blogzdraví

Pozadí obchodu s vakcínami. Dobiášová na inFakta přináší pohled do vládních kšeftů Fialovy vlády

Markéta Dobiášová dnes uveřejnila materiál, poodhalující pozadí obchodu s vakcínami proti COVIDu za Fialovy vlády. Jestliže se premiér Petr Fiala a další představitelé vlády holedbají tím, jak na rozdíl od předchozí Babišovy vlády zvládli „nejtěžší covidovou vlnu“, „bez problémů a zákazů“, a „s podstatně levnějšími náklady“, musím se tomu usmát.

Z článku vyplývá fakt, který si pomalu začíná uvědomovat veřejnost.

Vakcíny jsou především 𝗽𝗿𝗼𝗱𝘂𝗸𝘁. Produkt farmaceutických firem. Když se na tuto věc díváte naprosto střízlivýma očima, očima byznysu, pro které jsou vakcíny zdrojem enormních globálních zisků, pak lze snadno pochopit, že je také nutné zorganizovat propagaci a distribuci tohoto produktu na národních úrovních. Dobiášová se vydala velmi náročnou cestou osvětlování pozadí, jak takový obchod probíhá.

A jak byl organizován na zdejším národním trhu.

Materiál popisuje chování a rozhodnutí ministra Válka a jeho podřízených, během čtvrté covidové vlny (čtvrté vlny faceliftingu produktu), kdy bylo jasné, že COVID ustupuje.

Paní Markétě Dobiášové děkuji.

Zvláště tedy v situaci, kdy jde o novinářku, která odmítla účinkovat ve veřejnoprávních a řadě korporátních médií a dala se na dráhu nezávislého novináře. Kdo si tohle zkusil, ví velmi dobře, o jak tvrdý chlebíček jde.

Poprosím vás tedy nejen o přečtení, ale i o podporu. Protože podobné věci mají sice dělat veřejnoprávní média, která přesně na tohle máme a platíme, ale jako obvykle, je zase, dělají nezávislí novináři. A zase, formou nezávislé investigace. Což je snad nejtěžší způsob, jaký existuje.

Investigace je velmi nákladné a obtížné řemeslo, které se bez podpory neobejde.

Nedosti na tom. Dobiášová po svém odchodu z veřejnoprávních i komerčních médií popsala poměry, panující ve veřejnoprávním médiu. Pojmenovala střety zájmů, problém bossingu a sexuálního harašení v redakci publicistiky, na základě kterého byl z České televize odejit šéfredaktor Wollner.

Tentýž Wollner, který aktuálně a srdceryvně ohlašuje, že po vyhazovu: „𝐵𝑦𝑙 𝑗𝑠𝑒𝑚 𝑎𝑠𝑖 𝑡𝑎𝑘 𝑑𝑣𝑎 𝑘𝑟𝑜𝑘𝑦 𝑜𝑑 𝑠𝑒𝑏𝑒𝑣𝑟𝑎𝑧̌𝑑𝑦.“

Přiznám se, že jsem krok od sebevraždy pokaždé, když ten člověk otevře pusu nebo něco dalšího prohlásí.

Bylo by skvělé, kdyby namísto sepisování žalob na Dobiášovou pracoval stejně tvrdě jako Dobiášová a věnoval se tomu, zač jej Česká televize po léta královsky platila. Za mě, klidně v Šafrově fanzinu.

Rozdíl je zřejmý. Dobiášová pracuje. I v komplikovaných podmínkách. Na velmi složité kauze, na jejíž rozpletení si budeme muset ještě počkat.

Wollner, který se snad poprvé v životě ocitl mimo bavlnkově vypolstrované poměry s pravidelnou výplatou z veřejnoprávního média mezitím sepisuje knihu, v níž, jak odhaduji, nehledá problém u sebe, ale pochopitelně, u jiných. Co naplat.

Prosím, podpořte tuto nezávislou a odvážnou novinářku. Díky.

Zdroje po článkem.

https://www.facebook.com/infakta.cz/videos/765114235464596/?locale=cs_CZ

Jak schvalování plošného očkování proticovidovými vakcínami probíhalo? Byla prioritou vlády ochrana veřejného zdraví? Nebo strategie k podpoře plnění miliardových smluv s farmaceutickými firmami Pfizer/ BioNTec a Moderna? Zveřejňujeme interní dokumenty Státního ústavu pro kontrolu léčiv a ministerstva zdravotnictví. https://infakta.cz/det/75/medialni-kampan-na-ctvrtou-davku-proticovidovych-vakcin-kterou-sukl-nedoporucil.html

sdíletj na

13 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
ijn
23. 12. 2023 14:44
Ohodnotit příspěvek :
     

nad 15 obětmi střelce FF UK se slouží mši,…..ale na 20 000 zabitými v ČR neodzkoušenými vakcinačními roztoky se mlčí = politici to vysedí ++ dostali zaplaceno?!?,…….. BigPharma si koupila dynamický mediální prostor + správný názor,…..soudci jsou hluší a slepí == strčili hlavy do peněženky= + přidáno 10% na platech) a 80% cinknutých lékařů dokoná dílo depopulace a zkázy bílé civilizace Evropy ++ USA a Kanady!!!

