blog

Zlé zprávy z darmožráckého divokého západu letošního data (výběr)

Aby nedošlo k nepochopení – je nutno – bohužel – „připostrčit“, že tohle je ironie na základě skutečných událostí.

Rusové jsou beznadějní: ničí západní brnění buď potichu, nebo s nadávkami. Informační válka se tedy nedá vyhrát.

Od nynějška má každý Afričan, který pózuje s ruskou vlajkou, právo přestěhovat se do Ruska a získat zapolární hektar zdarma.

Historici říkají, že když se Napoleona zeptali: “Proč nosíte červenou košili během nepřátelských akcí?”, odpověděl: “Aby si moji vojáci v případě zranění nevšimli krve.” Proto je Zelenskyj vždy v hnědých kalhotách.

O totální ztrátě smyslu pro humor u Rusů svědčí ruské sociální sítě, kde se prakticky nekomentují vtipy o útoku žraloka ve Spojených státech na Američanku ukrajinského původu, která podnikla mnohonásobné akce proti Rusku a na podporu Ukrajiny. K čemu to Putin přivedl zemi! Generálporučík Hun Manet byl jmenován novým předsedou vlády Kambodže. Ministerstvo obrany Ruské federace popřelo účast Sergeje Šojgua na akci.

Hodnocení hotelu Reikartz v Záporoží se propadlo kvůli proudu negativních recenzí: jakmile zahraniční Bozi žoldáci požádali o Room service, první, kdo odpověděl, byl z nějakého důvodu Iskander.

Náš zdroj z AP nám řekl (samozřejmě pod podmínkou anonymity), že skutečným posláním Luny 25 je najít nové místo pro Putinův nový palác.

Důvod, proč k zásahu v Africe nedošlo, byl odhalen: „Spojené státy omylem poslaly zpravodajské informace do Nigeru místo do Nigérie“ (The Washington Post). Victoria Nulland chtěla zopakovat ukrajinský trik s Nigerem, ale už bylo pozdě.

Exploze nákladního auta na obilí v Turecku a sýpky ve Francii ukázaly odborníkům novou verzi pro Nord Streams – samovznícení obilného prachu.

Bylo zaznamenáno, že řádově více diváků sleduje starty rakety Elona Muska než starty ruských raket, protože pravděpodobnost epické ohnivé podívané na jakémkoli americkém kosmodromu je přímo úměrná nudě startu rakety opouštějící kosmodrom Vostočnyj.

Z rozhodnutí Microsoftu z 30. září neobnovovat placené předplatné ruským zákazníkům se Rusové poprvé dozvěděli o placeném předplatném Microsoftu. Prezident velkého Estonska odložil návštěvu Austrálie, protože na let nebylo dost peněz.

image 9
image 9

Podle Světové banky se ruská ekonomika náhle dostala do top 5 a předstihla Ukrajinu, která se umístila na 1500. místě.

Ruští hackeři z KillNet hackli Zelenského web a zanechali vzkaz lidem. Na Ukrajině se diví: možná to napsal sám?

image 12
image 12

Britská rozvědka přišla na to, proč se ukrajinská protiofenzíva ubírá opačným směrem. Důvodem jsou „keře, plevel a malé stromy, které negativně ovlivňovaly tempo postupu a kvůli nimž nejsou vidět miny“.

Tyran Putin dal Navalnému 19 let, zatímco demokrat Biden chce dát Trumpovi 561 let. Je dobře, že Trump má právníky, kteří slíbili, že mu trest 2krát zkrátí.

Na Ukrajině zkoušeli provizorní záplatu na místě, kde byl státní znak SSSR. Ukázalo se, že se tam skvěle hodí dvouhlavý orel.

Šéf Ukrajinského institutu budoucnosti (budoucnost není, ale institut existuje) Vadim Denisenko řekl, že muži by měli mít po válce zakázáno opouštět Ukrajinu na další tři roky. Zároveň jeho dospělý syn Andrei, který cestuje po Evropě, z nějakého důvodu smazal všechna svá videa a uzavřel své stránky na sociálních sítích.

