blogpolitika

Právník Ondřej Dostál: Vláda v demisi by podle novely Ústavy mohla pozvat zahraniční armádu do ČR.

Kdybyste vdávali dceru, dali byste ji radši straníkovi z Podniku zahraničního obchodu nebo lampasákovi od vojenské rozvědky? Mají novináři vypouštět dezinformace, a tak ovlivňovat prezidentskou volbu? Má mít vláda bez kontroly Parlamentu pravomoc pozvat do České republiky cizí vojska a vyslat kamkoli naše vojáky, jak o to usiluje premiér Fiala? I takové dotazy padnou. Dnes je naším hostem významný právník, vysokoškolský učitel a nezávislý zastupitel města Mirošov. Studoval v Salzburgu a díky Fullbrightovu stipendiu také na americké St. Louis University. Několikrát porazil vládu Andreje Babiše u soudu a dnes poukazuje na některé nebezpečné zákony, které prosazuje vláda Petra Fialy. Doktor Ondřej Dostál.

sdílet na

21 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Aleš
19. 1. 2023 09:34
Ohodnotit příspěvek :
     

Pokus gangu SPOLU o zajištění moznosti puče v jejich prospěch pod záminkou záchrany ” demokracie “. Známe již od Bilaka, jen kopírují bolsevika.

Velitel
19. 1. 2023 10:13
Ohodnotit příspěvek :
     

Nevim co se řeší k schválení ústavního zákona je třeba 120 hlasů a to ukrajinský premiér v českém exilu Fialenko nemá.
Okomura mu to nepodpoří, bez StBáka Bureše se neobejde a ten má šanci být proti.

Pijack
19. 1. 2023 11:00
Odpovědět  Velitel

Samozrejme. Ale podstatou věci je ten úmysl vlády. Vláda to sice neprosadí, ale jen samotná existence jejich uvažování je zarážející. Oni chtějí – to ukazuje na jejich lokajské a protektorátní myšlení. Myšlenky jsou víc nebezpečnější než cokoliv jiného.

19. 1. 2023 12:48
Odpovědět  Pijack

Myšlenky jsou víc nebezpečnější než cokoliv jiného? Nebudem jako oni..Nebezpečné je hlavně jejich jednání..a to od té doby co tam s Američanem připravovali Majdan…hádám že už tenkrát v tom naše vláda jela…podle těch milionů co se tam pořád posílali….a zbraně tam lifrovali také dávno před Ruským vpádem….to se všechno dá dokázat…
Ovšem udělali si zákony tak,aby to nebylo trestné…zatím co upozorňovat na to ,ano…
Říkají tomu Demokracie…což vlastně znemaná MY vláda můžem všechno,a VY občané nic.

Pijack
19. 1. 2023 13:09
Odpovědět  Veny232

Ale přece myšlenka je původcem všeho zla. Když chceš vystřelit, musí ti to napřed aktivovat mozek. Je známo, že zbraň o výstřelu nerozhoduje. Rozhoduje ten mozek. Pokud máme politiky, kteří už takhle s námi jednají, museli ke svým závěrům dospět mnohem dřív. K tomu, aby se dostali k moci jim pas postačí jen převléknutý kabát, plané žvásty, sliby, přetvářka a hezký ksicht pro voličky středního věku. To je přesně model Americké volební kultury. Mocenská struktura na pozadí tak vygenerovala např. lemply Grosse, pak Sobotku, posléze Fialu a dnes Petra Pavla. Všichni splňovali jedno – záruku lokajství a servility. A tato metoda se stupňuje. Jakýsi generál bez mozku se ukazuje jako záruka vkusu a demokracie, ale funguje víc ten Masarykovský knírek, než jeho mozek. Všechno začíná myšlenkou mocenských struktur nám nasadit poskoka. Nepohodlí se vůbec k volbám nepřipouští. To je základ jejich myšlení.

Pavel z Moravy
19. 1. 2023 13:14
Odpovědět  Velitel

Veliteli, Ano ale již prokázalo směrem k pětikoalici svoji loajalitu vícekrát. Nebo si myslíte, že ti poslanci jsou zastánci národních hodnot? Ti jsou pouze druhá strana téže mince, příznivci Bruselského vězení národů. Co takhle Jourová, Charouzová, to jsou bojovnice za svobodný a nezávislý národ? Ti mají za úkol nás ještě více spoutat s bruselským molochem. ANO je úplně stejné jako pětikolka. Jen občas to zkusí směrem k obecenstvu zahrát na národní notu. Takže ta 120 by ani nemusela být tak nereálná.

19. 1. 2023 17:55
Odpovědět  Pavel z Moravy

Pokud se nemýlím, tak se Aňáci v prvním čtení hlasování zdrželi.

19. 1. 2023 12:06
Ohodnotit příspěvek :
     

Jen si poplkejte o tom co by mohlo být….to vládě vyhovuje. Alespoň nevidíte,že to už dávno je… Máte tu tisíce Ukrajinských Nácků s pozváním vaší vlády a pod ochranou Nacistické Policie. …A plkáte jak trotlové o tom,že by se to mohlo stát…
Fakt tento národ už nemá šanci přežít. Bude z vás jaderná střelnice…ale většina si to nejspíš přeje…jak psal Pavlík Novotný včera…jemu to nevadí když chcípnete ,nastěhuje sem Ukrajince…
Smějou se vám do očí Nacistický Vrahové a namísto aby jste je postříleli …hrajete s nima Skořápky u voleb….myslel jsem si že je tento národ chytřejší.

sizok
19. 1. 2023 13:03
Odpovědět  Veny232

Teď jsem četl úvahu, na polských stranách, že je třeba na Ukrajinu
poslat ukrajince, kteří utekli do Polska. Vytvořit z nich nové brigády.
Zelené palici chybí lidské maso do mlýnku. Hádej, kam utečou
z Polska?