V někde se již věší doktoři za způsobenou smrt očkováním, jinde se vedou procesy k náhradě škody,…..ČR máme klídek na práci a hyperinflaci + 3x předraženou elektřinu,…..řada nekončících zástupných podvodů je pořád k dispozici!!!!!!

Pijack
23. 12. 2023 15:09
Odpovědět  ijn

Stát si uzurpuje právo terorizovat i vlastní obyvatelstvo. V našem případě je vláda takového státu fašistická. Každý jiný občan má pouze právo mlčet a když se někdo stane jeho obětí, tak má pouze právo na advokáta. Jde jen o to, jak na něj pohlíží stát… jestli je synáček nějakého potentáta a nebo dezoláta. Podle toho se pak vynáší soudy. Náš stát je teroristický stát. Náš národ není nacistický… jen ten náš stát nás žene mílovými kroky do náruče nacizmu a fašizmu.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
ijn
23. 12. 2023 15:44
Odpovědět  Pijack

Cíle KoZa=Londýna se rozpadají, a je jen otázka nakolik se najde odvážných v každém národě vzít odpovědnost do vlastních rukou, a přes odpor oligarchů se PORVAT s prohnilým maistrýmem a nasměrovat davy na TY správný PACHATELE a jejich české zkázonosné loutky=politiky+soudce!!!

Ladislav 💤
23. 12. 2023 15:13
Ohodnotit příspěvek :
     

Už ne jenom Fylajova drahota, Fylajova beztrestná zlodějna a nyní nově i FylajovoRopušanova vraždící střelba!
Tohle je neschopná, zrádná a zločinecká pavláda, okamžitou demisi!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
PENNYS
23. 12. 2023 15:43
Odpovědět  Ladislav 💤

„Řeporyjské podsvinče, které veřejně a bez následků s rozšířenými zorničkami vyzývalo k podřezávání českých spoluobčanů, bude mít dnes sladké sny. Asi jako jediný v republice,” UPOZORNUJI JE Z ODS………………………A NIC SE MU NESTANE

x-13
23. 12. 2023 16:07
Ohodnotit příspěvek :
     

Proč se to tu chce mermomocí cpat do lidí, kteří mají narušenou imunitu, cukrovku, nemocné srdce atd.? Neprověřené roztoky, které dle mnohých lékařů, např. dle MUDr. Pekove mají spíše tendenci rozjíždět právě vyse uvedene nemoci. Navíc dle dnes již mnohých studií takové roztoky způsobují myokarditidu, perikarditidu…a toto je vhodné pro lidi nemocné se srdcem, aby je “chránili”? Kriste pane…..

Pšpan
23. 12. 2023 18:03
Odpovědět  x-13

Jsem odpůrce očkování a nikdy jsem si nenechal píchnout ani proti chřipce, své jsem si také zažil a dnes ldyž ty lidi potkávám tal pro ně mám jen úsměv. Nezlobte se na mne, ale není to vše také vinou lidí jenž po hadráku přestali používat vlastní mozek a spoléhají se na tzv vládu? Proč myslíte že to došlo tak daleko, volby? Hovadina, pouze počítání kusů kteří se dostaví k urnám aby dosazení politici měli aliby. To už národu nestačilo co provedla SS Fialenkova pštidemolice?

x-13
23. 12. 2023 19:14
Odpovědět  Pšpan

Tady v tomto jede jak současná petidemolice tak v tom jela Babišova vláda. Proto není jediný důvod se domnívat, že Babiš nebude pokračovat v čemkoli, co mu bude nakázáno zvenčí. Babiš dělal vše co tihle, jen s lidštější tváří pro ty, co se nechávali opíjet rohlíkem. A nechávají se opíjet dál.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Jaris
23. 12. 2023 23:58
Odpovědět  x-13

Ano, Babish tomu dal zaklad. Pak byl rad, ze ho nezvolili (pomohl zid Rychetsky) a vyzral si to imbecil prof. Fijala. Oba jsou ze stejneho zidackeho doupete jen s tim rozdilem, ze Baba je svine podsita.

ModrýKlokan
24. 12. 2023 01:49
Odpovědět  Jaris

Ahoj Jaris, souhlasím. Bohužel pro vovčany je to moc složitá úvaha. Zabečí a tupě čumí dál.

All
23. 12. 2023 18:30
Ohodnotit příspěvek :
     

Válek a Svrčinová se dopustili zločinů,včetně zločinu proti lidskosti.Tohle se nikdy neodpouští.

Burák
23. 12. 2023 19:25
Ohodnotit příspěvek :
     

A to ještě není konec. Všichni očkovaní pořád marodí. Má kolegyně má už druhý zápal plic v tomto roce. A stejně by si dali další včeličku. Ve vakcine problém vůbec nevidí. A kdyby zase někdo opět ukázal na neočkovane, vyrazí v jednom šiku na nás. Oni svou bolest vnímají ale vždy je snazší obvinit někoho jiného než sám sebe. Dávno jsem už vzdal jim něco dokazovat. Většina je líná a na vše papaji prášky. Těžko takové litovat.

Putinovec
23. 12. 2023 20:50
Ohodnotit příspěvek :
     

To se šmejdským figurkám líbit nebude , takovéhle nasvícení zločinců a jejich zločinů záměrné genocidy .