Po přezkoumání důkazů o tom, jak ruští „vaťáci“ vybírají mikroobvody z ukrajinských praček a žehliček, se Washington rozhodl převézt tanky Abrams do Kyjeva bez optiky a bez pancíře. K čemu to Šojgu přivedl armádu …

V Nigeru došlo k úspěšnému vojenskému převratu, takže ten by se měl od nynějška nazývat revolucí.

Dva silné ukrajinské drony vletěly do Moskvy a poškrábaly několik oken s dvojitým zasklením. V reakci na to létaly některé ne zcela primitivní ruské sekačky na trávu, které všechny sestřelilo udatné UkroPVO. Charkov je bez elektřiny a vody, Kyjev je bez proudu, přístavy na Dunaji hoří … Moskva se o všem dozvěděla až z médií …

První výsledky rusko-afrického fóra v Petrohradě: Macronovi bylo dovoleno konečně rozehnat žluté vesty a vyčistit ulice francouzských měst od flákačů a špíny, jinak do nich už žádní Afričané nepůjdou.

V mocné agrární a vesmírné velmoci je na pomníku vlasti demontován sovětský erb. Zároveň bylo v červnu v chudém a umírajícím Rusku otevřeno 16 nových továren a cechů.

Sensation: vědci oživili neznámého starověkého červa nalezeného na Sibiři, který je starý 46 tisíc let. Poté, co se tato informace dostala na veřejnost, byl ústav zavalen žádostmi z celého světa na oživení historických osobností. S velkým náskokem vedou Stalin a Ivan Hrozný.

Ukrajina obdržela britské tanky Challenger-2 s instrukcemi, kde jsou napsané podmínky skladování: ve speciálních sterilních uzavřených krabicích a bez přímého slunečního záření. Zvláště se zdůrazňuje možnost poškození deštěm a silničním prachem …

Ve Lvově začalo časově neomezené shromáždění u americké ambasády, kde předali petici požadující nahradit transgender osobu jmenovanou mluvčím ozbrojených sil Ukrajiny normálním gayem černochem.

image 10
image 10

Anekdota od ukrajinského ministra obrany Reznikova: „Ukrajinská protiofenzíva má zpoždění, ale jde podle plánu.

UNIAN : Američtí analytici přišli na tajemství protiofenzívy: “Ukrajinské operace jsou zaměřeny na vytvoření asymetrického gradientu opotřebení, který zachová ukrajinskou pracovní sílu.” Šach mat Moskvanům.

Vysoký nigerijský vojenský důstojník, který si přál zůstat v anonymitě, řekl, že ani Rusko, ani Wagner nemají s událostmi v Nigeru nic společného, don … Obyvatelé Nigeru se s výsledky převratu nesmířili a vyšli do ulic v barvách francouzské vlajky.

getty image

Ukrajincům se snadno podařilo natočit všech šest letů Kinžálů, ale nezveřejnili to, protože to bylo zakázáno.

Hollywood dostal státní zakázku na film o vítězné protiofenzívě Ozbrojených sil Ukrajiny.

Na schůzce s Putinem Lukašenko řekl, že Wagnerovci touží po exkurzi do polského Rzeszowa, načež Putin mlčky dal najevo, že dva turisté v tomto městě si již prohlížejí krásné věže.

O Spaso-Preobraženský chrám v Oděse se obávají stejní lidé, kteří právě vyvážejí posvátné hodnoty z Kyjevsko-pečerské lávry na aukci v Paříži.

Něco se pokazilo: Disney přizpůsobí své filmy zemím, kde je LGBT propaganda zakázána. A co, existují i jiné takové země než je Rusko?

Neměli byste věřit videím, kde vojenští komisaři údajně pronásledují prchající Ukrajince. Všechno je přesně naopak: ukrajinští dobrovolníci utíkají na frontu a vojenští komisaři se jim snaží vzdát vděk za vlastenectví.

