do povinné výbavy ČT, Seznamu, Forum24 a spousty dalších rádoby nezávislých méééédií. To bude bohužel ještě dloho trvat a to i po ukončení války na Ukrajině. Třeba o neskutečné nacistické ideologii, která je vtloukána dětem do hlavy, hajlování, tetování nacistickými symboly…..to je něco co je na Ukrajině celkem běžné a určitě to šmahem nezmizí.S tím se budeme potýkat stále a tahle ideologie bude pořád mít nové výhonky, nové nenávisti.A je otázka co s tím? EU před tím zavírá oči, jako kdyby to neexistovalo, ale je to něco s čím se prostě musí Evropa vyrovnat. Ale jak? I když válka skončí, tak si troufám tvrdit, že ta obecná nenávist vůči Rusku v Evropě prostě zůstane.A teď je otázka co je lepší……pod pokličkou držet a tvářit se , že s Ruskem vztahy urovnáváme a že je vše v pořádku a nebo to necháme bublat na povrch a tím jenom Rusko znechutíme. Můj osobní náhled do nejbližší budoucnosti je, že prostě Rusko se od Evropy prostě musí odpojit a dělat to co už dělá, přesměrovat tok obchodu a přátelské spolupráce na ostatní svět a Evropu nechat napospas svému osudu.Evropa bude mít své obrovské problémy,ale jiné cesty není

Standa
14. 3. 2024 13:41
Odpovědět  stan

,,prostě Rusko se od Evropy prostě musí odpojit” No,nevím, odpojit? Jak ?

RF má cca 17 100 000 km2 , jeho Evropská část je 4 275 000 km2. Evropa má10 530 000 km2. Takže zhruba půl Evropy je Ruská.

stan
14. 3. 2024 15:14
Odpovědět  Standa

Myslím odpojení ekonomické, geograficky je to samozřejmě jiné, ale když EU vymýšlí debility, tak prostě Rusko bude vyvážet a prodávat, tam kde je zájem

Jaroslav
14. 3. 2024 19:04
Odpovědět  stan

Geograficky by museli vykopat Baltsko-Černomořský průplav. Jaderných náloží mají dostatek, jenom ta radioaktivita!

Boomer
14. 3. 2024 22:01
Odpovědět  Jaroslav

.. doufejme, že nenastane doba, kdy budou mít dost ochotných kopáčů třeba jenom rukama, ale za tři jídla na den a k tomu něco domů pro rodinu…

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Markýza
16. 3. 2024 15:01
Odpovědět  Jaroslav

No, přesně tohle mě napadlo a kapánek vyděsilo 😎

krůtí brko
14. 3. 2024 13:03
Ohodnotit příspěvek :
     

Možná je třeba opustit demokracii, minimálně tu liberální. Opustit ji jako ideologii i jako způsob vládnutí. Ale to se nerado poslouchá, i na alternativě. To už by lidu nelichotilo, že si vládne sám, že… 🙂

Jaroslav
14. 3. 2024 19:07
Odpovědět  krůtí brko

Mám pocit, že svět spěje k autoritarskemu systému. Ono vývoj po spirále to vysvětluje. Již Římané věděli že demokracie nedokáže řešit vše. Někdy je třeba bič.

Pravdomluvny
14. 3. 2024 19:50
Odpovědět  Jaroslav

Osvícený absolutismus je lepší, než špatná demokracie.

Boomer
14. 3. 2024 22:04
Odpovědět  Pravdomluvny

.. v případě ohrožení státu nebo společnosti je jakákoli forma demokracie příliš pomalá pro záchranu v hodině dvanácté…

Pravdomluvny
14. 3. 2024 22:24
Odpovědět  Boomer

Pravda, někdo rozhodnout musí a čekat na většinu…..se nemusí vyplatit.

Markýza
16. 3. 2024 15:03
Odpovědět  Boomer

To je pravda. Blbý na tom je, že když nastane ona kýžená záchrana, blbě se to vrací nazpět.

Joe Arp
14. 3. 2024 22:43
Odpovědět  Jaroslav

Ano to provedl Pinochet v Chile a v jeho mírnějším módu je to střelba na stadionech. Jak by to vypadalo teď u nás, když jsme ve spárech globálů a jejich základen tu? A který generál bude ten Pinoch, řechchchkáááá?

Pravdomluvny
15. 3. 2024 07:50
Odpovědět  Joe Arp

Takových oddaných je……

PENNYS
15. 3. 2024 06:49
Ohodnotit příspěvek :
     

„(Európania) sú v panike, pretože nás bez akýchkoľvek pochybností nasledovali po schodoch do pekla. A teraz si zrazu uvedomili,
že ďalej už nepôjdeme.McGregor.

PENNYS
15. 3. 2024 07:03
Ohodnotit příspěvek :
     

K příspěvku Davida Martíneka : TA ZMĚNA MUSÍ PŘIJÍT MIN V 10 BODECH.
NEJHLAVNĚJŠÍ ZNICH JE

. ZÁKAZ ČINNOSTI FIALOVÝCH HNUSU- ZTRESTAT!!!

  1. ZRUŠIT NEPOTŘEBNÉ ODKLADIŠTE POLITICKÝCH ZKRACHOVANCU
  2. A TO NEJHLAVNĚJŠÍ CELKOVÁ PŘESTAVBA STÁTU! ZA JAKÉ POMOCI?????
  3. SMĚR NÁM UKAZUJE KAŽDÝ DEN “VÝCHOD SLUNCE”
  4. JINAK SE TATO ZEMĚ UŽ NIKDY Z OTĚŽE ZÁPADNÍCH NENAŽRANCU NEDOSTANE!!!