Pavel z Moravy
19. 1. 2023 13:21
Odpovědět  sizok

Ale vždyť my víme, že je vymalováno. Venny má pravdu, tento národ na víc nemá, je prostě odepsaný, nemá smysl lhát si do kapsy. To jsou potom zbytečné dedukce, které se stále řeší dokola. Už se mi to také nechce rozebírat. Finito.

sizok
19. 1. 2023 14:27
Odpovědět  Pavel z Moravy

Můj názor znáš.

Boomer
19. 1. 2023 14:59
Odpovědět  sizok

.. některé polské kruhy si notují nacionální písničku, podle níž by exiloví Ukrajinci z bývalých polských oblastí (a s polskými kořeny.. ) mohli nějak přispět k opětovné polonizaci svých opuštěných domovů.

Bubu
19. 1. 2023 14:48
Ohodnotit příspěvek :
     

Na čechy platí nyní jediné: aby měli pořád nějaké to žrádlo a trošku benzínu do aut,aby si mohli pro to žrádlo dojet,svetrů mají dost,je jich plno i v kontejnerech na odpadky “Pak jen jakkoli libo po jednom,po dvaceti potrávit jak potkany je bude snadné a ty mladé,ty lehko pošlou na okrajinu třeba i s vidlemi,co jednou vystřelí a do batohu plné polní přibalí od fialky i ten igelitový pytel.

Pavel K
19. 1. 2023 16:25
Odpovědět  Bubu

Před chvílí jsem zaznamenal zprávu, že na hradecku bude zamordováno 23 tisíc kachen. Jen tak dál. Už nám líhnou červy a komáry, bzum bzum a půl ho vyudíme, nestarej se ženo má………..

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel z Moravy
19. 1. 2023 16:45
Odpovědět  Pavel K

Jo, to je příteli všechno pěkně naplánováno. Salámová metoda frčí na plný kule. Kdysi jsem nevěděl co to Overtonovo okno znamená, že si ho občas šmejdi a škůdci otevřou, něco si ověří a pak šup a naplno to zavedou. Mně se nedávno strašně moc líbil ten článek herce Gulyáše, ten všechno vyjádřil skvěle. Pokud jsi ho nečetl, najdi si ho. Skutečný chlap s gulama a navíc herec, to se cení. Se.ru na vás, řekl vlastně ve zkratce, budu si žít podle sebe a na vás je.bu. Co mi udělají, maximálně mně nějak zlikvidují za potlesku fanoušků otroctví. Nevím proč ti s okovy na rukou a nohou říkají proč tam ti nemají také okovy, místo aby se ptali proč my nejsme volní ? Toto rčení by měli vyučovat na školách a dávat všude na odiv, jenže to by jim nehrálo do karet. Ale jelikož tito lidé jsou zvyklí být esy, toto dovolit nemohou. Ámen.

Jan1
19. 1. 2023 17:00
Odpovědět  Pavel K

Ucelem NWO je i likvidace zivocisne vyroby pod zaminkou viru, ktere vypousteji a ochrany klimatu pred CO2.

Pavel K
19. 1. 2023 17:36
Odpovědět  Jan1

Myslím že včera jsem sem dával video Modrý Jelen, kde šéf agrární komory začíná pochybovat o pravdivosti ptačí chřipky v Čechách a hlavně souvislosti.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Jan1
19. 1. 2023 17:06
Odpovědět  Bubu

Co mne sokuje, je naprosta politicka negramotnost vetsiny krajanu. Jejich zaobirani se vecmi, ktere jsou naprosto nedulezite pro zivot. Nejsou vubec schopni videt nebezpeci, do kterych nas vlada a kandidati na prezidenta jsou schopni poslat. Ani zlocinnost vlady a jeji podpora cizich zajmu naseho kolonizatora namisto prace pro zemi a obcany.

Gales
19. 1. 2023 16:57
Ohodnotit příspěvek :
     

A my,kteří nejedeme na válečnické vlně,si pozveme na naši obranu Wagnerovce.

Jan1
19. 1. 2023 16:57
Ohodnotit příspěvek :
     

Mluvi se o Sionskych protokolech, ktere prinesly nadvladu bohatych Zidu nad staty, zememi. Nad zemekouli.
Malokdo vi o Torontskem protokole, ktery obsahuje zaklady a metody globalizace:
https://tadesco.org/torontsky-protokol-skutecny-plan-globalni-elity/

Standa
19. 1. 2023 20:33
Ohodnotit příspěvek :
     

Petr Fiala( s těmi Petry se roztrhl asi pytel) asi mění stejně rychle kabáty a tak se podporují.
Podívejme se na jednoho premiera ( druhý nejméně oblíbený v EU), které se náhla drží , jako hounig košile.
Mrkněte na prekabátnika!
https://www.youtube.com/watch?v=kpzyu3r6ILc