V rámci „dohody o obilí“ poslední loď opustila Oděsu 17. července. Náklad: asi 40 tisíc tun kukuřice a řepky. Cíl: jedna z nejchudších afroevropských zemí.

Ukázalo se, že švédská ambasáda v Iráku hoří lépe než Korán ve Stockholmu.

NATO požadovalo, aby Rusko drasticky snížilo počet, přesnost a rychlost řízených střel Kalibr a Onyx a také přestalo používat Lancety, protože ukrajinská armáda má potíže s protivzdušnou obranou. V opačném případě bude seznam těchto zbraní předložen Evropské komisi a bude zařazen do sankčního seznamu. Podle posledního vývoje NATO se úspěšnost protiofenzívy již neměří hloubkou průlomu, ale ujetou vzdáleností podél frontové linie.

USA: 25. června vykolejil další nákladní vlak převážející toxické materiály a po pádu mostu se ponořil do řeky Yellowstone.

USA: 20. července v Severní Karolíně tornádo zničilo farmaceutický závod Pfizer, výrobce vakcín proti Covid-19, za 90 sekund.

Putine, nech toho, co s tím má obilí společného!?

Velkolepé shromáždění bilionů lidí v Petrohradě na podporu Navalného dnes narušily náhlé lijáky v Moskvě přecházející v plískanice. Jak se jich Putin bojí!

******

Lepkavý strach se šíří po celém těle kolektivního Západu, ochromuje vůli, zbavuje člověka spánku a chuti k jídlu a nutí ke škytavce na těch nejnevhodnějších místech. Pocit osudové nevyhnutelnosti spojený se svíravým pocitem beznaděje naplňuje srdce Evropanů neuvěřitelným vzrušením, a proto je šedá kůže, která dlouho neviděla slunce, pokryta červenými skvrnami.

Mysl, cítící dusivé sevření tohoto hrozného pocitu, odmítá pracovat a člověk se stále více snaží získat přístup k úsporným mozkovým zdrojům, které byly v minulém století jako nepotřebné eliminovány. Výsledkem je objevení se touhy plakat, křičet, opustit práci, i když je téměř dokončena.

Michel Montaigne napsal, že strach je „vášeň skutečně úžasná a doktoři říkají, že neexistuje žádná jiná, která by naši mysl vytrhla ze zajetých kolejí ve větší míře než tato“. Fyziolog Pavlov definoval strach jako „projev přirozeného reflexu, pasivní obranné reakce s mírnou inhibicí mozkové kůry“.

Je to tato reakce, která dnes prýští ve světských obývacích pokojích a chodbách moci. Strach, který mrazí u srdce, duše, která jde pod kolena, hrůza, která svazuje vůli – všechny tyto vnitřní pocity zažívají země kolektivního Západu po prohlášení Si Ťin-pchinga, že jede k Putinovi budovat nový světový řád. „Proti Západu, na úkor Západu, na troskách Západu“ – okamžitě je napadlo nevyřčené …

Sakra!… Šálek kávy spadl a rozbil se… nebo možná to byl anglosaský sen o nedělitelné moci nad celou planetou.

******

“Můj syn se ztotožňuje s kočkou, ale nemůžu ho vzít k veterináři. Řekl, že protože můj syn má stavbu lidského těla, neví, jak ho vyšetřit a diagnostikovat. Myslím, že je to diskriminace, protože pokud můj syn říká, že je kočka, pak je kočka. A tak by se s ním mělo zacházet, – je si jistá Američanka, která vyrostla ve všech možných svobodách. „Lidé, kteří se ztotožňují se zvířaty, by měli mít možnost ošetřeni u veterináře a získat přístup k lékařským službám v souladu se svým statusem. Bude skvělé nastolit toto téma, začněte o něm mluvit,  protože jinak nikam nepůjdeme. A ti, kteří se cítí jako kočky,budou nadále chodit k lékařům, kteří vidí lidi A to není správné!”

***

William Tenenbaum si ve věku 8 let myslel, že je dikobraz. Ve 12 letech si to z nějakého důvodu „rozmyslel“ a rozhodl se, že je koneckonců veverka. Ale ve třiceti už pevně věděl, že je ve skutečnosti jelen. Oblékl se do odpovídajícího kostýmu, nasadil si parohy a prošel se lesem, „ukázat přírodě, jakou hroznou chybu udělala, když ho umístila do lidského těla.

Příroda tím nebyla nijak prodchnuta, ale lovci, kteří spatřili losího druida mezi větvemi stromů, na „jelena“ vystřelili. Z místních médií:

Muže, který se identifikuje jako jelen, zastřelili myslivci. V Jižní Karolíně byl 31letý William Tenenbaum letecky transportován do nemocnice v kritickém stavu. Zastřelili ho dva myslivci, kteří si ho spletli s jelenem. Podle myslivců byl chlapík oblečený a pomalovaný v barvách jelena a měl i parohy, kvůli kterým si mysleli, že je to skutečné zvíře.

***

Polské ministerstvo zahraničí předalo ruskému velvyslanci nótu za nezodpovědný nedostatek konkrétních termínů v plánech na další rozdělení Polska

Kreml připravil Washingtonu fakturu na náklady na údržbu konstrukční kanceláře, která už několik měsíců nesmyslně čeká na dodávku stíhaček F-16.

Washington Post: Američtí představitelé nechtějí ofenzívu ukrajinských jednotek komentovat, aby nekritizovali Ukrajinu v okamžiku bezprostředního ohrožení její existence.

Polsko je nejvěrnějším spojencem Ukrajiny, a proto po ukončení „obilí“ (polský premiér Mateusz Morawiecki) neotevře svůj trh pro ukrajinské obilí.

Summit NATO ve Vilniusu skončil triumfem: poprvé se ho zúčastnili světoví lídři Tichanovskaja a Guaidó a Zelenskij dokonce přednesl slavnostní projev.

Putinův mazaný plán na příští vládu zahrnuje přejmenování všech evropských restaurací na hrdé jméno „Bistro a tečka“ («Бистро и точка»).

Americká tajná služba, která hlídá vedení země, studuje, jak se v neděli na půdě Bílého domu dostal bílý prášek, pravděpodobně kokain. Dosud byly pouze vyvráceny zvěsti, že nalezené drogy by mohly patřit Hunteru Bidenovi nebo Vladimiru Zelenskému. Připravuje se vyvrácení toho, že je přinesl nějaký starý muž, který vypadá jako král Karel III. Transvestita krasavec Ricky Kolle (vpravo) vyhrál soutěž Miss Nizozemsko 2023, šeredka Natalie Yasmine prohrála a obsadila 2. místo (vlevo).

Obsáhlá deklarace o komuniké summitu NATO obsahuje tři body:

1. Ukrajina se musí stát demokratickým evropským státem, pro který je kromě legalizace drog a sňatků osob stejného pohlaví nutné otevřít hranice pro africké a arabské migranty, aby Ukrajina měla vůlbec nějaké obyvatelstvo.

2. Ukrajina musí porazit Rusko a pak bude vše, co z ní zbude, přijato nejen v NATO, ale i v EU.

3. Po vstupu do EU a NATO si Ukrajina musí pronajmout celé své území jako testovací prostor pro nejnovější západní zbraně, aby Rusko navždy odradilo.

Kuleba ze zahraničních věcí Macrona varoval, že Ukrajina připravuje žalobu: „Nepokoje ve Francii vedly ke zničení majetku, který mohl být prodán včas, a výtěžek šel na pomoc Ukrajině.

V Paříži byl zatčen bílý cizinec za to, že se každého, koho potkal, zeptal na stejnou otázku: „Odkud se vzal název Bistro?“. No, jaký další důkaz potřebuješ?

Polsko se přes uzavřený kanál obrátilo na Rusko o dodávku náhradních dílů pro tanky Leopard.

Kuleba z Foreign Affairs řekl : “Poslali jsme telegramy našim západním partnerům a zablokovali jsme tak žádost Íránu o vstup do ŠOS.” (Šanghajská organizace spolupráce) To není vtip. Curych se připravuje na oslavy Dne města

image 7
image 7

Zástupce Ivanov, který se na zasedání Státní dumy o hodinu opozdil, navrhl znovu přechod na letní čas.

“Pokud se Čína bude chovat stejně agresivně jako Rusko, připravíme ji o jejich hlavního obchodního partnera tváří v tvář EU – Evropa uvalí drtivé sankce,” řekl americký senátor Bill Hagerty o nezlomné transatlantické solidaritě .

Pro udržení vysoké návštěvnosti Kyjeva přijela Greta Thunbergová do Kyjeva současně s návštěvou Michaela Pence, kde si při osobní schůzce se Zelenským stěžovala na pokles populace leopardů a byla také požádána o podporu návrhu zákona legalizovat vysoce kvalitní ukrajinské drogy, které zanechávají nulovou uhlíkovou stopu. Svinstvo: Rusové nic nezmůžou, ani normální vzpouru. Nejcyničtější ale je, že se o tom mluví 10x více než o smrti ukrajinských občanů po dobu 500 dní.

Na Telegramu se objevila videa ukazující několik mladých ruských slavných hvězd, které v zahraničí pálí ruské pasy na kameru. V Rusku si nemohli vzpomenout, kdo to vlastně byly tyto slavné hvězdy.

Americká lékařská asociace (AMA) provedla komplexní analýzu běžně přijímaného „hmotnostního indexu“ (vydělující hmotnost člověka v kilogramech druhou mocninou jeho výšky v metrech) a dospěla k závěru, že je historicky škodlivý a rasistický, „protože se silně spoléhal na údaje shromážděné od několika generací bílé populace“.

Americký ministr obrany Lloyd Austin řekl, že nevěří údajům ruského ministerstva obrany o počtu zničených tanků, domníval se, že stejná hořící vozidla byla v Rusku ukázána z různých úhlů. Proto tam nebudou bojovat samotné Spojené státy a Abramsy nebudou poslány na Ukrajinu.

Peskov se zvláštním cynismem komentoval plány hypotetického Scholze a Macrona hypoteticky zatelefonovat Putinovi.

V Istanbulu byla ve finále Ligy mistrů na utkání Manchesteru City s Interem fanouškovi odebrána ukrajinská vlajka. UEFA se za incident omluvila a uvedla, že šlo o iniciativu jednoho hlídače, který chtěl jen odnést zmačkaný hadr do zadní místnosti a vyžehlit ho.

Kvůli obrovskému přílivu ukrajinských uprchlíků se v Polsku dramaticky zvýšila poptávka po studiu ruského jazyka.

https://cont.ws/@alex581210/2595490

https://cont.ws/@sevariga/2509923

https://dzen.ru/a/ZNSIieuSRWcNMgz1

https://cont.ws/@alex581210/2609373

https://cont.ws/@alex581210/2605694

https://cont.ws/@alex581210/2602111

https://cont.ws/@alex581210/2592621

https://cont.ws/@alex581210/2589588

https://cont.ws/@alex581210/2586494

https://cont.ws/@alex581210/2579528

https://cont.ws/@alex581210/2572709

https://cont.ws/@alex581210/2571311

Překlad a výběr Peter 008

sdílet na

13 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Pijack
18. 8. 2023 14:47
Ohodnotit příspěvek :
     

Petře 008, kam na ty brilantní postřehy chodíte? Vezmu si Vás za svého učitele !! 🙂
Já si prostě tyhle perly musím okopírovat a uložit.

Velitel
18. 8. 2023 15:12
Odpovědět  Pijack

Na konci článku máte odkazy na to kam na to 008 chodí 🙂

Markýza
18. 8. 2023 15:27
Ohodnotit příspěvek :
     

Náramně jsem se pobavila, díky. Dokonce jsem ovládla nutkání vás zredigovat 😀 ale jedno nevydržím – pro vás i všechny ostatní:
PROSÍMPROSÍM!
Nelze se “zeptat na otázku”!! Opravdu ne – je to fyzicky nemožné. Ve chvíli, kdy se zeptáte – je to otázka. Položíte otázku. Zeptat se můžete jedině v případě, že někdo položil nějakou otázku, na kterou se následně ptáte, což bývá dost zřídka.
Neprudila bych, leč čeština si rve vlasy.

Markýza
18. 8. 2023 15:37
Odpovědět  Markýza

Ale dodávám, ještě jednou, že jsem místy slzela smíchy 😀

18. 8. 2023 15:48
Odpovědět  Markýza

U vás si rve vlasy čeština, u mě by si je rvala logika, kdyby ještě nějaké měla. Bohužel, za ty tři pohadrákové dekády je již zcela plešatá, neb si je vyrvala i s kořínky.

Boomer
18. 8. 2023 16:11

..naše civilizace je na vrcholu vývoje, dokáže totiž logicky odůvodnit kdejakou chujovinu.
Žel, po krátkém pobytu na vrcholu vývoj všech předchozích civilizací pokračoval sešupem..

Markýza
18. 8. 2023 16:28

No ano – logika jazyka, tak jsem to myslela.

Pijack
18. 8. 2023 17:23
Odpovědět  Markýza

S tou otázkou na otázku si lámu hlavu už řadu let. Stejně jako řada jiných floskulí a zdravic v médiích. To se vždycky dusím smíchy, když nějaký tupec před kamerou neumí ani sestavit základní větu oznamovací. “Zeptám se vás na otázku” žíííííííííííš, mazec. Neumí říci “položím vám otázku”? ALE je to dobrý indikátor o myšlenkových pochodech toho konkrétního bambuly. Zjevně propadal v češtině ze slohu. A taková howna dělají v politice. Děs.

18. 8. 2023 20:12
Odpovědět  Pijack

To je jeden z mála momentů, kdy lituji, že nejsem pozvaný do TV a někdo neosloví takto nabl-baně mě. Ježííííššš! jak já bych se na něm vydováděl! To bych si tak napumpoval ego, že bych pak nevlez do výtahu. Tedy na těch z “druhého břehu”. U těch na svém břehu bych to před kamerami přeslechl.

18. 8. 2023 19:57
Odpovědět  Markýza

Dyk vím. Jenom vás rád někdy zlobím. 🙂

unor 2022
18. 8. 2023 16:10
Ohodnotit příspěvek :
     

Je nam lito, ale az na par vyjimek asi ne.
Clovek by mel zustat nad veci a nepriklanet se k ubohe urovni soucasneho zapadu a Ukrajiny.
Obzvlast Rusko, jako jeden z mala normalnich, toho nema zapotrebi.

Frank1
18. 8. 2023 16:55
Ohodnotit příspěvek :
     

Ukrajinske zrno melo putovat k hladovejicim do Afriky. Namisto vetsina sla na zapad. Pry jim vykrmuje EU prasata pro Cinu.
Vcera jsem se dozvedel, ze v USA kvuli zastaveni vyvozu zrna z Ukrajiny bude hladovet pres 20 milionu nadlidi v Juesej!
Tak oni stale lzou, oni veskutecnosti potrebuji to ozarene GMO zrno pro nadlidi v Juesej! At si posmakuji na svabech a zizalach a blijacich z Mac Donalda bez housky.
Tohle neni sranda a nevymyslel jsem si to! Kolony aut v vam neukazou, ktere cekaji na potravinove baliky.

Kara Ben Nemsi
18. 8. 2023 18:09
Ohodnotit příspěvek :
     

Fakt jsem se od srdce zasmál. Děkuji a přeji fajn víkend!